Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet megtartani egy férjet, ha tudod hogy van valakije? fórum

Hogyan lehet megtartani egy férjet, ha tudod hogy van valakije? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
704. ittik86
2008. jún. 6. 14:46
Sehogy, az ilyen köcsögöt tudod ki akarná megtartani!!!!! Nincs az az isten. Az úgy is folyton meg fog csalni!!!!!
2008. jún. 6. 14:37
Olvastam valamelyik hozzászólásban, hogy a kedves azért lép félre, mert otthon nem kapja meg azt, amire vágyik. Szerintem meg szólnia kellene, hogy mi az, amire vágyik, és ha nem működik, akkor kiszállni a kapcsolatból. Ez egy hülye kifogás, a gerinctelen alakok mentsége. Mert aki megcsalja a másikat az elsősorban gyáva. Ha igazán szeretünk valakit, azt nem tudjuk megcsalni, ilyen egyszerű. Ha meg úgy érzi az ember, hogy jobban érdeklik egy másik, akkor szóljon előtte, lehet, hogy nevetségesen hangzik, de ez árulás a másikkal szemben. És aki ilyenre képes, az egy jellemtelen féreg, erre nincs mentség.
702. 5cb4354c81 (válaszként erre: 701. - 11a91585fe)
2008. jún. 6. 14:24

Nem így van? Nekem személy szerint, biztos nem kellene olyan férj, akinek van valaki más. Egyszerűen nem tudnék vele élni, nem tudnék hozzáérni, nem tudnék normálisan hozzászólni..... Beleőrülnék, mert amikor nem lenne otthon, állandóan azon járna az eszem, hogy biztos azzal a nővel van, mit csinálhatnak....

Kinek kell ez???

701. 11a91585fe (válaszként erre: 700. - 5cb4354c81)
2008. jún. 5. 18:27
Pont ezt akartam kérdezni: AKKOR MI A FENÉNEK????
2008. jún. 5. 18:03
Minek akkor megtartani???
699. julis11 (válaszként erre: 695. - Db3031f10e)
2008. jún. 5. 16:05
Eggyet értek.
698. Nyuszó68 (válaszként erre: 693. - Db3031f10e)
2008. jún. 4. 22:15
Erről beszéltem,ez így van.
697. Nyuszó68 (válaszként erre: 691. - Db3031f10e)
2008. jún. 4. 22:14
Én is így gondololom. Valóban nehéz a szakítás, de még mindig jobb mint bizalom nélkül tovább együttélni valakivel.Szerintem is sokat számít az anyagiak,meg a gyerekek,de valahogy mégis úgy érzem hogy ahol ezek az érvek,ott a megcsalt fél inkább homokba dugja a fejét.
2008. jún. 4. 21:55
Én egy ilyen dologban vagyok benn, csak nem feleségként. Én vagyok, akiről tud az asszony...Nem egyszerű senkinek se. de a neje nem adja fel, épp tegnap kaptam tőle egy sms-t, hogy nem adja nekem a férjét, harcol érte. Nem tudom ki fogja ezt előbb feladni, de az biztos, hogy szépen lassan tönkremegy ebbe a helyzetbe mindenki, én, a feleség, és a barátom is. Mi nők, őt akarjuk, ő pedig, bár tudom engem szeret, az eltöltött évek, a gyerekek miatt döntésképtelen....Nem egyszerű, és nagyon fájdalmas:((
2008. jún. 3. 14:17
Nem bántam, meg, bár azóta megint egy olyan kapcsolatban vagyok, ami nem a legjobb. Nem akarom osztani az észt, vagy nem szeretném, ha úgy tűnne, hogy fényezem magam, milyen szuper vagyok. Tényleg nagyon nehéz helyzet, és minden helyzet más, mindenki másképp éli meg. De nem szabadna szerintem ilyen megalázó helyzetben maradnia senkinek. Elveszti az önbecsülését, az önbizalmát, és a gyerekeknek sem jó, ha egy szomorú, idegbeteg anyát látnak nap mint nap.
694. vmágika (válaszként erre: 693. - Db3031f10e)
2008. jún. 3. 12:03

Ügyes vagy!:)

Gondolom így utólag nem bántad meg!Csak akkor tűnik nagyon nehéznek megtenni a lépést,mikor az ember még benne van!Utólag vissznézeve pedig azt kérdezi magától az ember lánya,hogy :"miért is vártam erre én olyan sokáig?"

2008. jún. 3. 11:40
Egy érv lehet, ami mellette szól: az anyagiak. Sokan ezért mindent eltűrnek a "párjuknak". Félelem a jövőtől, az egyedülléttől, létbizonytalanság... Valahol meg is tudom érteni, nem mindenki erős, vannak folyondár-típusú emberek, akik képtelenek egyedül szembenézni a nehézségekkel. Egy időben én is éltem így, hivatkoztam a gyerekemre, mindennel áltattam magam, de rájöttem, hogy ha tükörbe akarok nézni reggelente, akkor ki kell képnem ebből a házasságból és mindent újrakezdeni, a magam erejéből, ami nagyrészben sikerült is.
2008. jún. 3. 11:31

Miért tartanám meg?Azért,hogy elveszítsem a boldogságomat?Akkor inkább szevasz!Így legalább magamnak is megadom az esélyt egy jobb kapcsolatra.

Gyerek miatt együttmaradni?Ez a legócskább duma.Ilyennel csak egy egy elvakultan szerelmes nő ámítja magát!Pedig csak rendre kihasználják.

2008. jún. 3. 11:29
Nem keménykedésből írom, baromi nehéz szakítani, de én csak a magam fejével tudok gondolkodni: ez az dolog állandóan közöttünk állna, nem tudnék bízni benne, mindent tönkretenne.
2008. jún. 3. 11:26
Nem szabad megtartani!Minél előbb lapátra kell tenni, minden perc, amit vele töltesz, elvesztegetett idő. Reptetni, nagyon gyorsan, szerintem.
2008. jún. 3. 11:07
Miért akarod megtartani?
2008. máj. 26. 19:49
Menjen a p...ba!minek az ilyen?
2008. máj. 13. 17:57
Tűnjön az ilyen a p....ba!
2008. máj. 13. 16:10
tartsa meg a fene!!!
2008. máj. 13. 16:02
Minek megtartani egy ilye férjet?
2008. máj. 13. 15:56

Megtartani??????????????????????

Csak ennyi: Takkkkkkkkkkkkarodj.

2008. máj. 12. 12:49
Nos nekem az jött be, hogy mikor éreztem "baj" van (utólag kiderült, hogy csak magamnak beszéltem be) akkor fogtam magam, felöltöztem szépen egyik este, ráhagytam a két gyereket és elmentem, és elég későn jöttem haza. Ezt megcsináltam egy párszor, elég furcsán nézett, de valahogy aztán teljesen helyreállt, újra a "régi" volt és azóta is nagyon odafigyel rám. Szóval nem árt (persze tudni kell hol a határ!!!) ha egy kicsit féltékennyé teszed...
682. wolf38
2008. ápr. 4. 10:39
megtartani akkor kell ha annak ellenére hogy van valakije még mindig vele akarsz élni.de megtartani nem lehet.han azért van valakije mert menni akar .
681. agis (válaszként erre: 679. - Caravell)
2008. ápr. 4. 09:07

Ha Neked az az elved, hogy a megcsalás=arulás, és a dolgok megtörténte is inkább maradsz mint mész, saját magadnak hazudsz. Gondolom a gyerek mellett inkább a férj keresete, meg az anyagi biztonság az ami dönt. Ha büszke lennél, mennél, és küzdenél hogy jó legyen...

Hazudsz magadnak, a gyerekediet (már ha vannak) pedig egy olyan világban neveled fel, ahol természetes lesz hoyg anyuka nem boldog...és ők is ezt fogják követni felnőttként. Megéri????

2008. márc. 25. 17:30

Megváltoztatod a magatartásodat. Kedvesebb leszel.

Programokat szervezel. A szexet is élménydúsabbá kell tenni. Vissza kell magadhoz csábítani.

Ne hisztiz, ne síránkoz, mert lehet, hogy visszakapod, de csak idő kérdése mikor talál magának új nőt.

2008. márc. 8. 09:00

Olvasgatom a hszokat és azon gondolkodom, hogyhogy mindenki ilyen fenemód kemény?

Legtöbbünknek gyerekei vannak, hosszú évek teltek el, sokmindenért hálásak is lehetünk a párunknak az évek alatt: mellettünk álltak nehezebb időkben, Felépítettünk egy világot, ami olyan, amilyenné mi tettük (közösen) és szedjük a sátorfánkat és továbbálunk (a legtöbb esetben nekünk is menni kell, a vagyon közös, el kell adni, a megosztáshoz!),

csak azért, mert vihar van? Ilyen egyszerű?

Vihar mindenütt van.

Aki szeret, megbocsát. Persze, nem mindent.


Szóval, ha velem ilyen történne, mérlegelnék. Elgondolkoznék a miérteken. Biztosan nagyon fájna, nem lenne könnyű, de a megcsalásban a megcsalt fél is benne van: hibákkal, mulasztásokkal stb. a párja nem azt kapja otthon, amit szeretne.

Azt hiszem, én megpróbálnám megmenteni a szerelmet. A fogamban tartva a túlsó partra. Jóban, rosszban.


Ez nem szőnyeg alá seprést jelent,h a másik azt csinál, amit akar. De nem is olyan egyszerű, mint ahogy Ti írjátok. Szerintem.

678. Anita123 (válaszként erre: 671. - Ab4b6bc17d)
2008. márc. 7. 23:00
Szerintem en is.
2008. márc. 7. 22:56
Az attól függ milyen kapcsolatban van az illető hölggyel...Ha csak szex van köztük, van remény. Megújult külső, egy finom vacsi, odafigyelés, kényeztetés. Talán vissza lehet hódítani, de előbb rá kell jönnöd miért kereste máshol a boldogságot...Mindig kettőn áll a vásár. Ha viszont már abba a "másikba" szerelmes is, akkor gáz van. El kell engedni....
676. Virág3
2008. márc. 7. 18:08
Megtartani? Semmiképpen!
2008. márc. 7. 17:03
szerintem ezt már elveszítetted.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook