Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Pulikutyánknak van egy daganata, műtét vagy sem mit tanácsoltok? fórum

Pulikutyánknak van egy daganata, műtét vagy sem mit tanácsoltok? (tudásbázis kérdés)


13. a74de3d08a (válaszként erre: 12. - Potyek)
2010. febr. 8. 12:40

Hát ezt előre nem lehet tudni.

Az operáció során derül ki, hogy el tudják-e maradéktalanul távolítani, és a szövettani vizsgálat állapítja meg, hogy rosszindulatú volt-e.

Persze nem tudom, mennyibe kerül egy ilyen vizsgálat.

Kérdezd meg inkább az állatorvosodat.

12. potyek
2010. febr. 8. 12:26

sziasztok!Azt nem írtam, hogy persze, hogy voltunk orvosnál, azt mondta, hogy kikapja és kész.De, sajnos több felől hallottam, hogy ha egyszer megbolygatják, akkor vége.Amikor még pici volt, az orvos is azt mondta, hogy ameddig nem fáj neki és nem kezd rohamosan nőni, nem kéne megnyitni.

Ez ugye egy daganat.Kiszedik,marad-e bármilyen apró darab belőle és elkezd terjedni.Ettől félek.

2010. febr. 8. 11:25
az orvos mit mondott? Az én kutyusomnak is van egy ilyen ciszteszerűsége, de arra azt mondták, hogy nem veszélyes, és ha valami más miatt altatni kell, akkor azt is kiveszik, de egyébként, és főleg ha a kutyunak nincs semmi baja tőle, akkor maradhat. Egy dologra kellett nekünk is odafigyelni, arra, hogy ha nő. Szerintem vidd el egy jó állatorvoshoz. Az majd megmondja mi a teendő, és mi a legjobb a kiskutyunak. Kitartást Nektek!
10. natina (válaszként erre: 2. - Potyek)
2010. febr. 8. 11:25
Orvoshoz kellene vinni, majd ő tudja mit kell csinálni
2010. febr. 8. 11:24
Amúgy meg mi nem tudunk rá választ mondani.Miért nem viszed el állatorvoshoz?Majd ő megmondja.
2010. febr. 8. 11:23
persze,elkéne vinnié.De már rég kellett volna.
2010. febr. 8. 11:22
Szerintem vigye el orvoshoz és majd ő megmondja.
6. cb82b220ce (válaszként erre: 5. - Heni86)
2010. febr. 8. 11:22
Azért vállalni szokták,nekem 15 éves volt az én kutyusom amikor mondták de akkor már én nem vállaltam.
2010. febr. 8. 11:21
Egyet kell értenem az előttem szólóval. Ilyen idős kutyánál már lehet, hogy nem is vállalják a műtétet.
4. a74de3d08a (válaszként erre: 2. - Potyek)
2010. febr. 8. 11:20

2 éve????

Már rég orvoshoz kellett volna vinned....

3. cb82b220ce (válaszként erre: 2. - Potyek)
2010. febr. 8. 11:18
Szerintem már akkor kellett volna elmenned vele orvoshoz amikor észrevetted.Akkor talán tudtak volna vele mit kezdeni,talán még most is csak az a baj hogy 12 évesen már fenáll a veszélye hogy az altatásból nem ébred fel.
2010. febr. 8. 11:17

Van egy kislány pulikutyánk.12 éves lesz, jókedvű, fiatalos:o) Sosem szült.Az egyik cici bimbója mellett van egy daganat.Kb 2 éve vettem észre, akkor borsó nagyságú volt, ma már kis diónyi!Nagyon aggódom miatta.

Műtét vagy sem?

Mit tanácsoltok?

2010. febr. 8. 11:15
KUTYABAJ...................

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook