Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajproblémák-milyen kapszulát szedjek rá? fórum

Hajproblémák-milyen kapszulát szedjek rá? (beszélgetős fórum)


2010. febr. 7. 12:55
Hair Clinic. Igaz, hogy drága, de sokkal több és szebb lesz a hajad.
8. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Schogetten)
2010. febr. 7. 10:06

Szia.

A revalaid is egy nagyon jó szer,de már régi.Nagyon sok nyomelem nincs meg benne ami a hajképzéshez elengedhetetlenül fontosabb.Ez egy 90-es évek elejei készítmény,de a 80-as években kisérletezték ki.Akkoriban még csak a B vitamin hiányokról tudták,hogy hajproblémákhoz vezet.Azóta már tudjuk,hogy a cink is elengedhetetlenül fontos,A vitamin,biotin,D3 vitamin.

Ráadásul tele van élesztővel,mert akkoriban nem igazán tudták ,hogy a candida is okoz hajhullást hosszú távon.És a candida élsztőt zabál.

Amik sokkal korszerűbbek és megfizethetők:

Biovanne

Forcapil

Jó még a Hair Clinic is de ez egy picit drágább kategória.

7. 63d4878d37 (válaszként erre: 1. - Schogetten)
2010. febr. 7. 09:50
Nem elijeszteni akarlak, de a Revalidtól egyik barátnőm szőrösödött. Haja szebb lett, de a szőr minden máshol megerősödött. Én emiatt nem szedtem.
6. d3d94691a4 (válaszként erre: 1. - Schogetten)
2010. febr. 7. 09:30
Szia! Én a Revalidot javaslom. Nekem egy gyulladásos betegség után hullott a hajam és az orvosom javaslatára kezdtem el szedni. Nem csak a hajhullás múlt el, de erősebb is lett a hajam. Valóban húzós az ára, de például a Rossmannban jóval olcsóbban lehet megvenni, mint a patikában. Legalábbis Pécsett.
2010. febr. 7. 09:04

Nézd meg az "interaktivitásom" és megtalálod a haj helyzettel küzdő lányok jegyzeteit!

Sőt!a naplóm magáért beszél.

4. pinkdreams (válaszként erre: 1. - Schogetten)
2010. febr. 7. 09:01

Korpásodásra Selsun sampon, hullásra HairClinic.

Szálkásodásra hajvégápoló olaj.

2010. febr. 7. 09:00
A Revalidról tudok véleményt mondani Neked. Szedtem 3 hónapig, megerősödött a hajam, viszont laposabb lett a pénztárcám. :) Az élesztőkapszula is nagyon jó ám, és olcsóbb.
2010. febr. 7. 08:58
Keresgélj egy kicsit a "Fórumokban"van több haj probléméval kapcsolatos oldal.
2010. febr. 7. 08:54

Egy ideje azt vettem észre,hogy a hajam nagyon el kezdett kiszálkásodni ,hullik is,ráadásul egyre jobban korpásodik:S

A hajegyenesítőt igazából csak a frufrumnál használom gyakran,a többi hajrészemen ritkábban.Gondolkodom azon,hogy hajra való vitamint szeretnék szedni,de igazából nem tudom,hogy melyik jó és hatásos.

Olvastam a revalidról,meg hairclinicről,de fogalmam sincs,hogy ezek használnak-e.

Nagyon megköszönném a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook