Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Chat szerelmek, chat-es élet fórum

Chat szerelmek, chat-es élet (beszélgetős fórum)


1 2 3
74. Zoria
2011. okt. 29. 10:09

www.Virtulove.com


A Férfi elképedve ült a monitor előtt. Szeme előtt ott villódzott a képernyő, rajta a valószínűtlen szöveg:

Hunter> és mikor találkozhatunk?

Cleo> holnap. Várlak a Nyugati órájánál.

Hunter> hogy ismerlek meg?

Cleo> és én téged?!

Hunter> egy csokor rózsa, jó???!!

Cleo> jó. Én világoskék nadrágkosztümben leszek.

Hunter> , szia, Cleo. Hatkor

Cleo> :, várlak, Hunter! Hatkor.

Arra gondolt, nem megy el. Megteheti. Cleot sosem látta, nem is ismeri, igazából tehet egy szívességet, és egyáltalán, miért menne? Kije neki ez a Cleo??!! Senkije. Mégis: el kell menni! Talán az utolsó esély. Elmegy. De előtte még egyszer végiggondolja. Ez az… Végiggondolni: hogy a fenébe jutott ide. Jelszó, becenév, loginnév, cyberszótár, virtuális haverkodás, és végül: Cleo. Már hiányzik. De nem lép fel a hálóra. Ma nem…



Az Asszony szégyenkezve ült a képernyő előtt. Hisz nem is olyan régen, pár perce, tulajdonképpen… ki sem meri mondani, de mégis, hát mit tegyen: orálisan majdnem kielégített egy ismeretlen férfit. Majdnem! Nem értette sem magát, sem a világot, sem semmit. A legnagyobb baj, hogy ő is jól érezte magát, sőt, nagyon-nagyon jól… Mintha egy távoli bolygóról jött üzenet villódzna előtte a monitoron:

Hunter> és mikor találkozhatunk?

Cleo> holnap. Várlak a Nyugati órájánál.

Hunter> hogy ismerlek meg?

Cleo> és én téged?!

Hunter> egy csokor rózsa, jó?!

Cleo> jó. Én világoskék nadrágkosztümben leszek.

Hunter> , szia Cleo. Hatkor.

Cleo>  várlak, Hunter:! Hatkor.

Arra gondolt, hogy megbolondult. Éve óta visszautasított mindenkit, mióta egyedül maradt, kéthetenkénti nagynéni-látogatás mellett egy-egy vállalati buli jelentette a változatosságot, na és néhány felejthető numera. És most itt ez a Hunter. Ki ez? Mit akar, és egyáltalán? Hogyan kezdődött? Miért ez lett belőle? Elmegy. Ennyi jár neki . De mégis, hogyan kezdődött?


Nexus.hu.

A férfi unatkozott. 56 éves mérnökként egy közepes cég második embere volt, tisztes, sőt, meglehetősen tisztes fizetésért, sok szabadidővel, meg ami ezzel jár. 10 éve egyedül élt, korán megözvegyült. Nagy gyermekei már messze jártak. A számítógép ott állta nap mint nap, és egyszer, amikor már nagyon unta magát rákattintott ismeretlen webekre. Amit ott talált, meglepte. Elég szabad stílusban, mindent érintve özönlött a szó a neten, nemre, korra való tekintet nélkül, megállás szinte sohasem, az USA-tól Ausztáráliáig, Gödöllőtől Hollandiáig. Hihetetlennek érezte tapasztalatát, hogy ezek a jobbára fiatal emberek ezt élik, mint életet: a csetelést. Voltak agresszívek, hülyék, arrogánsak, nyuszik, nagymenők, trágárok, vadbarmok és perverzek. Ámulva figyelte ahogy a menők csevegnek valamilyen érthetetlen nyelven. Aztán belejött. És egyszer történt valami. Annyi (vicu), (fagyika), (nyalóka), sex),( bi-fiú), (bi-lány) után egyszercsak befutott valami:


Cleo belépett a csatornára

Cleo> jó napot mindenkinek.


A férfi elnevette magát. Micsoda köszönés! Amatőr. De már meg is sajnálta.

Hunter> szia cleo! Itt tegeződünk. Nyugi, ebből még nem lesz baj.

Cleo> szia. De mégis: nem is ismerjük egymást

Flyboy> így nem is fogjátok soha, cleo. Ez a net, és nem az Andrássy út.

Becky> hülye vagy, flyboy! Új hús, nem látod?!

Hunter> cleo, ne ijedj meg. Vigyázok rád. Csetelők leszekadhattok róla…

Cleo> inkább megyek innen. Nem nekem való.

Hunter> Cleo, gyere át a Style-re ott csak ketten leszünk. Egy darabig biztos.

Cleo> hová menjek?

Hunter> lépj vissza az előzőre, és onnan ne ide, hanem a style-re kattints. Ott leszek.

Flyboy> gyerekek, a vadász viszi a nyulat, hihihi!

Hunter> fly, eddig haver voltál, ne csináld!

Flyboy> bocs, vadász, sok sikert.


Cleo kilépett

Hunter kilépett


Így kezdődött. Cleo megtalálta a style-t és megtalálta Huntert is. Sokáig beszélgettek. Cleo 23 évesnek mondta magát, főiskolába járt, és egy szakítás után volt. Hunter 36 éves volt, független vállalkozó, sok szabadidővel. Minden nap fél órát szántak erre, és egyre jobban belebonyolódtak. Már röpke üzenetek mentek a freemailre, már tudták egymás mobilszámát, de ennél nem léptek tovább. Figyelték a többieket is, bekapcsolódtak ide-oda, de az igazi a lehetőleg kettesben történő csevely volt.


Chat.erotik.hu.

A férfi, persze kalandozott máskor is. Olyan csatornákra jutott el, amiről nem is álmodozott. Szókimondó kiscsajokkal, srácokkal beszélt úgy és olyan dolgokról, hogy már-már a telefonsex jutott az eszébe. A virtuális valóságban mindenki mindent megengedhet magának, vélte. Nem bánta: olyakor csak bele-belehallgatott, ő volt Hunter, a vadász, már többen előre köszöntek, mások keresték, tudták, hogy vele mindig lehet komolyan is csetelni. A trágárokat leszólta, a kiscicákat elszédítette, a gimista félszűzeket a végletekig cukkolta.


Már eltelt vagy két hét, amikor a férfi előhozakodott az asszonynál az ötlettel:

Hunter> cleo, van egy privát csatorna, nem jössz át? Ott valóban csak ketten vagyunk!

Becky> mi van, hunt, itt hagy bennünket ezért a cleoért? Pedig én le is sz…nálak, hahaha!

Ron> kuss, becky, ez nem a te napod.

Cleo> mire gondolsz, hunter?

Hunter> gyere: www.holdfény/xyz.hu és ott figyelj, nyitok egy Párbeszéd-ablakot, neked CLEO!!!!!

Cleo> megyek, hunter, csak nem tudom miért?!

Flyboy>hát szeretkezni, cleo!

Hunter> fly, ez nem volt szép!


Cleo kilépett

Hunter kilépett


Párbszéd

- Itt vagyok! Cleo, gyere!

Cleo> miért nem látom a neved itt?

- Mert ez az én ablakom, ez a mi szobánk, ide nem jöhet senki.

Cleo> tényleg? Ilyen is van? Hunter, mit akarsz Te itt?

A férfi meghökkent. Jó, jó, de tényleg, mit akar itt? Az asszony szíve, alig 5 km-re onnan, hangosan zakatolt. Mi lesz? Mit mondjon? Hallott egyet s mást fiatalabb kolléganőitől erről a cybersexről, de hogy ő, itt???!!!


-Cleo, el akarlak csábítani. (kimondtam, gondolta, mi lehet, legfeljebb kiszáll)

Cleo> de hogyan, hunt, a gépen át?! (reszketni kezdett…, mi lesz ebből?)

- Drágám! Leveszem a pulcsidat, segítesz? Engedd, hogy megsimogassam a hajadat!

Cleo> rendben, de fázom majd. Mi lesz akkor velem?

- Átölellek, Cleo, érezni fogod! És engedd el magad. Hagyd magad.

Cleo> persze, Te profi vagy, képzelem, hány lányt hoztál már ide???!!

- egyet sem, te vagy az első. (igazat mondott. Nem is értette)

Cleo> lenn a pulcsi.

- jó! Most lehúzom a melltartód pántját, engedd, kérlek! Látnom kell…

cleo> gyors vagy hunt. És én…? (Cleo érezte, hogy melege van)

- te csak várj. Lesz dolgod.

Cleo> mi, mikor, hunt? (Cleo szíve zakatolt)

- mindjárt! De még én jövök. Megsimogatom azt a szép melledet, sőt, a számba is veszem, érzed? Jó kis cici! És ezek a hosszú combok, cleo, gyönyörű vagy!

Cleo> ó, hunter, ez így nem igazság! Meg akarlak fogni! Ott és most!

Cleo>…………

- jó, akkor vedd az szádba az ujjad, és szopjad egy kicsit, közben gondolj rám.

Cleo> ez nem lehet igaz, hunter, mit csinálok, jaj, ez nagyon jó így…!

- látni akarlak, cleo.


A férfi magába roskadva ült a gép előtt.

A nő szintén.

Ezt nem hitték volna akár két nappal ezelőtt. Mint két kiskamasz, akik elájulnak az első csóktól. A férfi eszmélt először. Kérte az asszonyt, azonnal találkozzanak, lesz, ami lesz. Cleo ellenkezett. Az a huszonéves csak nem létezett. 40 felé járt, s bár nagyon jól nézett ki, két házasság vihara ott volt a szemében. Féltette magát, Huntert és ezt a napi fél órát. De józan is volt. Tudta, hogy el kell mennie. Ez az egyik utolsó esély.


A Nyugatinál sokan voltak. A férfi korán érkezett. 9 rózsából köttetett csokrot lenn az aluljáróban. Közben azt hitte, mindenki rajta röhög. Riadtan figyelte a huszonéves lányokat – bármelyik a lánya lehetne! – és már bánta, hogy eljött. Még volt tíz perce, eltűnhetett volna. Nem tette. Várt. Félrevonult kicsit, érezte, hogy ő jött előtt. Az asszony sápadtan nézte a szembejövőket. Jól nézett ki. A rendszeres mozgás, a sportolói múlt ott volt izmaiban, kimondottan csinos arcát a kis fruskák is megirigyelhették volna. Ezzel együtt jó nagy pácban érezte magát. Mert azért nem 23 éves! Az óra körül többen álltak, de virág sehol. Arrébb, az újságos bódénál egy világos öltönyös, jól szituált férfi áll: várt valakit.


Elmúlt 6 óra. Az asszony lassan elindult. Az öltönyös úr sem várt tovább. A nő arra gondolt, megeszik egy hamburgert aztán hazamegy és fellép a hálóra, de új nevet választ. Soha többet nem lesz Cleo! A férfit bántotta a dolog. Nem hitte, hogy lesz valami, de mégis: lehetett volna.

Egymás mellé értek. A férfi a nőre nézett: bele a zöld szemébe. A nő állta a tekintetét. Asszonyom, szólt a férfi, elfogadná ezt a virágot? Nem jött el, akit vártam és maga olyan szép, mint Cleo lehetett. Kicsoda? Suttogta elfúló hangon a nő. Cleo?! Az én vagyok, de maga ki?! Hunter vagyok felelte zavartan a férfi. Ott áll a két ember. Egyikük 56 éves, sokat próbált férfi, a másikuk valaha sportoló, jó karban lévő harmincas asszony. Nem szóltak. Az elmúlt hetek minden szerelmes suttogása, merész mondata ott surrogott a levegőben. Annyi mindent tudtak egymásról és mégis olyan keveset.


A féri eszmélt előtt. Átölelte Cleot. A nő nem ellenkezett. Zöldes szeme furcsán csillogott.

- Cleo, megiszunk egy kávét? Engedd meg, hogy meghívjalak. Nem lakom messze. Nem akarok semmit. Gyere, kérlek4 – Hunter, mit mondjak? Nem tudom, mi lesz. Teljesen össze vagyok zavarodva. De nem szabadkozott, amikor a férfi intett egy taxinak.


A kávé hamar elkészült. A kényelmes budai lakásban szaladt az idő. A férfi képeket mutatott az unokákról, a nő elmondta, hogy miért nem lett gyereke. Gyorsan éjfél lett. A féri nem szólt. Lassan a nő mellé lépett, átölelte és megcsókolta. A folyamatosan bekapcsolt gépen pedig ott villogott a csetelők szövege:

Flyboy> láttátok huntert valahol? Teljesen eltűnt.

Becky> biztosan elvitte az a csak az a cleo, ott egye meg…

Bi-lány> irigyled, becky? Itt vagyok én is tudok mindent…


A férfi a géphez lépett. Bezárt minden ablakot. Kilépett a Windows-ból. Visszafordult.

- Cleo, és Péter vagyok.

- Én pedig Zita.

- Itt maradsz Zita, vagy vár valaki?

- Maradok Péter. Egyedül élek. Ha hazamegyek ott is te vársz. A neten. Úgyhogy inkább maradok. Ameddig gondolod.

A férfi felvett egy papírt az asztalról: - a jelszavam, mindig elfelejtem. A papírkosárba dobta.

- Zita, holnap színházba megyünk – így szólt.


Flyboy> nem láttátok huntert valahol? Teljesen eltűnt

Becky> biztos elvitte az a csaj az a cleo, ott egye meg…

Enter.

73. Zoria
2011. okt. 29. 10:08
egyet közzéteszek azonnal
72. Zoria
2011. okt. 29. 10:03
Nekem több cseten ismerkedett barátom, inkább: ismerősöm van. Nem igaz, hogy ott csak szélhámosok vannak. Nagyon sok a magányos, v. inkább társtalan. /A magányosságot és abnormális állapotnak tartom/. Akik egyedül vannak, azoknak igenis jó a cset. Pláne, ha nincs hová v. éppen kivel kimozdulni. Csak óvatosan kell. Írtam erről sok-sok tanulmányt. Merthogy lehet. Van anyag hozzá. De higgyétek el, hogy minél előbb törekedni kell a személyes ismeretségre és akkor nehezebb a csapdájába esni bárkinek.
71. erácska 017 (válaszként erre: 70. - 04e95f637a)
2011. okt. 28. 15:47
igen közel:)Főleg hogy már 3 éve együtt élünk:D
70. 04e95f637a (válaszként erre: 69. - Erácska 017)
2011. okt. 28. 15:44
az jóó,közel van akkor :D
69. erácska 017 (válaszként erre: 68. - 04e95f637a)
2011. okt. 28. 15:43
Én sem ott találtam meg 3 km-rel arrébb:D
68. 04e95f637a (válaszként erre: 67. - Erácska 017)
2011. okt. 28. 15:38

na,de jó :))

akkor már nincs is szükséged a keresésre :)


Én meg a városomban nem ismerkedek,isten ments! :)

67. erácska 017 (válaszként erre: 66. - 04e95f637a)
2011. okt. 28. 15:34
Tudom ,de én már amúgy is megtaláltam a párom net segítsége nélkül is.:)
66. 04e95f637a (válaszként erre: 65. - Erácska 017)
2011. okt. 28. 15:31
azért,nem olyan bonyolult ám ez!:)
65. erácska 017 (válaszként erre: 64. - 04e95f637a)
2011. okt. 28. 15:29
Látod ez az,ezért nem ismerkedtem én soha neten:)))
64. 04e95f637a (válaszként erre: 63. - Erácska 017)
2011. okt. 28. 15:25
volt már ilyen,mérges voltam,el is zavartam :)
63. erácska 017 (válaszként erre: 62. - 04e95f637a)
2011. okt. 28. 15:24
Gondolj bele ha nem azt kaptad volna amit neten.Mit tettél volna?
62. 04e95f637a (válaszként erre: 61. - Erácska 017)
2011. okt. 28. 15:22
:))
61. erácska 017 (válaszként erre: 60. - 04e95f637a)
2011. okt. 28. 15:20
Akkor neked szerencséd volt:)
60. 04e95f637a (válaszként erre: 59. - Erácska 017)
2011. okt. 28. 15:13
Én azt a képet kaptam,amit élőben is :)
59. erácska 017 (válaszként erre: 58. - 04e95f637a)
2011. okt. 28. 15:12
De legalább szemtől szembe látod az illetőt és nem egy kamu képpel áltatnak
58. 04e95f637a (válaszként erre: 57. - Erácska 017)
2011. okt. 28. 15:08
ugyanannyi az esélye :)
57. erácska 017 (válaszként erre: 56. - Zoria)
2011. okt. 28. 15:02
Ebben teljesen igazad van,bár én nem vagyok híve a netes ismerkedésnek,hiszen olyan sok hely van ahol lehet barátkozni,ismerkedni.
56. Zoria (válaszként erre: 55. - Erácska 017)
2011. okt. 28. 14:52
ezért kell ragaszkodni egy mielőbbi személyes találkozáshoz))
2011. okt. 28. 14:41
Chat-en mindenki azt mond amit akar.Erre van pár példám is.az egyik közeli ismerősöm belebújt egy 18 éves lány szerepébe.Képeket töltött le stb.Pasizott is vele nem gyengén,míg nem akartak vele találkozni.Ha így történt lekoptatta a férfinépet,majd új után kutatott.
54. Zoria
2011. okt. 28. 14:36
én azt hiszem és valóban komolyan gondolom, hogy minden ember olyan a cseten is, mint a való életben. Lehet, hogy vannak néha "megjátszós" napjai... De soha senki nem tud a bőréből kibújni. Egy biztos: fontos a személyes ismeretség is!
53. Zoria (válaszként erre: 52. - Apaapa1)
2011. okt. 28. 14:33
Hát igen... soha ne mondd, hogy soha:)))
52. apaapa1 (válaszként erre: 50. - Zoria)
2011. okt. 24. 13:10
Most olvastam a versed. Látom régebben írtad. Na igen. Én most csöppentem egy ehhez hasonló kapcsolatba. De mi már túljutottunk ennél hála, na nem az égieknek, hanem nekünk. Bizony társkeresőn ismerkedtünk mi is. Azóta is örülök, hogy rábeszéltek erre. Enélkül nem is tudom, egyáltalán hogy találkozhattunk volna. most egy olyan kapcsolat elején vagyok, amiben azt hittem, én már soha nem veszek részt. Tehát lehet bárkinek bármilyen tapasztalata, mindenkinél máshogy működik. Van akinek csalódások tömkelege, de lehet egy két embernek egy új csoda kezdete.
51. Zoria (válaszként erre: 44. - Homokóra)
2011. ápr. 11. 07:29
Bízol a jósodban? :))
50. Zoria
2011. ápr. 7. 09:11

Éjjel a gépen…


Érezni akarlak. Tudni hogy vagy.

Megírom.

Odabújni, simogatni: Hiányzik az agy.

Elmondom.


Veszed azonnal. Érzem s felmelegszem.

Olvadok.

Válaszolok rögvest. Szerelmesen.

Olvasod.


Furcsa játékba kezdünk.

Élvezem.

A másik teste nélkül.

Hogy legyen?


Géped mögött írod, nő férfiasságod.

Csodálom.

Gépem mögül saját testemen vibrálok.

Kívánom.


Forró ölembe képzelem a szádat.

Siess.

Ahogy keresed nyelveddel a tájam.

Tied.


Képzelgünk, játszunk, áltatjuk

Magunkat.

Elhisszük: szeretünk, eláruljuk

Agyunkat.


Testünk felhevül, nem érintjük

Egymást.

A szép szerelmet öljük, ugye érted?

S nem mást.


Elmentél.

Elmentem,

Kilökött a szerver.

Cyberszex volt. Enter.

49. Zoria
2011. ápr. 6. 13:41
A lányomék is... és már 8. éves házasok:))
2011. ápr. 6. 08:53
Mi is a neten ismerkedtünk meg,14 hónapja!.))
2011. ápr. 5. 19:58

Sziasztok !

Én a párommal egy közösségi oldalon ismerkedtem meg :)

46. PöttömPanna (válaszként erre: 45. - Zoria)
2011. ápr. 5. 18:55

Igaz én csak bekukkantottam, de a férjemmel neten ismerkedtünk meg. Nem Chat, hanem párkereső. De a barátnőm is így ment férjhez, előttünk egy hónappal :)

Szóval azért bejöhet ez is.

45. Zoria (válaszként erre: 44. - Homokóra)
2011. ápr. 5. 18:50

Sziasztok!

Csak egészséges kíváncsiságból kérdezem: beköszöntött a várva várt nagy szerelem a hálón?:-))

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook