Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen tornával, hogyan tudom lefaragni a hasam felett, a gyomromon (?) lévő nagy hurkát? fórum

Milyen tornával, hogyan tudom lefaragni a hasam felett, a gyomromon (?) lévő nagy hurkát? (tudásbázis kérdés)


1 2
39. Rebeka2011 (válaszként erre: 38. - Anika31)
2011. febr. 18. 12:42
Anika, Gergő itt lentebb elmondta. Ha kicsit elkezdesz kalóriát is számolni, akkor a hatás tutti. Azért merem mondani, mert pont most tűnt el a kidudorodó gyomrom, pusztán diétától. Nem lappanganak benne felesleges, megemésztetlen, lassan mozgó dolgok :-))))
2011. febr. 18. 11:03
tudja valaki,hogy mit egyek ,hogy lefogyak???
37. CIVA62
2011. febr. 16. 22:54
Csak hasizom gyakorlatokkal nem lehet hasat fogyasztani.Felejtsétek el:)DIÉTA!! elsösorban!
2011. febr. 16. 19:37
Szerintem a hasra, derékra, és a kézre legjobb az Abkingpro felülős gép. Oda biztosan hogy hat, elég hamar.
35. SzánI. (válaszként erre: 34. - Orsova)
2011. febr. 16. 19:35
A semminél biztos több, de fogyni tuti nem lehet vele normálisan.
34. Orsova
2011. febr. 16. 15:12
A hullahoppozás jó szerintetek valamire? Hallottam már erről pár véleményt, egyesek szerint jó, mások szerint felesleges.. Köszi előre is a segítséget! :)
2010. febr. 19. 09:39
A zsírégetéssel kapcsolatban rengeteg tévhit kering a világhálón és általában mindenhol. Az első lépés, délután 2 órától nem szabad kalóriadús ételeket enni, ugyanis addigra az emésztő energiánk már csökkenőben van. Kis szénhidrát tartalmú zöldségek, brokkoli, uborka, káposzta, s.répa, karfiol, zöldbab azonban fogyasztható, (halhús, vagy csirke, pulykamell-el kiegészítve) Nos az az igazság, hogy a testzsírhoz a szervezet éjjel nyúl hozzá, amikor alszunk. Akkor a legintenzivebb a zsírfelhasználás. A zsírégetés amúgy is téves fogalom, a zsír nem "ég" hanem enzim segítségével energivá alakul vissza. Szóval ha fogyni akarsz, akkor du.2után a szénhidrátokat felejtsd el, valamint "rengeteg" C-vitaminra is szükséged van. Tudom, bevált. Sok éve foglalkozom body buildingel, úgyhogy tapasztalat az van:) Legyen szép napod!
32. Ametiszt19 (válaszként erre: 31. - Kisrigó)
2010. febr. 13. 11:11
Kisrigó! Zsírt égetni csak szisztémásan lehet, nem lehet innen vagy onnan (hiába hallod ezt a médiában, KAMU!!). Kardiózni kell. Alakformáláshoz meg erősíteni azon a tájékon lévő izmokat. Ennyi :)
2010. febr. 12. 22:23

Sok jó tanácsot olvastam itt, ezért bátorkodok feltenni az én kérdésemet, még ha nem is pont a fórumcímre vonatkozik:

Mi a helyzet a széles csípővel és popsival (tipikus körte forma)? Erre nincs valakinek valami tuti tippje?

2010. febr. 9. 17:41

épp most volt errol szo a tévében,hasazással nem fog a hasrol lemenni a zsír,egy sima gugolással tobb zsirt lehet leolvasztani.

a lényeg,hogy kardiozni kell,mint ahogy már emlitették elottem lévok és a megfelelo étrend.

29. c1e9612cd3 (válaszként erre: 6. - KKZsuzska)
2010. febr. 9. 17:11
De jó neked! Nekem a felülés/ hasprés soha nem segített önmagában ezen a bajomon! Nekem is a hasam felső része a kritikus, de csak hasizmozással soha nem megy le. Kell hozzá a kocogás, vagy vmilyen kardio is.
28. Ametiszt19 (válaszként erre: 27. - 2104cc91e8)
2010. febr. 8. 08:54
:) SZívesen
27. 2104cc91e8 (válaszként erre: 26. - Ametiszt19)
2010. febr. 7. 22:04
Köszönöm, nagyon kedves vagy, már értem! :)
26. Ametiszt19 (válaszként erre: 14. - 2104cc91e8)
2010. febr. 7. 21:44
Bocsi :D Szóval kardiónak hívnak minden olyat, ami tartósan magasan tartja a pulzust (mivel a zsírégetés hormon függő, és ez csak bizonyos idő és pulzusszám elérése után kezd el hatni,addig a szervezet azt használja fel, amit aznap evett).Ilyen a kerékpár, szobakerékpár, úszás, gyaloglás, (futás is,de többletsúllyal inkább árt,mint használ), elipszis tréner, aerobic óra, spinning órák, fit-ball... A legeredményesebb,ha kiszámolod az egyéni zsírégető pulzustartományod (van erre egy képlet Karvonen képlet a neve) és azt a pulzusszámot igyekszed tartani. Igazából minden mást is csinálhatsz, a lényeg, hogy legalább 30 percig, vagy tovább tudd ezt a pulzust tartani. Kezdetben persze fokozatosan kell ezt elérni, hogy alkalmazkodjon a szervezet, mert ha akár én is felpattannék most 2 órára tekerni,tuti elmenne a kedvem az egésztől. Fontos hogy jól érezd magad közben,és legyen sikerélményed.
2010. febr. 7. 19:10
Nagyon köszi. Akkor felkapok két vices palackot és hajrá.:)
24. KKZsuzska (válaszként erre: 23. - Globus)
2010. febr. 7. 19:02
Igen, ez is jó, derékra, 3x25-25 mindkét oldalra, kis súllyal, másnap érzed a hatását garantáltan:)
23. globus (válaszként erre: 21. - Mandulaszem)
2010. febr. 7. 19:00
Oldalirányú hajlítgatás, a csípő rögzítésével, hogy érezd, ahogy nyúlik... felemelt karral, mintha a fej túlsó oldaláról akarnál átemelni valamit. Egyéb tippem nincs :((
2010. febr. 7. 18:58
igen, tudom hogy az étkezés is fontos, sőt a legfontosabb. Prbálkozom a haspréssel. Új találmányom: felfekszem az ágyra, a derekammal lecsúszom az ágy elé tett gimnasztikai labdára (tehát a hátam a labdán, csípőm, lábaim az ágyon) és így haspréselek. Remélem, érthetően írtam le. Úgy vettem észre, így kíméli a derakamat.
2010. febr. 7. 18:58
Esetleg a derékhurkákra is tudnátok valamit ajánlani a twisteren kívül? Köszönöm
20. supin (válaszként erre: 7. - Ametiszt19)
2010. febr. 7. 18:54
Én is kérném..
19. globus (válaszként erre: 13. - KKZsuzska)
2010. febr. 7. 18:53
Mennyi ideig tart egy ilyen edzés időben, és milyen rendszerességgel csináltad?
18. supin (válaszként erre: 16. - Herengtimea)
2010. febr. 7. 18:53
Köszi,már keresem is.
17. KKZsuzska (válaszként erre: 12. - Globus)
2010. febr. 7. 18:51
Igen, nekem azt mondta egy személy edző, amit Te is, és a köldök alatti részt pedig ugyan úgy hasprésekkel, de azzal a különbséggel, hogy a talpaid egymással zárd össze, ugye háton fekve, talpak összezárva, térdeid a földre amennyire bírod. Hát kemény, és éreztem hatását, illetve a különbséget.
16. herengtimea (válaszként erre: 9. - Supin)
2010. febr. 7. 18:51
hát én személy szerint a Shobert Norbi update-es étrendjét ajánlanám,már csak azért is,mert énis ezzel a modszerrel fogytam le tavaly és most is azt kezdtem el,hatásos,merem ajánlani,de én csak az 1-es kodu ennivalokat eszem.googleba ird be és kidobja,kemény de hamar van eredménye!
2010. febr. 7. 18:50
Ja, és ha már hasra gyúrtok, ne feledkezzetek meg a hátizmokról sem :)
14. 2104cc91e8 (válaszként erre: 7. - Ametiszt19)
2010. febr. 7. 18:50

Ha szépen kérlek, nagy vonalakban elárulod melyek a kardio edzések???


(Mindenki készpénznek veszi, hogy Mindenki érti amit a rutinos sportolók mondanak)


Köszönöm a kedves segítségedet!!!

2010. febr. 7. 18:49
Nekem nagyon bevált a hipoxy edzés is, két hét alatt 8 centi ment le derékról, a pocakom, gyomrom totál eltűnt. Nem épp kocekás, de látványos változás.
12. globus
2010. febr. 7. 18:49

Mindig az volt az érzésem, hogy a felülések csak gyomor tájékára hatnak (oda viszont nagyon), a has alsó részeit edzeni csaknem lehetetlen.

Köldök felett az összes hasizomgyakorlat jó.

2010. febr. 7. 18:48
És persze igen, a fontos étrend is nagyon nagyon sokat számít,ha nem mindent :) El kell, hogy oszlassak egy tévhitet. Napi 200 felüléstől (ami káros is szóval inkább hasprést ajánlanék) sem lesztek kocka hasúak. Ahhoz,hogy az látszódjon, a szervezetnek "el kell fogyasztania" az elraktározott zsírokat a bőr alatti kötőszővetből, hogy látszódjanak a szép izmok.
10. KKZsuzska (válaszként erre: 4. - 3c111cc40f)
2010. febr. 7. 18:48
Akkor csak hasprést csinálj, ilyenkor a hátad a földön arad, csak a lapockád emeled a förldtől, a derekad meg leszorítod. Akkor nem annyira erőlteted a hátad szerintem
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook