Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan ismerjük ki a férfit 10 perc alatt? fórum

Hogyan ismerjük ki a férfit 10 perc alatt? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. júl. 22. 14:16
egy egy egész élet kevés rá
2010. júl. 27. 12:46
Hölgyeim! Minek ez a sietség? 10 perc alatt kell bizonyítanunk?
2010. febr. 21. 12:41

Hát szerintem felesleges megismerni Őket,mert addig legalább azt mondod,hogy van egy normális,mikor megismered,akkor már tudod,hogy nincs:)

Nem tíz perc alatt persze,gondolj arra,hogy Te milyenis vagy az első tíz percben:)

Én egy majdnem normálisat ismerek,de nem tíz perc kellett hozzá:)

De lehet Őt se ismerem elég jól....ki tudja:)

2010. febr. 14. 00:26

Én nem olyan rég beszéltem egy sráccal mind a kétszer vonaton beszélgettünk...de már a második találkozáskor az egyik mondatából tudtam hogy akar valamit....bár nem mondta....utólag derült ki....de lepasszoltam...

1. nem személyesen kérte a telószámomat hanem máson keresztül...persze nem adtam meg....

2. nagyon dadog....nehezen értem meg mit akar mondani....ez nála pszichés problémából ered...

3.gyors tempóban akart felszedni, amit nagyon

utálok....

4. még külalakra se illünk egymáshoz....nem férfias....

Van egy kisfia is, de az nem probléma tárgya...

2010. febr. 10. 14:27
Sehogy! Pláne nem 10 perc alatt...
2010. febr. 10. 14:11
teljesen megismerni senkit nem lehet.Eleve az öregedéssel,idő múlásával,tapasztalással mindenki változik.Párunk és mi is.De szerintem nem is baj ha mindig tudunk egymásnak valami új dolgot mutatni,csak az pozitív legyen:D
26. reni79
2010. febr. 10. 13:45
10 perc???? Szerintem egy élet is kevés!:-)
25. monyóné (válaszként erre: 24. - 859ddda1de)
2010. febr. 10. 13:42
Az egyik legjobb film!Érdemes megnézni.
2010. febr. 10. 13:08
ki látta a p.s. i love you-t? ott van a módszer!
2010. febr. 10. 12:37

Így van,egy élet is kevés hozzá!!!!

Pl 10 perc alatt nem fogod megtudni,hogy őszinte e az a pasi akivel éppen elsőre randizól.

Én már 8 éve vagyok együtt a párommal és még most is derülnek ki hazugságai amikkel a kapcsolatunk elején kábított(pl: elvégezte a technikumot-a frászt múlt héten nézegettem a bizonyítványainkat és hát erről nincs neki semmi-rá kérdeztem és sejtelmessen mosolygott,no meg nem értette hogy Én miről is beszélek).Telefonálás közbe ki áll az udvar közepére vagy kimegy a kapuba és olyan hangosan beszél,hogy a szomszéd is hallhassa hogy Ő most épp miről tárgya.Az életben is nagyon hangosan beszél.Előveszi vásárláskór a marék pénzt a zsebből és elkezdi hátulról pörgetni(hideglelésem van ettől),hogy lássák nála mennyi van.Ja és sosem mond igazat,illetve a saját gondolatát más szájába adja.Egy véleményem van:Önbizalom hiány!!!!

22. Re87
2010. febr. 10. 12:30
Az ember folyamatosan változik.Egyik héten még ilyen,következő héten meg már teljesen más.Arról nem is beszélve,hogy a férfiak skizofrének:).
21. FormáSan (válaszként erre: 15. - Re87)
2010. febr. 10. 12:26
Én ezzel kezdtem, egy élet is kevés hozzá!
2010. febr. 10. 12:18

attól függ mit eszik:)levesnél kissé macerás csípni:)

Amúgy szerintem érdemes még megfigyelni hogy hogy eszik...pl mohón,körülményesen...válogat.

19. survivor3 (válaszként erre: 1. - Monyóné)
2010. febr. 10. 12:13

És mit eszik?

Harap vagy csíp?

18. Re87 (válaszként erre: 16. - Monyóné)
2010. febr. 10. 12:12
a biokémiai vonzalom nem ugyan az,mintha kiismernél valakit.A legtöbb ember önmagát sem ismeri eléggé,nem hogy mást
17. féknyom (válaszként erre: 1. - Monyóné)
2010. febr. 10. 12:12
Jó cikk...kb annyi a valóságalapja, mint a szopós horoszkópnak.
2010. febr. 10. 12:10

A biokémiához 2 perc is elég nem kell 10 perc.Tudományosan alátámasztott.Ez egy érdekes cikk volt.De mint mindenben ebben sem lehet ez mindenkire ráhúzni.Egyik oldalról sem.Elég rossz lenne ha minden ember egyforma lenne...

+pl.érdemes elolvasni egy testbeszédről szóló könyvet.Az élet minden területén hasznos lehet.

15. Re87 (válaszként erre: 14. - FormáSan)
2010. febr. 10. 12:06
Szerintem ahhoz,hogy 10perc alatt kiismerj valakit minimum viselkedés kutatónak kell lenned!
14. FormáSan (válaszként erre: 13. - Re87)
2010. febr. 10. 12:02

ha két ember randira indul, talán már senti hogy a másik milyen is lehet, egymásnak adják meg a tiszteletet, ez természetes!

De ezek 10 perces elvárások, hát Ti tudjátok, ha nektek tetszik, járjatok igy el!

13. Re87 (válaszként erre: 11. - FormáSan)
2010. febr. 10. 12:01
Attól még megtisztelhet azzal,hogy igényesen jelenik meg a randin,ha már én is azt teszem.
2010. febr. 10. 11:59

Rossz, ha jó a férfi?


A bőrkabátos, borostás arcú macsó, azaz a "rossz fiú". Akitől a mama félt, aki egy kisebb kerületnyi női szívet tört össze, aki vonzó, kihívást jelent és egyszerűen csak kell. De miért?


Egy amerikai felmérés szerint a nők több mint a fele sokkal jobban szeretne egy veszélyes férfival párkapcsolatot, mint jófiúval, azaz a bizonytalanság vonzóbb a biztosnál. A hölgyek lelkét és a kusza kapcsolatok orvoslóját, dr. Belső Nórát, az RTL Klub Reggeli és Csak csajok műsorának szakértő pszichológusát kérdeztük.


– Hogy is van ez? Mi, nők szeretünk szenvedni?

– Pontosan! Vannak nők, akik a biztonságot, kiszámíthatóságot keresik, mások pedig az ˝élményeket˝. Eleinte mindig izgalmasak azok a kalandok, amelyeket a veszélyes férfi nyújt a nő számára, hiszen vele felülhetünk egy ismeretlen hullámvasútra, amelynek sem a magasságait, sem a mélységeit, sem a sebességét nem ismerjük. A veszélyes férfi – nevezhetném rossz fiúnak is – többnyire erőt, magabiztosságot, esetenként agressziót is sugároz. Párválasztáskor ösztönösen azt a férfit keressük, aki a gyermekünk apja lehetne, a veszélyes rossz fiúból pedig árad, hogy férfias, ezért a nőt ösztönei vezethetik: ez a férfi várhatóan ˝erős˝ utódot fog nemzeni. Nem véletlen, hogy több kutatás is kimutatta, hogy a nők peteérésük környékén hajlamosabbak félrelépni egy nagyon férfias, megbízhatatlan macsóval. Ám a kapcsolatból fogant gyereket sokszor a megbízható partnerükkel nevelik fel... Sok nő vonzódik a rossz fiúkhoz, de gyakran az első csalódás után távol tartja magát tőlük. Más nőket viszont függővé tehet az érzelmi mérleghintázás, belegabalyodnak a kalandor hálójába, és nem tudnak, illetve gyakran nem is akarnak szabadulni onnan, hiszen a szenvedéssel teli mélypontokról mámorító érzelmi magaslatokba jutnak a rossz- fiú mellett.



– A jófiúknak szinte esélyük sem maradt a nőknél. Úgy látszik, a gyertyafényes romantikázást felváltotta a focimeccses sörözés...

– Kis fondorlathoz kell folyamodniuk a kedves, odaadó férfiaknak. A rossz fiúk rendelkeznek olyan tulajdonságokkal, amelyek vonzóak a nők számára, s amelyeket érdemes kialakítaniuk a többieknek is. Ilyen például az erős önérvényesítő képesség, az, hogy vállalják önmagukat és izgalmas életet élnek. A rossz fiúk továbbá látszólag lelkileg erősek. Ez általában nem valódi erő náluk, csak a gyengeség kompenzálása, a valódi belső erő azonban olyan tulajdonság, amelyre érdemes törekedni, de ez általában megvan a jó lelkű srácokban.


– Önnek már volt "rossz fiúja"?

– Volt, persze, de jófiúhoz mentem hozzá, aki néhanapján kicsit rossz, de pont amennyire kell!

11. FormáSan (válaszként erre: 8. - Re87)
2010. febr. 10. 11:59
a jó ember nem a ruhájától ismerszik meg, a szerelem meg nem válogat a melegő és az öltöny között! Csak az válógat aki kiszámitó és úgy keres magának partnert! Mint a l0 perces fórumozó ezt már le is irta!
10. Chrissy28 (válaszként erre: 1. - Monyóné)
2010. febr. 10. 11:59

Sosem voltam randizos es mar jo par eve hazassagban elek, de a farmer es polo kerdeset en sem ertem.

Ha a "mai" fiatal sracokat elnezem, akkor egy lany orulhet, ha a srac nem melegitobe, gyurt anyagu ingben, vagy terdig lecsuszo farmerben erkezik.


Raadasul ebben a mai vilagban eleg sok ember rendszeresen le van egve, de ettol meg nem biztos, hogy masra tamaszkodik. Ez egy nagyon messzemeno kovetkeztetes!


Na, hogy egy focista sracban gyorsan megbiznek-e.. nem tudom. Szerintem eleg pletykasak. Foleg az oltozoben, es eleg sokszor befolyasolja a csapat egy srac valasztasat is.


Hat valoban egy erdekes cikk!

2010. febr. 10. 11:57

hm... elolvastam még1x! Hogy gondolhatja bárki is, hogy ilyen tanácsokat lehet adni?

Mint a lóvásáron((((((((( nézd meg jól mit veszel meg!

8. Re87 (válaszként erre: 7. - FormáSan)
2010. febr. 10. 11:57
Ha melegítőben,meg edző cipőben jön na az már gáz...
2010. febr. 10. 11:51

még hogy farmar? Hát mi a baj azzal a farmerrel?

Vagy a farmerosoknál nincs semmi sem rendben:-)?

Én az öltönyöseket nem kultiválom:-) igaz van amelyik tetszik:-) akkor most hogy is van?

2010. febr. 10. 11:50
Ha a haverokkal sörözős asi nem romantikus akkor a night klubba járó az? Szerintem nem kéne ennyire gyorsan levonni következtetéseket. Az én párom is haverokkal sörözik és mégis... (nem is kéne egy discoba járó pasi...)
2010. febr. 10. 11:49
vidéken egy kicsit más a helyzet!
4. adfa0d8bdb (válaszként erre: 3. - FormáSan)
2010. febr. 10. 11:48

:))))))


Na, ebben egyetértek!

2010. febr. 10. 11:46
szerintem egy élet is kevés arra, nem hogy tíz perc!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook