Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lehet-e szoptatás mellet enni azindiai kefír "csodagombát"? fórum

Lehet-e szoptatás mellet enni azindiai kefír "csodagombát"? (tudásbázis kérdés)


9. ae0bfddd7a (válaszként erre: 4. - Andrea1977)
2009. szept. 11. 19:54
Én elég sokáig ettem,de semmit nem tapasztaltam.Aztán fél év után meguntam az ezzel járó pancsolgatást,és kiöntöttem az egészet.
2009. szept. 11. 19:52
Szerintem a kefirt kell enni,és nem a gombát.A terhességnek nem fog ártani.
2008. dec. 23. 19:46
Szerintem (bár most hülyének és túlságosan földhözragadtnak fogtok tartani, hiszen nagyjából lecarom a csodagombákat), de a kefir, az már csak kefir, még akkor is, ha úgy hívják, hogy: "azindiai", bár azt nem ismerem
2008. dec. 23. 18:53
ezt a kefirt nem ismerem.
2007. okt. 30. 15:14
Szerintem nyugodtan lehet enni a kefírt ami az indiai kefírgomából készül!! Ez egészséges! Va olyan egészséges mint az anyatej! Szóüval nyugodtan!!! Mi is ezt használjuk és csak jótékony hatása van!! A babára nézve is jó hatással van! Ha fogok még valamikor szoptatni fogom enni! Sőt már akkor amikor tervezem a babát! 1 éves kúra után egészséges lesz a szervezet tőle!!
2007. máj. 3. 10:15

Sziasztok!

Azért ha van valakinek ezzel a "csodagombával" valami tapasztalata, azt megköszönném, ha leírná!

3. Andrea1977 (válaszként erre: 2. - Aramis39)
2007. máj. 1. 18:44

Kedves Aramis39!

Én is hasonlóképpen gondolkoztam erről a dologról. Jól esik, hogy megerősítettél az elhatározásomban!

Nem is nagyon hiszek ezekben, csak 1 ismerősöm annyira rámbeszélte, hogy ez a tuti... Nem akartam megbántani... Nekem a kislányom a legfontosabb! Köszönöm és ne haragudj, amiért letegeztelek!

Üdvözlettel: Andrea1977

2007. máj. 1. 10:24

semmi képpen nem javaslom az efféle " csodaszereket "

Inkább a szoptatás alatt használj természetes alapanyagú élelmiszereket. Sok tejterméket fogyasszál.

2007. ápr. 30. 18:54
Lehet-e szoptatás mellet enni azindiai kefír "csodagombát"?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook