Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Veszprémiek! Dr. Egyházi Violetta gyermekorvost ismeri valaki? Tapasztalatok? fórum

Veszprémiek! Dr. Egyházi Violetta gyermekorvost ismeri valaki? Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


11. Yágo (válaszként erre: 10. - Bajmoka)
2011. márc. 28. 15:05
Köszi szépen. Közben sikerült rátalálnom egy nagyon jó homeopata gyerekorvosra, aki ugyan messze van, de nagyon jó! Dr. Földi Ágnes Dunaújváros.
2011. márc. 4. 14:31

Szia, ha még nem találtál, akkor keresd fel Dr. Bognár Katalint. Ha bírod a google-be, akkor kiadja a doktornő saját oldalát is.

Határozott és nagyon szereti a gyerekeket.

2010. szept. 17. 18:37

Szia

Veszprémi vagyok. Személyesen nem ismerem, csak hallottam róla, rokonom járt nála és semmit nem ért, mástól is hallottam róla nem éppen pozitív dolgokat.

8. Vikoka18 (válaszként erre: 7. - Yágo)
2010. febr. 8. 18:36

Sajnos nem ismerek ebben jártas orvost!

De remélem találsz valakit!

7. Yágo (válaszként erre: 6. - Vikoka18)
2010. febr. 8. 15:50
igazából én kifejezetten homeopatát keresek, speciális probléma miatt, a hagyományos orvoslás gyógyszere nem akar használni és más nincs helyette, ezért fordulnék az alternatív gyógymódhoz, de ahhoz egy profi homeopata terapeuta kell... sajnos sokat csalódtam már magukat homeopatának nevező orvosokban, holott nálunk nagyon jól bevált gyógyír a homeopátia, de szükség van hozzá orvosra... az állatgyógyászatban megtaláltuk a tutit, de olyan orvost aki embereket gyógyit és legalább fele annyira jó lenne mint az állatorvosunk még nem találtunk :(
6. Vikoka18 (válaszként erre: 5. - Yágo)
2010. febr. 8. 12:17

Igazad van!

Jó gyerekorvos Veszprémben?nekünk a Halmai doktornő lesz,de ő sajnos már nyugdíjas,és már nem sok gyereket vállal!Pedig ő garantáltan a legjobb!

5. Yágo (válaszként erre: 4. - Vikoka18)
2010. febr. 8. 11:12
én egy nagyon jó orvost keresek és ebben az is benne van, h emberileg is jó legyen, amiket írtál róla már nem fér bele... persze ettől még lehet jó doki, de nem ő lesz az én emberem... durván nyúl a gyerekekhez, kritizál... NEM! Még ha 10 pozitív hozzászólás mellett is akad egy negatív, már akkor is erősen mérlegelek, de egyből egy és az negatív...
4. Vikoka18 (válaszként erre: 3. - Yágo)
2010. febr. 7. 19:31
De nem akartalak ám semmiről lebeszélni,még véletlenül sem!
3. Yágo (válaszként erre: 2. - Vikoka18)
2010. febr. 7. 19:18
köszi a választ, ezzel már sokmindent elmondtál!
2. Vikoka18 (válaszként erre: 1. - Yágo)
2010. febr. 7. 19:13

Szia!

Nálunk a gimiben ő volt az iskolaorvos,de én személy szerint ki nem állhattam!Nagyon durván nyúlt hozzánk,meg akit tudott kritizált.De ettől függetlenül,hogy milyen gyerekorvos azt nem tudom,csak,hogy hol rendel.

2010. febr. 7. 14:43

Sziasztok!

Engem mint homeopata gyermekorvos érdekel, beteg csecsemőmnek szeretnék kiegészítésként alternatív gyógymódot és komoly homeopata orvost keresek, aki nem csak a boiron bogyókat írja fel ugyanúgy mint a hagyományos gyógyszereket, hanem alapos kikérdezés után megtalálja a megfelelő szert. Várom a tapasztalataitokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook