Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet megtartani egy férjet, ha tudod hogy van valakije? fórum

Hogyan lehet megtartani egy férjet, ha tudod hogy van valakije? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2008. júl. 22. 18:39
Ezen kár ilyen sokat rágódni,hiszen sokan vannak akik megbocsájtanak és még többen akik nem!Ezt mindenkinek magának kell eldöntenie,hogy akarja-e még folytatni a kapcsolatot vagy sem!Viszont tény,hogy ha megcsalt akkor ott már valami nem stimmel!Én nem bocsájtanám meg!
733. sors (válaszként erre: 732. - Metalllady)
2008. júl. 22. 18:24
Igen szerintem is:(
732. metalllady (válaszként erre: 731. - Sors)
2008. júl. 22. 18:21
Kár, h ez nagyon ritka
731. sors (válaszként erre: 730. - Szerencsésani)
2008. júl. 22. 18:01
Ezt örömmel hallom :XD
730. Szerencsésani (válaszként erre: 729. - Sors)
2008. júl. 22. 17:55
Itt vagyok pl-nak én. 1000-rel tepert, h visszaszerezzen,soha nem hibáztat, nem hánytorgatja fel,és nem féltékenykedik. Sokkal jobban megbecsül, és ki tudja mutatni, h szeret és fontos vagyok neki.
729. sors
2008. júl. 22. 17:46

Az ilyet nem érdemes megtartani.. Megcsalás helyet máshogyan kéne jelezni, hogy valami hiányba szenved. Ez kicsit drasztikus hiányjelzés..

Arra lennék kíváncsi, hogy kinél fordult elő az, amikor mondjuk egy nő csalja meg a férjét, és válás helyett inkább a férj azt nézte, hogy hol rontotta el, vagy a feleségnek miben volt hiánya, és jobban oda figyel az külsejére... Biztosan van ilyen, de nem olyan sűrű, mint a nők esetében

728. metalllady (válaszként erre: 726. - Ovics)
2008. júl. 20. 22:20
TÖKÉLETESEN EGYETÉRTEK VELED! Én pont igy jártam, és ezt tettem. És jobb a házasságunk, mint valaha
727. Zizisicc (válaszként erre: 726. - Ovics)
2008. júl. 20. 21:58

:o))))))))

Okos!

726. ovics
2008. júl. 20. 21:52

Tisztáznod kell magadban,hogy szereted-e még,hajlandó vagy-e kompromisszumra,ha visszajön és nem fogod tönkretenni a mindennapokat,hogy a fejéhez vágod az esetet.

Ha képes vagy erre,én mindenképpen javaslom,fogadd vissza,de a következő módszerrel: ülj le vele,mond el,hogy tudod,van valakije.nem akarod,hogy boldogtalan legyen,ezért döntsön,mit akar.Ha visszajönni,akkor is legyen a saját döntése,ne érezze,hogy lemondott a Te kedvedért valakiről.

NEKED:csináltass új frizurát,vegyél új ruhát,legyél új nő,figyelj magadra jobban.Meglásd meglesz az eredmény.


Véleményem szerint a megcsalás mindig kettön múlik egy házasságban.Ha megcsalnak,akkor valamin változtatni kell,mert nem véletlenül unta meg a párod az otthon melegét,valami nem elég .Ha megcsal,akkor valami újra vágyik,esetleg kedves szóra,odafigyelésre.

Mélyülj el magadban,akarod-e még ezt az embert.ha igen,akkor változtass és szerezzd vissza,de azzal a látszattal,hogy az Ő döntése.Beszéljétek ki,mi az,ami hiányzott neki,stb és zárjátok le véglegesen ezt a témát.

Sokszor kibontakozik egy megújult szerelem,ami jobb,mint volt.Lehet,hogy a szerető Neked tett jót,felhivta valamire a figyelmedet.

725. Zizisicc (válaszként erre: 724. - B30b2dd2e9)
2008. júl. 20. 21:52
Igen, így van. Minden eset egyedi, nem lehet általános receptet, forgatókönyvet adni.
724. b30b2dd2e9 (válaszként erre: 723. - Zizisicc)
2008. júl. 20. 21:47

Igazad van, vannak házasságok amiket már semmiféleképpen nem lehet megmenteni.

De nem ez van többségben, hanem többnyire kalandról van szó egy férj esetében. Viszont akkor már gáz van, ha a férj szerelmes...és nem a feleségébe.

723. Zizisicc (válaszként erre: 722. - B30b2dd2e9)
2008. júl. 20. 21:43
Igen, Caravell abszolút jól leírta a lényeget: mérlegelni kell .... ahol már van/nak gyerek/ek, mindenképp. Persze, ha már nincs szerelem, nincs mit megmenteni, akkor meddő próbálkozás a mentőakció.
2008. júl. 20. 21:26
A 679.es hozzászólással értek egyet ezügyben.
2008. júl. 20. 21:25
Nem is akarnám megtartani.
2008. júl. 20. 21:23
Nem érdemes megtartani, ha neki másik nő kell, menjen ahhoz. Majd mossa a másik nő sza.os gatyáját!
719. 7004ca251b (válaszként erre: 718. - Cfa2b2f0b0)
2008. júl. 20. 21:19
szegény ember vízzel főz!:D:D:D
2008. júl. 20. 21:18
Miért kell megtartani egy férjet, ha tudod, hogy van valakije???
2008. júl. 20. 17:52
Számomra az első kérdés az lenne, hogy meg akarom-e tartani, ha tudom, hogy van valakije.
2008. júl. 20. 17:39

sziasztok!

nekem van az ismeretségemben olyan akinek évek óta szeretője van - és szereti is a szeretőt.

kiderült - balhé; folyatták -kiderült, balhé megint.

de folytatódik a kapcsolat....

másik gyerek jön de még mindig folytatják....

a feleség nem tom mennyire boldog vagy sejt e valamit de én nem bíznék...

715. 12075a76b9 (válaszként erre: 713. - 867f9adc74)
2008. jún. 24. 11:33

És minden kis "csak szex kell"kalandját megakarod bocsátani??

Ha egyszer megbocsájtod,máskor is megfogja tenni,hiszen ő úgyis tudja ,hogy te majd megocsájtasz neki!

714. ittik86 (válaszként erre: 713. - 867f9adc74)
2008. jún. 24. 11:30

Egy idő után egy házasságban is elmúlik a szerelem és marad helyette a szeretet, a megbecsüés, és a tisztelet!!!!! Hangsúlyozom tisztelet. Ha valaki megcsal valakit, akkor már nem tiszteli. És akkor az tuti megteszi újra és újra.

Szerintem, ha ebbe a helyzetbe lennél biztos nem ezt mondanád. Szerencsére, le is kopogom, még nem kerültem ilyen heyzetbe, de ha belekerülnék, abban a pillanatban dobnám az illetőt.

Igen sokan vannak így ezzel, hogy nem merik megtenni, hogy otthagyják, mert akkor mi lesz a felépített dolgokkal. Hát nem tudom, biztos akad mindenkinek egy kis segítség, hogy ott tudják hagyni az ilyen szemetet.

2008. jún. 20. 11:37

Ha szereti azt, akivel megcsal, akkor nem akarom megtartani...

ha csak egy kalandot akart, akkor megbocsátható, de csakis akkor, ha őszintén vállalja....


Szerintem. Gondolom ezzel sokan nem értenek egyet, de ritka az a férfi, aki évtizedekig képes hű maradni.

Ha csak sex kell neki, akkor megbocsátható talán.


de én még nem voltam ilyen helyzetben, azért is írtam, h talán, mert nem tudom, mit tennék....

Közösen építettük fel ez életünket, gyerek is van.

Egy félrelépés miatt, nem biztos, h felrugnék mindent..

Viszont ha tartós a kapcsolata a nővel, és szerelmes is bele, na akkor minden további nélkül elküldeném.....

2008. jún. 20. 11:05

Miért kellene megtartani egy olyan férjet,akinek van valakije.

Én biztos nem erőltetném a helyzetet,menjen aztán legyen mással boldogabb.

Szerintem már megette a fene az egészet, ha más felé kacsingat.

Boldog házasságban élek, nagyon szeretem a férjem,de ha ilyen történne nálunk nem lenne megbocsájtás, és nem is akarnám megtartani.

711. 19a8a83451 (válaszként erre: 710. - Vmágika)
2008. jún. 20. 10:47
Csartlakoznék az előttem szólóhoz: minek akarna megtartani egy ilyet?
710. vmágika (válaszként erre: 709. - Spinneli)
2008. jún. 20. 07:01

Komolyan mondom,nem értem.

Vagy az én gondolkodásmódom számít annyira különcnek,miszerint jobb a semmi,mint a rossz.Extrém mazochistának kell lenni ahhoz és 0 önbecsülésnek,hogy ezt valaki elviselje.

És akkor a fórum címe:"Hogyan lehet megtartani egy férjet, ha tudod hogy van valakije"

Miért kellene megtartani???


Gondolom milyen élete lehet egy olyan nőnek más területeken is ,aki csak másodhegedűs!


Nem értem,hogy ha a pasi előtt volt élet,akkor egy szemét pasi után miért ne lenne????

Biztosan gyávák is,ahogy mondod,de láttam én már olyan elvakultam szerelmes nőt......hogy csak na!

Na,meg az a beletörődés.....és fásultság,amivel ezt egyesek elviselik.

Olyan természetes nekik,mintha 98 évesek lennének és a maradék 2 napjukat már mindegy milyen körülmények közözött élik le...

709. spinneli (válaszként erre: 692. - Vmágika)
2008. jún. 20. 01:02

Ilyennel csak egy egy elvakultan szerelmes nő ámítja magát!Pedig csak rendre kihasználják.


nem, ez a gyáva nők dumája.

:)

708. spinneli (válaszként erre: 703. - Db3031f10e)
2008. jún. 20. 01:01
ez mind igaz, de kiegészíteném, sajnos gyakran a kimondott vágyakra sincs fül a másiknál.
2008. jún. 19. 22:27

SEHOGY!

Keress hozád illő párt!Egy ilyen nem érdemel meg téged!

Meddig akarsz még álló vízben toporogni?

Emlékekhez ragaszkodsz,vagy a múlthoz,ami nem lehet visszahozni?

2008. jún. 19. 17:56
Nem tartanám meg. Biztos hogy nagyon fájna, de tudom, hogy ha úgy tennék mintha mi sem történt volna, akkor magamat se tartanám emberileg többre mint őt.
2008. jún. 19. 17:52
Megtartani igazából nem lehet, mert lehet, hogy megmarad de nem teljes a tied, és úgy meg minek? Akkor talán inkább egyedül, mert enm kell a megaláztatásait érezni.
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook