Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet megtartani egy férjet, ha tudod hogy van valakije? fórum

Hogyan lehet megtartani egy férjet, ha tudod hogy van valakije? (beszélgetős fórum)


14. e399e02287 (válaszként erre: 13. - Debóra)
2007. ápr. 30. 12:34
szerintem próbálj találni vmilyen bizonyítékot amivel szembesítheted. akkor hátha kapsz magyarázatot.
13. debóra (válaszként erre: 12. - E399e02287)
2007. ápr. 30. 12:32

Azt nem tudja, hogy én tudom. Mégcsak három napja találtam a sms-t.

Még elég friss a dolog. Ugyis letagadná, azt mondaná, hogy hülye vagy, nincs senkim.

Mindegyik hazudik.Arra viszont nem gondol, hogy mi nők megérezzük az ilyet?

2007. ápr. 30. 12:30
az jó ha nem veszekedtek, akkor valószínüleg szeret téged mint ember. lehet, hogy tényleg csak változatosságra vágyik. és ha te változtatnál valamin? beszéltetek már erről nyíltan? mármint hogy miért csinálja ezt?
11. debóra (válaszként erre: 9. - 4912cc9864)
2007. ápr. 30. 12:30
Arra nem gondoltál, hogy kitörli? Az nem gyanus, hogy egy sincs benne? Én is igy kezdtem. Aztán véletlenül bennemaradt.
2007. ápr. 30. 12:21

Én nem válni szeretnék, távol áll tőlem.

Mi jól megvagyunk, nem szoktunk veszekedni.Csak bánt, hogy ezt érdemlem, holott a picsája ki van nyalva.

2007. ápr. 30. 12:20
érdekesség, az én férjemnek soha nincs üzi a telcsijében, egy sem, de mostanában olyan furi... de remélem, csak én beszélem be magamnak
2007. ápr. 30. 12:20
tudom hogy a gyerekek miatt sokszor eröltetik az emberek hogy együtt maradjanak, de mint elvált szülők gyereke mondom, hogy sokkal kiegyensúlyozottabbak a mindennapjaim a családommal, mint mikor nap mint nap hallgattam anyáékat ahogy szídják egymást, veszekednek, én is mindig bele-bele pofáztam. minden nap egy idegbaj volt. azóta a szülők lenyugodtak,tudnak egymással beszélni, mi tesók összefogtunk, és a szülők is jobban figyelnek arra, hogy támaszt nyújtsanak nekünk.
2007. ápr. 30. 12:19
Csak véletlenül néztem a telcsijébe, soha nem szoktam és lásd érdekes sms-t találtam, ami egyértelmű tény, megcsal.
2007. ápr. 30. 12:18
Nehezen, engem is érdekelne...gyanús éha a férjem most is, de jobb vigyázni, még ha csak be is beszélem most magamnak
2007. ápr. 30. 12:16
Én női ésszel, biztosan nem kezdenék nős pasival, nem szedném szét a családját.
2007. ápr. 30. 12:15

Hát mérlegelni kell a dolgokat, ami elég nehét, mivel van két gyerek.

Lehet, hogy csak a változatosságra vágyik?

2007. ápr. 30. 12:12
bár még eléggé távol áll tőlem a férj-téma és így nem is tudom elképzelni, hogy milyen érzés hosszú évekig egy emberrel élni de most 21 évesen a véleményem az hogy küldeném a picsába!
2007. ápr. 30. 12:09

Nem mindegy hogy csak kandikál, vagy már csak fél szeme maradt "otthon", Rajtad.

Nagy különbség, eszerint a megoldás is más az egyik szituban is, meg a másikban is.

2007. ápr. 30. 12:06

Azért inditottam ezt a topicot, mert szerintem sokan járunk ebben a cipőben.

Szeretném ha közösen találnánk megfelelő válaszokat arra, hogyan tartsuk meg szerető párunkat még akkor is, ha másfelé kandikál.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook