Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van még őszinte tiszta barátság, vagy már csak érdekből barát? fórum

Van még őszinte tiszta barátság, vagy már csak érdekből barát? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. nov. 19. 09:09
Van bizony. Én is egy ilyen barát vagyok:))
2010. nov. 16. 22:01

Sziasztok!

létezik igazi őszinte barátság, feltételek nélkül..((mert ami kapcsolat érdekből fakad azt már alapból nem hívhatjuk barátságnak!!!)))

Egy igaz barát úgy fogad el ahogy Vagy, a hibáiddal együtt szeret, nem ítél meg, és segít önzetlenül, veled örül - veled sír ha fáj az élet...és nem irigykedik nem verseng veled semmin, és soha nem tudna bántani .

Sajnos tény, hogy nagyon kevés van manapság a világ romlott lett..de én szerencsés vagyok..van igaz barátom már évek óta s milliószor bizonyított...:)

104. piros50
2010. nov. 16. 21:41

Őszinte?

Nagyon kevés.

2009. ápr. 6. 11:02
van
2009. ápr. 6. 07:45
Igen van őszinte,tiszta barátság.Csak ilyen emberek vesznek körül,szerencsére vannak jópáran.
2008. dec. 10. 15:33
Van bizony.
100. évi75
2008. nov. 26. 20:07

létetik őszinte barátság, nekem csak egy maradt, a többi mind csak érdek volt. addig voltam barát, amig kihasználták a segítségemet. amikor már nem-et mondtam valamire, egyből le voltam sz.rva!

én segítsek mindenkin, de tőlem annyit sem érdeztek hogy te hogy vagy!

hát köszi, ilyenből nem kérek.

99. Saci49
2008. nov. 15. 11:03
Sziasztok! Köszi a segítséget, hála nektek is megoldódott a gond! Gyógyul a kislány! Köszönöm mégegyszer!
98. Saci49
2008. okt. 24. 18:39
Sziasztok! Eddig úgy olvastam ezt az oldalt, mintha beszélgetnénk. Ezért veszem a bátorságot az alábbi kéréshez: ha van olyan itt a hálón, aki tud Nógrád-megyébe működő fizió-terapeutát aki a Bobath-módszert alkalmazza, kérem írja meg, hogyan érhetem el. Egy tündéri kislánynak kellene!Én Baranyában lakom, de ismerőseimnek kellene a segítség. Aki tud, kérem írja meg nekem! Köszönettel előre is a kedvességetekért és megértésért!Tudom, hogy ez a téma nem vág ide, de valahol ez is egyfajta emberi barátságot feltételez!
2008. jún. 30. 21:11
Igen,létezik ŐSZINTE barátság.
2008. jún. 30. 20:21
Szerintem van. De valóban egyre kevesebb. Mármint az az igazi barátság, az a nagyon mély. Én ha egyszer megszerettem/megszeretek valakit és a barátom lesz, túláradó szeretettel halmozom el, mert nálam még érték a barátság. Persze többször ezt kihasználták, visszaéltek vele(itt már nyílván nem beszélhetünk barátságról:)), de minden egyes ilyen alakalomból szerintem tanul az ember. Azon szerencsések közé tartozom akiknek több valóban mély baráti kapcsolatai vannak, s bár többjükkel sok km választ el minket, hihetetlen mennyire szoros a kötelék.
2008. jún. 30. 19:59
van de nem sok
94. évi75
2008. jún. 16. 21:43

létezik,. de egyre ritkább!!! nekem is van egy 10en éve, ritkán talizunk ugyan, de bármikor számíthatunk egymásra.

amugy nagyon sokan mosolyognak, de egy vipera rejlik bennük!

2008. jún. 16. 21:05

párom ebbe este bele, de nem fogja fel!

én nekem a b.nőre 50km-ről is számithatok bár mikor!!!!!!!!!

nagyon szerizem! ő a legjobb b.nő a világon!!!!!!!

2008. jún. 13. 19:18
Nekem egy őszinte barátom van, és Ő a férjem.
2008. jún. 7. 11:51
Na, létezik. Nekem ilyen 3 is van, s ezen én is csodálkozom. Azaz azon csodálkozom, hogy ebből a ritkaság számba menő BARÁTből 3 van nekem. Büszke is vagyok rájuk...s ők is büszkék rám! Vagyis: kölcsönös a dolog!:))
2008. máj. 16. 20:47

Hát sajnos teljesen igaz, az ember ahogy idősődik a tapasztalatai is kibővülnek az emberekkel kapcsolatban...sajnos én is tapasztaltam...hogy milyenek az emberek...persze vannak kívételek..., de olyan csak 1-2 ember van az életben akire azt mondhatjuk,hogy Barát...

És igen teljesen igazad van bittibetti, mert tényleg vannak ilyen emberek is...én is jártam már így...

2008. máj. 15. 15:26
amúgy már elmúlt 8 hónapos a kisfiam...
2008. máj. 15. 15:25

Az ember ahogy telik felette az idő sok tapasztalatot szerez...

Volt egy "barátnőm" aki csak addig keresett, míg baja volt és az annyira természetes volt, hogy nekem "pattannom" kellett ha baj volt...Aztán a kapcsolatának szerencsére vége lett, és nem is sok idő után ismét ráköszönt a szerelem... Azóta meg olyan elfoglalt, hogy annyit nem írt mikor megszületett a gyerekem, mint ti.

Én is sokat csalódtam, de azért vannak igazi barátnőim: É&E&A :)

2008. máj. 15. 15:15
VAN, CSAK SAJNOS EGYRE KEVESEBB!
2008. máj. 7. 15:06
Én 16 éve kerültem el a falumból ahol felnöttem és sajnos azóta nincs igazi barátnőm. Mindig csalódnom kell. nagyon hamar közel engedek magamhoz mindenkit lehet ez a baj.
85. Saci49
2008. máj. 6. 15:36
Csatlakozom József48-hoz. Nekem is van barátnőm.45 év barátság van mögöttünk. Őszinte és már testvéri.Éltünk nagyon távol egymástól és volt, hogy hosszú ideig nem tudtunk beszélgetni sem, mert így hozta a sors, de mikor újra beszélhettünk ott folytattuk, ahol legutobb abbahagytuk.Most is barátnők vagyunk.Thomas Mann írta:"ha az életed során egy igaz barátra találsz, gazdag ember vagy." Így igaz. A felületes jövő-menő kapcsolatokat és ismeretségeket nem tekintem barátságnak.
84. madul (válaszként erre: 83. - József48)
2008. ápr. 14. 14:35
Tényleg nagyon szerencsés vagy!!! Én meg egyfolytában csalódok a barátnak hitt emberekben!
2008. márc. 1. 20:38
Én szerencsésnek mondhatom magamat, mert nekem van olyan barátom, aki szó szerint már testvérként tekintek rá és tudom, hogy ő is így van vele és idestova már 42 éve a barátom.
2008. márc. 1. 20:24
nem tudom...
81. Csak En (válaszként erre: 79. - 200a1d39d3)
2008. márc. 1. 20:23
én is ... de nem mondhatom el, hogy nekem is van ilyen barátom :-(
2008. febr. 9. 03:09
hogyne lenne, csak elsőre lehet hogy nehéz felismerni :)
2008. febr. 6. 20:33
Én őszinte barátnak érzem magam:)
78. Angel of darkness (válaszként erre: 77. - Csibe78)
2007. dec. 15. 11:38
Ez nagyon jó idézet!Főleg,hogy Freud-tól van! :))
2007. dec. 8. 20:13

Azt hiszem ezzel a sorral mindent elárulok:


"A kutyák szeretik a barátaikat, és megharapják az ellenségeiket. Nem úgy mint az emberek, akik képtelenek a tiszta szeretetre, és mindig együtt van bennük a szeretet és a gyűlölet!"

-Sigmund Freud-

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook