Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van valakinek tapasztalata a Spirulina Alga 500mg-os étrend-kiegészítő tablettájával kapcsolatban? fórum

Van valakinek tapasztalata a Spirulina Alga 500mg-os étrend-kiegészítő tablettájával kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


2017. dec. 28. 09:43

Itt láttam spirulinát és tengeri moszat kapszulát-

[link]

2016. dec. 7. 15:05
Nem találtam sehol erről tapasztalatokat. Melyik a jobb vajon ez, vagy az Imune?
2016. márc. 26. 17:07
Sziasztok! Hajhullásra milyen algát érdemes venni?
2015. szept. 2. 15:39

Aki jó minőségben keres spirulinát az itt megtalálja az alábbi összetevőkkel:


Fogyasztása: 6 tabletta naponta

Összetevők:


Spirulina platensis 97.7 % 244.25 mg

Talc 1.0 % 2.50 mg

Calcium Carbonat 0.8 % 2.00 mg

Acacia 0.5 % 1.25 mg


www.cafe.dxn.hu

21. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 16. - 9b12b89a26)
2010. febr. 11. 13:44
Hogyhogy csak egy helyen kapható? A többi gyártó mind ragasztózza?? Áá bocsi de ez nem tűnik reálisnak!
20. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 15. - 9b12b89a26)
2010. febr. 11. 13:43
Gondolom allergiás reakció. Ez az alga érdekelne, hol lehet hozzájutni mert amit eddig szedtem egy ideje nem elérhető pedig ez is természetes volt
19. 4b6a2525df (válaszként erre: 16. - 9b12b89a26)
2010. febr. 11. 11:33
Te arról beszélsz amit a 17. hsz-ben kérdeztem?
18. c12cd2b1c1 (válaszként erre: 8. - Soktap)
2010. febr. 10. 19:01
azt másoltam be amit én is találtam róla, nem saját tapasztalatot vagy kutatást.
17. 4b6a2525df (válaszként erre: 15. - 9b12b89a26)
2010. febr. 9. 15:12
Ez a Gren gold solár,ill. lunár algapor?
16. 9b12b89a26 (válaszként erre: 6. - Elfelejtett jelszó)
2010. febr. 9. 15:04
Bocs hogy én is hozzászólok.A tiszta alga cak egy helyen kapható,egy éves kortól 99évesig lehet szedni,a gyógynövény boltban kaphatóban tartósitószer és ragasztó anyag is van,melyet nem minden szervezet,tud feldolgozni,irj ha akarsz többet is tudni,!!
2010. febr. 9. 14:59
Igen ! Az én ismerősöm lánya szedte és Kórházba került tőle a benne lévő ragasztóanyagtól,rosszul lett!A másik nincs benne 20%alga,Most olyan algát szed amiben 4000vitális anyag van.Tökéletesen jól érzi magát.én is azt fogyaztom .üdv:Valcsi
14. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 13. - Soktap)
2010. febr. 9. 13:21
Köszönöm én is, hogy megosztotta velünk gondolatait! Viszont kívánok szép napot!
13. soktap (válaszként erre: 11. - Elfelejtett jelszó)
2010. febr. 9. 11:38

Hidd el a természet gondoskodni fog annyi emberről

ahány még elfér ezen a kis zöldbolygón.Csak az okos tudósainknak nem szabad"na" beleavatkozni.

Különben köszönöm a gyors reagálásodatés egyet értek veled.

gábor

Ui.2008-ban egy büntény során exhumálni kellet egy holttestet,akit 1985 ben gyilkoltak meg.A boncmesterek nem akartak hinni a szemüknek amit láttak a koporsó felnyításakor.Szinte teljesen épségben feküdt a megboldogult,ekkor kezdtek elöször elgondolkozni,hogy a sok szar-elnézést-élelmiszer mit tesz az elhunytakkal.Tartósitja őket.Az átrendezett atomok.

Szép napot.

2010. febr. 9. 10:06
Itt jön képbe az anyagi helyzet alapján történő szektálódás.
11. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 8. - Soktap)
2010. febr. 9. 10:02

Hmm..roppant érdekes amit írsz. Egyet is értek vele, nem csoda hogy ott tartunk ahol. De honnan lehet biztosan tudni, hogy az átrendezett atomok károsak?

Én bízom abban, hogy az óceán mélyére már nem hatol le az emberi környezetszennyezés és ott még érintetlen valójukban létezhetnek növények és állatok.

Ennyi erővel halat sem ehetnénk, mert tudvalevő tele van nehézfémekkel. Másik oldalról viszont mindenhol a fontosságát hangoztatják. Kivetetem a fogtöméseim és helyette halakkal viszem be a higanyt meg az omega 3-at.

Igyekszem környezetkímélő módon élni és szeretném remélni, hogy észbekap az emberiség mielött túl késő lenne. Igazság szerint attól félek nem lesz mindenkinek minsőségi és egészséges táplálék miután egyre többen jönnek rá az egészséghez vezető helyes útra. Emberek millióit nem fogja tudni kiszolgálni az egészséges élelmiszerekből rendelkezésre álló mennyiség. Jelenleg minőségileg éhezünk, mert a hamgurger és a kóla nem igen tartalmaz hasznos anyagokat. Ha minden rohan majd zöldséget és gyümölcsöt venni biztosan nem lesz elég a rendelkezésre álló mennyiség. (ami már most sem bio)

10. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 9. - Cicmic87)
2010. febr. 9. 09:46
én bal szélsőt használatam
9. cicmic87 (válaszként erre: 7. - Elfelejtett jelszó)
2010. febr. 9. 09:40
Köszönöm szépen a linket,majd utána nézek, hogy melyik is jó!!!
2010. febr. 9. 09:16

Kedves Hippikirálylány!

nagyon szépen levezetted az alga előnyét,de nem ezzel szeretnék most foglalkozni- Honnan is szerzik be az algát?Jó szándéku vagyok és elhiszem,hogy folyókból,tengerekből és az oceánokból,egyetlen egy kérdésem van?a kerozin/repülőgépek üzemanyaga/esetleg,talán,csak egy icipicit ,nem károsítja és átrendezi a szegény algák atomjait?Válasz: DE IGEN!!!

Summa summárum,a FÖLDÜNK nics olyan szerencsés,hogy fertőzés nélkül szolgáljon bennünket hülye ,globalizált idiótákat,akik mindent a jóra és termelésre hivatkozva ,mindent elszurunk.?csodálkozunk ,hogy a föld elakar bennünket pusztítani?sikerülni fog neki.gábor

2010. febr. 9. 08:33

[link]

Itt megtudjátok nézni őket

6. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 5. - Cicmic87)
2010. febr. 9. 08:31

Szia! Üdv itt is!

Nem tudom a linket ki merjem-e ide tenni, nem minősül reklámnak? Pár hónap után félbehagytam mert van az a rossz tulajdonságom hogy semmit nem birok kitartóan végigcsinálni utána ha volt valami bajom akkor vettem csak be belőle.

Az utóbbi 1 évben hiába keresem sehol nem tudok hozzájutni ehhez az algához. Azóta nem szedtem ilyesmit. Bioboltban vettem egyébként majd most megint körülnézek hátha van már.

A dobozon fel kell tüntessék az összetevőket, a hozzáadott anyagokat érdemes megnézni esetleg az eladótól informálódni (ha boltban vásárolsz) nekem egy A4es lapot is adott a hatásairól, de szóról szóra ugyanaz megtalálható a neten.

Nagyon sokféle alga van, ha jól tudom létezik Ökönetes, FLP-s, Yess Plussos, stb..

Meg persze alga-alga közt is van különbség, több fajtája van. Hogy menyiket választod az csak rajtad áll.

5. cicmic87 (válaszként erre: 2. - Elfelejtett jelszó)
2010. febr. 8. 21:38

Szia!

Újra egy oldal ahol talákozunk :)

Most én kérek tanácsot,milyen algát szedtél és hol lehet olyat vásárolni ami 100%-ban eredeti?

Azt halottam nagyon jó a börnek!!!

Meddig szedted?

2010. febr. 8. 17:58

"4. jódtartalma, mely normalizálja a pajzsmirigy mûködését."


Aki hiperműködő volt, most normális, az is szedhet alga tartalmú tablettákat? Én is tudok egy készítményt, de nem merek belevágni, mert most végre normális szinten vannak a hormonjaim (4 év után), de kellene fogynom kb. 10-15kg-t. Félek, hogy megint felborul az egyensúly... :( Tudna vlki tanácsot adni?

2010. febr. 8. 17:56
En allergias lettem ra. Viszont Anyukam csak jot tudott rola mondani.
2010. febr. 8. 17:46
Szedtem algát és nagyon jó tapasztalataim vannak róla. De csak a 100%-ig eredetiről, a színezett mesterséges kapszulásakban nem bízom
2010. febr. 8. 17:44

Lugosító, tisztító, méregtelenítő, fogyasztószer. Regeneráló, vérképző.



Az algák több vitamint és ásványi anyagot tartalmaznak, mint sok más élelmiszer, ezért egyre gyakrabban használják õket erõsítõszerként. Tartalmazzák az összes B-vitamint, továbbá D-, K-, C-, E- vitamint. Természetes forrásai az A-vitaminnak. A zöld klorofillje és a narancssárga béta-karotin színével együtt adja a Spirulina jellegzetes kékeszöld színét.


- A klorofill, mely kitûnõ regeneráló- és vérképzõ szer, a szervezet oxigénellátását aktiválja. Javítja a sejtlégzést, és a baktériumok számára kedvezõ életkörülményeket biztosít (pl. a bélrendszerben segíti a fehérjehasznosulást, és kiegyenlíti a vérnyomást az egészséges szintre).


- A vitaminok fontos antioxidánsok, védik a szervezetet a káros szabad gyököktõl, erõsítik a szervezet immunrendszerét, az idegrendszert, a legyengült szervezetet.

- B12-vitamin-tartalma kétszer-háromszor annyi, mint a marhamájé. Ez fõként a vegetáriánusoknak jó hír!


Tartalmazza a legfontosabb ásványi anyagokat, nyomelemeket. Kiemelkedik


1. vastartalma, mellyel a vashiányos állapot és a vérszegénység igen jól kezelhetõ


2. krómtartalma, mely jelentõsen javítja a szív- és érrendszer mûködését, szabályozza a vércukorszintet és a zsíremésztést és a fogyókúráknál nagyon nagy segítséget nyújt az édességfalás utáni vágy leküzdésében!


3. cinktartalma, mely a szervezet egyik legfontosabb eleme. Kulcsfontosságú szerepet tölt be a szervezet sejtjeinek védelmében, a sejtek anyagcseréjében és vírusölő hatását tekintve nagyon jó immunerősítő anyag. A bőr szépségének megőrzésére is sok termékben adalékként használják


4. jódtartalma, mely normalizálja a pajzsmirigy mûködését.

Az emberi szervezet számára szükséges aminosavak közül 18-at tartalmaz, nyolcat ezek közül az emberi szervezet nem képes elõállítani.


- Gamma-linolénsavat tartalmaz, amely többszörösen telítetlen, egészségvédõ hatással rendelkezõ zsírsavféleség. A B-vitaminokkal együtt kedvezõen befolyásolja a haj és a bõr állapotát. Gátolja az influenzavírus szaporodását.


- RNS-DNS nukleinsavak, enzimek találhatók benne, melyek segítik az anyagcsere-folyamatokat.

- Az algában bőségesen található fucidin, egy olyan anyag, amely az emlőrák kórlefolyására hat kedvezően. A betegséggel szemben védő hatású, vagy legalábbis késlelteti a megjelenését. Japánban úgy tartják, hogy az algák bizonyos mértékig megvédenek a környezeti ártalmaktól (nukleáris, illetve röntgensugárzás).

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook