Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Torokfájásra, rekedt hangra a legjobb gyógyszer? fórum

Torokfájásra, rekedt hangra a legjobb gyógyszer? (tudásbázis kérdés)


2010. febr. 14. 10:31

Én a héten voltam a fül-orr-gégészeten, mert a hangom is elment teljesen. Ugyanígy indult nálam is. Aztán a vége: heveny gégegyulladás. Csütörtök reggeltől tegnap estéig néma voltam. Igaz, én kaptam antibiotikumot, de az orvos azt mondta, hogy mézes hársfatea nagyon jó. Ma reggel már valami nyöszörgés jött ki a számon:)) - ha nem javusz feltétlenül menj el orvoshoz.

Jobbulást!

10. nyta
2010. febr. 14. 10:17
meleg,citromos-mézes tea:)
2010. febr. 13. 22:13
A Homeovox tényleg nagyon jó! Gyerekek is, én is ezt szedjük, ha szükséges. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
2010. febr. 12. 08:56
Langyos mézes tej.
2010. febr. 12. 08:54
Islamoos.hu
2010. febr. 8. 21:08
Homeovox. Már az első bevétele után lesz hangod.
2010. febr. 8. 09:56

Én a hétvégén "gyógyítottam" meg magam a mézes fokhagyma keverékkel.(1 teáskanál mézbe 2 gerezd fokhagymát reszeltem)Nem vmi finom,de ki lehet bírni.Előtte egy hete fájt már a torkom,semmi sem használt.Gondoltam kipróbálom....Bejött.3x ettem most hétvégén ilyet.Ma reggelre rendbe is jöttem.

Jobbulást kívánok!

2010. febr. 8. 09:41
sós vizes gargalizálás
3. misz
2010. febr. 8. 09:26

Rekedtségre a Calcium Sandos pezsgőtabletta és mézes tea.

Torokfájásra: Stepsils, van lidokainos is, az tuti elmulasztja egy időre a fájdalmat.


De próbálkozhatsz a Coldrex, Aszpirin C, Neocitrán készítményekkel is. Kinek mi jön be. Végszükségben fájdalomcsillapító tabletták.


Gyors gyógyulást kívánok! .)

2010. febr. 8. 08:48
Homeovox rekedtségre, Coldrex torokra-orrdugulásra-lázra.
2010. febr. 8. 08:47
Torokfájásra, rekedt hangra a legjobb gyógyszer?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook