Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Az élet ajándéka, Zsozsóm születése

Kategóriák: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Vajúdás és szülés » Szüléstörténetek
A fórumhoz cikk tartozik, kattints ide a megtekintéséhez!

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

7. grotto2010-02-10 11:55
Nagyon köszönöm a gratulációkat! :) Igen, valóban csodás élmény volt, oly annyira, hogy ha tehetném már holnap szülnék megint! :D De komolyan :)
A történetbe sok apróság nem fért be mert akkor oldalakat töltött volna meg :)

6. Zselice2010-02-10 10:00
Nagyon szép a kisfiad! Sok boldogságot és egy kistestvért Nektek!

5. gabb2010-02-09 23:34
gratulálok Nektek! :D

4. wandi2010-02-09 21:12
Gratulálok Kisfiatokhoz, nagyon szép kisfiú!!
Én 2009 junius 5.-én szűltem kislányomat, és szerintem is csodálatos a szülés!!
Vágjatok bele bátran a következőbe, mi is így tettünk.
Most kb. 5-6 hetes picurt hordozok magammal. :)
Egyáltalán nem bánom, hogy máris jön a tesó, június már "elég rég " volt!!
Olyan hamar nőnek a gyerekek!!!!!!

Gratulálok!!!!

3. Ildikó292010-02-09 17:59
Szia nagyon csodálatos volt Zsoltika születésének története Szivből gratulálok és nagyon boldog életet kivánok számotokra kivánom, hogy Zsoltikának majd később legyen egy ilyen tüneménnyes kistestvére mint ő.

2. Barbika252010-02-09 17:44
Nagyon szépen leírtad a történeteteket gratulálok és jó egészséget kívánok nektek:-))

1. grotto2010-02-09 16:03
Amióta az eszemet tudom, saját családra vágytam, férjjel, szép esküvővel majd babával. Nagyon fontosnak tartottam, hogy meg tudjam adni neki mindazt a családi, érzelmi hátteret, és biztonságot, amit én sajnos nem kaptam meg. Mindig azt mondtam, hogy csak akkor vállalok babát, ha mindezt biztosítani tudom Neki.