Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek az normális, hogy az én picúrom semmire sem fanyalog a kóstolgatások alkalmával?Sőt, mindent felfal, de még így sem pufi. :):) fórum

Szerintetek az normális, hogy az én picúrom semmire sem fanyalog a kóstolgatások alkalmával?Sőt, mindent felfal, de még így sem pufi. :):) (beszélgetős fórum)


16. 6b006fc769 (válaszként erre: 15. - Csandi1973)
2010. nov. 20. 02:56

biztos te is azt ettél, amikor terhes voltál vele, és megtesztett neki az íze:DDD


szerintem is normális, én lányom is mindent megeszik, de ha nem kell több nem nyitja ki a száját:)

2010. nov. 9. 09:45
Teljesen normális! Az én kislányom is mindent megeszik, nem is keveset, de lemozogja. Legutóbb pl. a tejberizshez kovászos ubit evett:D
14. fdc01a5d38 (válaszként erre: 13. - TSydy)
2010. febr. 11. 14:38
köszi:)
13. TSydy (válaszként erre: 9. - Fdc01a5d38)
2010. febr. 10. 21:57

Szia! Szerintem jól csinálod, a lényeg, hogy minél tovább szoptasd! Az én fiam 17 hónapos és még most is napi 3x-4x szopizik.

Nyugi, kínáld nyugodtan, ha elég lesz neki, vagy nem fog ízleni nem fogja bekapni és kész, csak ne eröltesd. Így lehet kövér babát-gyereket csinálni, mikor ha már nem kell neki akkor jön az "egyet a mama kedvéért" duma meg a bele eröltetés. Van ilyen ismerősöm....

Egyébként örülj, hogy mindent megeszik, az én fiam is ilyen volt, most meg alig tudunk valamit belekönyörögni, pl. kenyeret egyáltalán nem eszik semmilyen formában sem....csak húst hússal. De majd kinövi. Legalábbis remélem.

12. fdc01a5d38 (válaszként erre: 11. - Winny)
2010. febr. 10. 17:08
fúúúú,beleolvastam a "káoszszakácsnő"-be,és úgy megkívántam egy kis tepertőt....majd otthon! ...
11. winny (válaszként erre: 10. - Fdc01a5d38)
2010. febr. 10. 17:01

A kisfiam aki már 28 éves annyit evett,de ő hízott is.Fogyókúráztatni akartam:) Apusom nem engedte!

Igaza volt.Ha majd el kezd menni akkor leadja a felesleget.

Így is lett:)

10. fdc01a5d38 (válaszként erre: 4. - Winny)
2010. febr. 10. 16:56
megnyugodtam,köszönöm:)
9. fdc01a5d38 (válaszként erre: 6. - Kevian)
2010. febr. 10. 16:55
ez a másik dolog! Olvastam sok helyen,sokfélét a hozzátáplálásról és a szoptatásról...de én kicsit máshogy csinálom.Ezek szerint a napi 4 szopi még jó,nem sok! Nálunk is kb 4 van,bár a reggeli a "legnagyobb" :) aztán van 1 kis tízórai gyümölcspürés bigyó,később kb 1 óra múlva kis szopi, d.u.2 körül "ebéd" zöldségpüré,aztán később kis szopi,és este is szopi.Szóval ez így kb jó?
2010. febr. 10. 16:05
Ja,és lusta anya vagyok,meg nincs is mérlegem,és nem szoktam mérni.... 3,5 hónapos koráig hetente mentem a "BABAKLINIKÁRA"-itt külföldön-ott mérettethetem meg a súlyát.Most már csak 3 hetente.
2010. febr. 10. 16:04

Szia!

Az én kislányom is mindent, de tényleg mindenféle zöldséget és gyümölcsöt megeszik, a többiről nem is beszélve.Igaz kishusi de lefogja adni ha már többet szalad!

Jó egészséget nektek

2010. febr. 10. 16:03
A kisfiam 1 éves, s mindent megeszik, amit eddig adtam neki. Szerintem szerencsések vagyunk, s örüljünk amig így van. Egyébként ha már nem kellett neki, elfordította a fejét. Sosem ette túl magát. Ja, és napi 4 alkalommal még szopizik. :)
2010. febr. 10. 15:59

Majd rá fogsz jönni,és "utal" arra,pl. a közérzetével,később majd jelzi,hogy elég neki a kaja.

Örülj neki,hogy ezek a tapasztalatotok.

Később sem legyen másként.

Kellemetlen érzés pofánköpve lenni ... :(

Az első gyereknél én is aggódtam vajon mennyi kaja kell neki,elég-e vagy nem túl sok-e.

A másodiknál már gördülékenyebben mentek a dolgok.

És a másodiknál már nem méricskéltem.

2010. febr. 10. 15:59

Szia

Hidd el,hogy nagyon egészséges a gyermeked.Jelzi ha még kell neki és azt is ha jól lakott.

2010. febr. 10. 15:58
had el jonn az ido mikkor fanyalogni fog.mi is azt kerdeztuk annak idejen ,hogy letezik-e enni vallo amit nem eszik meg.most mar pincosabb
2010. febr. 10. 15:58
Örülj neki hogy ilyen jó az étvágya és nem utasít vissza semmit se. Ha még szopizik is akkor pedig egy nagyon elégedett kis mütyür lehet. Sok boldogságot hozzá
2010. febr. 10. 15:54
Most 6 hónapos,kb 4,5 hónapos korától kezdtük a hozzátáplálást (1-2 kanállal),amúgy még mindig szopizik. Sokat tornázik,gondolom ezért nem olyan dagi.Elég nehéz így,mert soha nem tudom mennyi elég neki.Félek,nehogy túl sok,vagy túl kevés legyen.Mostanában kezdem kitapasztalni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook