Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményetek a lapraszerelt (otthon összeállítandó) bútorokkal kapcsolatban? fórum

Mi a véleményetek a lapraszerelt (otthon összeállítandó) bútorokkal kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2019. jún. 20. 05:07
Van olyanom, nekem tetszik.
93. Guruljka (válaszként erre: 90. - Sanyinak)
2019. jún. 19. 23:57

Nem adom!

Majd én! :D

92. globus
2017. jan. 20. 10:59

Volt, amit össze tudtunk rakni. Meg olyan is, amit nem, kiegészítő csavarokat kellett venni + lyukat fúrni hozzá.

Azért ha lehet választani, inkább ne... :)

91. ilka01 (válaszként erre: 90. - Sanyinak)
2017. jan. 20. 10:57
Tapasztalatom szerint azért a férfiak is meg tudnak szenvedni a lapraszerelt bútorokkal. :)
90. sanyinak (válaszként erre: 89. - Badonyimariaeva)
2017. jan. 13. 20:24
Ez ferfiaknak valo buli! :)
2017. jan. 13. 20:22
Hacsak lehet, nem vásárolok ilyen bútort.
88. badonyimariaeva (válaszként erre: 86. - Draxont)
2012. márc. 20. 22:32

Remélem sikerrel jártatok.

Én ha csak lehet, nem vásárolok lapra szerelt bútort.

2010. szept. 22. 21:15
Tudnátok segíteni, hol érdemes (akár lapraszerelt) elérhető árú bútort venni? A nagyobb bútorboltok sztem el vannak szállva az árakat illetően. Íróasztalt vennék a gyereknek, akár netről is, de nem találtam.
2010. szept. 20. 22:57

Sziasztok,

MI ma hoztuk haza a konyhabútort természetesen lapraszerelve. A móka ott kezdődött, hogy nem találtuk a szerelési tájékoztatót. Mind a 4 dobozt átnéztük, de semmi, csak be van számozva.

Ugye adnak hozzá valami rajzos tájékoztatót?!!!

Holnap felhívom az üzletet ahol vettük...

...ez így viszont gáz lenne.

85. badonyimariaeva (válaszként erre: 84. - 8ee31e318f)
2009. júl. 25. 15:01

De egy normálisnak mondható szekrényt vagy bármilyen bútort ki tud ebben a helyzetben megfizetni?!

Meg különben is, ki megy a divatból és lehet helyette másikat venni.

2008. nov. 20. 00:38
Asztalos szemmel ezek a butorok nem ernek 20 forintot sem. Kar az alapanyagert, amit felhasznaltak. Hosszutavon jobban jartok ha vesztek rendes butort. Azt is erdemes asztalossal csinaltatni, mert a tomegbutorok egy ket ev utan szetesnek. Ki van beloluk sporolva minden, azert olcsobbak elsosorban.
83. badonyimariaeva (válaszként erre: 79. - Sirga)
2008. okt. 20. 15:32

Én is ezt mondtam!

Amit megkínlódtak a szekrénnyel!

Soha többet nem veszek ilyen bútort.

2008. okt. 6. 00:15
Aki ért hozzá, annak biztos jó.
2008. szept. 11. 10:40
némelyik jól néz ki. de ha egyszer elkezded átrendezni a szobát és eltoligálod... a bútornak rezeltek. tehát a minősége szar. inkább 100ezerért egy tömörfenyő szekrény, soksok évre, mint 50ezerért ugyanakkora lapraszerelt pár évre.
80. Jami
2008. szept. 11. 10:17

Tapasztalataim szerint a lapra szerelt bútorok nagyon jók sőt minőségileg kifogástalanok, minden passzol ahogy kell, kedvezőbb áron meg lehet őket vásárolni és a szállításuk is könnyeb!

Pár éve megjártam az asztalosokkal, több mint fél évig kellet várni egy olyan bútorra, ami rossz minőségü, nem is az elképzelésem szerint és 2x drágább lett az igértnél! Szóval, szeretem látni amit megveszek és eddig tényleg azt is kaptam!

Csak ilyeneket vásárolok!

79. Sirga
2008. szept. 11. 09:18
Szerintem semmire nem jók! Oké, a fiam íróasztala jól néz ki, és úgy tűnik, megérte az árát (hozzáteszem: 3 férfi 5 órai munkával nem jutott vele semmire, aztán én 2 óra alatt szinte teljesen összeraktam! :D ) A szekrénysorunk is lapraszerelt - soha többet ilyet! :P
78. badonyimariaeva (válaszként erre: 74. - 762fb1185b)
2008. aug. 11. 16:36

Akkor hozzád viszem ha legközelebb lapra szerelt bútort veszek!

Szólj,hogy mikor érsz rá!

2008. júl. 4. 21:35

A párommal lassan egy éve vettünk lapraszerelt ágyat a ikeában. Nagyon sokat nézelődtünk előtte, de a kényes ízlésünknek nem jöttek be a mai modern bútorok :D


Végülis találtunk egyet, ami nagyon tetszett mindkettőnknek. Kicsit drága volt, de megvettük, mert kellett. Éjszaka össze is raktuk, nagy öröm, stb.


De most már nem igazán vagyok vele megelégedve. Valahogy nem tűnik elég stabilnak...


Persze az is lehet, hogy csak a szüleim ágyát irigylem :D

Apu unokatesója asztalos, nála csináltattak egy nagyon jó ágyat talán két éve. Na, arra rá lehet már mondani, hogy ágy :D Tömör fából készült, ott valahogy nem félnék, hogy szétesik alattam :D

2008. máj. 16. 22:23

nagyon szeretem őket különösen az ikeát mert az profin van megcsinálva, és nem esik szét szerelés közben, és utána


már kimondottan hiányzik, ha nem szerelek egy bútort :)

2008. márc. 20. 20:24
teljesen jók. van itthon 1-2.
2008. márc. 20. 12:40
Imádom őket!Tök kikapcsol!
2008. febr. 5. 01:05
Tegnapelőtt szereltünk össze egy egész komolyat,nagyon jó lett. Igaz nekünk ez már a sokadik. Gondolkodom, hogy be kéne jegyeztetnem a vállalkozóimba a bútorösszeszerelést, mert úgy megy ez nekünk, mint a karikacsapás és az üzletben ki volt plakátolva, hogy a bútor árának 10 %-áért összeszerelik.10-12 napos határidővel dolgoznak, mert annyi a megrendelésük. Szóval számoltam és gondolkodóba estem. Arról nem is beszélve, hogy jó buli a szerelés, imádok vele legózni!
2008. jan. 29. 19:01

Nem unatkozol, míg összerakod! Jó móka! A gyerek legózik, Te meg szerelsz! ;-)

Egyébként meg könnyebb hazaszállítani, mint az előre összetákoltat.

Vannak gagyibbak is, és strapabíróbbak is. De hát semmi sem tart örökké... egyszer ezek is szétesnek, főleg ha túl vannak terhelve!

De ha pl. egy komódot zoknitartónak használsz, évekig kibírja, csak időnkét le kell törölni róla a port! ;-)

2008. jan. 29. 18:07

en azert szerettem, mert olcso volt, egyedul is haza tudtam vinni, szinte minden befert a kocsimba. Aztan volt, hogy majdnem furesszel estem neki, a terlatasomon van meg mit csiszolni.

Most nem vennem mar meg, tenyleg rozogak

2008. jan. 29. 17:51
Egy halom pénzért kapok egy rakás valamit, amiről azt mondják bútor. Inkább fizetek többet, ha már venni kell, de olyan bútort veszek, ami egybe van. Tavaly nyáron vettünk a fiamnak egy csomó mindent, szekrény, ágy, íróasztal, komód stb. Sokat mentünk utána, de szinte mindenütt lapraszerelt volt. Végül egy fenyőbútorosnál vettünk meg mindent. Nagyon szereti, és stabil.
2008. jan. 29. 17:08
szerintem iszonyat rondák
2008. jan. 29. 16:35
Szállitani könnyeb,de aztán "törd a fejed",mit hova.
67. zsé58
2007. nov. 1. 20:51

Nem érdemes lapraszereltet venni. Igaz hogy olcsóbb, de olcsó húsnak hig a leve. Én bútornál tudom hova kell menni, ( vidékre ) nem sokkal drágább mint a

lapraszerelt, de szebb, és a szekrények egybe vannak, és házhoz hozzák.

66. spatifillum (válaszként erre: 36. - Nono80)
2007. nov. 1. 20:44

Igazad van! Mi már ráfizettünk 2x is. Igaz, hogy a bútor gyanúsan olcsó volt, de több részletben dőlt össze.

1.Kiderült,a szekrény nem bírja a könyveket.Le akartam egyet venni, és magamra borítottam a sarokrészt.A gyerekeimnek jó poén volt:(

2. Sajnos egér volt a szobában. Kergetés közben beszaladt a szekrénybe (hátul is "elengedte" a farostlemez a bútorlapot). Ahogy kinyitottuk az ajtaját, és a ruhák közé nyúltam, a súlyuktól összedőlt az egész tákolmány:S

Csak diszkréten röhögjetek. Szerintem csak úgy érdemes bútort vásárolni, hogy látod is, hogy néz ki összeállítva ( mármint "egészben" fuvaroztatod haza).

2007. nov. 1. 19:49
A ferjemmel ketten terveztuk meg, majd meretre vagattuk es o itthon rakta ossze, olyan lett amilyent terveztunk, persze arban jobban jottunk ki mintha keszen vettuk volna
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook