Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vidéki cukorbeteg kezelése a fővárosban! fórum

Vidéki cukorbeteg kezelése a fővárosban! (tudásbázis kérdés)

2010. márc. 15. 12:19
Nem biztos, hogy Bp-n mást mondanak. De szerintem meg lehet próbálni más vidéki kórházat is. Vidéken élek, és egyszer Bp-n volt balesetem, ott láttak el, 3 hétig voltam kórházban, nincs jó tapasztalatom, viszont a vidéki kórházban emberien bántak velem. Sajnos a baj, az mindenhol baj.
4. c1e9612cd3 (válaszként erre: 2. - Molly001)
2010. febr. 9. 17:05

Én nem vagyok benne biztos, hogy csak protekcióval megy a dolog. Keress olyan helyet, ami országos felvételű, beszélj ott egy orvossal, és ha ő is azt mondja, akkor jegyeztesd elő egy osztályos felvételre a nagyidat! Aztán majd ott kivizsgálják.

Sztem a SOTE Klínikán, vagy az ÁEK-ban megoldható a dolog. De menj be, és érdeklődj!

3. zebracsikó (válaszként erre: 2. - Molly001)
2010. febr. 8. 21:40
szerintem csak protekcióval, vagy ha valami speciális vizsgálatot a lakóhelye szerinti kórházban nem tudnak elvégezni
2010. febr. 8. 21:31

Sziasztok!

Ötleteket és tanácsokat szeretnék kérni.

Milyen mód van arra, hogy a vidéken élő nagymamámat egy fővárosi kórházban kivizsgálják a magas cukrával? A vidéki kórházban az orvos azt mondta: „ Ja, hogy ennyi éves a néni? Ne várjon jobb eredményeket!”

Sürgős lenne , mert már egyre rosszabb a nagymamám állapota:(

2010. febr. 8. 21:31
Vidéki cukorbeteg kezelése a fővárosban!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook