Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet megtartani egy férjet, ha tudod hogy van valakije? fórum

Hogyan lehet megtartani egy férjet, ha tudod hogy van valakije? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
224. ec63a7fc29 (válaszként erre: 222. - Debóra)
2007. máj. 4. 03:06

Én már nem tudok bízni uebben a helyzetben. Keménnyé, de nem féltékennyé tett az eset. Bár már több éve történt, megpróbálja úgy eltusolni az ügyét, hogy magának, s nekem,is azt mondogatja, hogy meg sem történt a dolog.

Ettől még emlékszem, s nem felejtek.

223. erikpipi (válaszként erre: 222. - Debóra)
2007. máj. 3. 19:43
"nem tudom, hogy meg merjek-e ezekután bizni benne."-Már dolgozik a zöldszemű szörny! :))
222. debóra
2007. máj. 3. 19:22

sziasztok.

Minden rendben, időben hazaér, hiv, hogy mikor jön. Kényeztet meg ilyenek.

De azért résen leszek, kicsit még rossz nekem belülről ugy lelkileg feldolgozni ezt az egészet, nem tudom, hogy meg merjek-e ezekután bizni benne.

Egyenlőre megváltozott, figyelmesebb lett.

Próbálok én is picit változni abban, hogy többet legyünk együtt, megbeszéljünk mindent. Szerintem ő is érzi, hogy nehéz lesz visszaszereznie a bizalmát, de csak hagy pedálozzon.

221. ec63a7fc29 (válaszként erre: 212. - Debóra)
2007. máj. 3. 12:16

Gratulálok! Látod, klassz csajszi vagy, változnod sem kell.


Élvezd ahogy a tenyerén hordoz, s ne engedd erről leszokni.

220. Hobitka (válaszként erre: 212. - Debóra)
2007. máj. 2. 20:38

De jó volt ezt olvasni! Hogy van még "minden jó, ha vége jó"!

Nagyon sok boldogságot kívánok nektek és ilyen szeretetben telljen el az aranylakodalmatok is! :-)))

219. debóra
2007. máj. 2. 19:37

Azért még nem fogok eltünni, elvileg már régóta Hoxázom és imádom ezt az oldalt.

Üdv. mindenkinek.

218. debóra
2007. máj. 2. 19:35
Köszönöm a jókivánságokat. Vigyázzni fogunk magunkra és jobban odafigyelek magunkra.
217. mazsi-drazsi (válaszként erre: 212. - Debóra)
2007. máj. 2. 19:18
Örülök, hogy rendben vagytok, vigyázzatok egymásra:-)))
216. e399e02287 (válaszként erre: 212. - Debóra)
2007. máj. 2. 16:22
jaj nagyon örülök!:) gratulálok és legyetek nagyon nagyon boldogok! puszi!
215. 4c35511f0b (válaszként erre: 212. - Debóra)
2007. máj. 2. 16:16
Sok boldogságot:)
214. debóra (válaszként erre: 213. - Szemmelver)
2007. máj. 2. 16:14

Nem fogom a szemére vetni. Szóba sem hozom többé a témát. Én is örülök, hogy minden rendben.

Azóta teljesen megváltozott, a tenyerén hordozz.

Szerintem megérte. Egyet becsülök benne, hogy őszinte volt, végülis tagadhatott volna, de nem tette.

213. szemmelver (válaszként erre: 212. - Debóra)
2007. máj. 2. 10:01

Nagyon örülök, hogy így alakult a helyzet, látod érdemes volt !

Aki mer az nyer!!

Sok boldogságot nektek!

Most csak arra vigyázz, hogy ne hánytorgasd a szemére a múltat!

212. debóra
2007. máj. 2. 08:58

Sziasztok.

Köszönöm a sok választ, részben tudott segiteni a döntésemen, részben inkábbb az eszemre hallgattam.

Hétfőn este kértem, hogy jöjjön haza a munkahelyéről és felvetettem a témát.

Az egész éjszakát végigbeszéltük.

Őszintén bevallotta, hogy van valakije, de csak a pina utáni vágy volt az ami vitte.

Teljesen megbánta a dolgokat, azt mondta, hogy soha ilyet nem csinál, mert én nagyon fontos vagyok neki nagyon szeret minket.

Rájött, hogy mit veszithet, nem akar elvesziteni.

Elmondtam neki hogy próbálok változni, erre azt mondta, hogy nem kell, mert ugy szeret, ahogy vagyok.

Mondtam, hogy én megbocsájtok, de fáj, de ez volt az első és az utolsó.

Azóta mindenhova visz magával minket, teljesen megváltozott, a telefonját meg dobálja jobbra balra, nem titok , hogy mi van benne.

Azóta átértékeltem én is a dolgokat és rájöttem, hogy igenis fontos harcolni azért akit szeretünk, ez nem csak a gyerekek miatt is, nem csak a lakásfenntartás és egyebek miatt is, hanem azért mert szeretem, fontos nekem és nem tudnék élni nélküli, szóval szerelmes vagyok még mindig belé.

Én vállaltam azt, hogy kitálalok, mivel tudtam, hogy mellettem fog állni, tudtam, hogy rájön, hogy mindene megvan mellettem, fontosak vagyunk neki és nagyon szeret.

Nagyon örülök , hogy igy alakultak a dolgok, hogy megbeszéltük őket, és kaptunk az élettől egy uj lehetőséget, hogy ujra felfedezhessük egymást.

211. 7130b15964 (válaszként erre: 210. - Mókica)
2007. máj. 1. 22:33
:)))
210. Mókica (válaszként erre: 209. - 7130b15964)
2007. máj. 1. 22:32
:)))) Puszi:)))
209. 7130b15964 (válaszként erre: 208. - Mókica)
2007. máj. 1. 11:33

Végülis mindenkinek szíve joga, a saját életét így vagy úgy alakítani. Attól még, hogy más kívülről látja, belülről nem biztos, hogy annyira egyszerű eldönteni, hogy merre is van az arra.


Abban igazad van, hogy ne más döntse el, mindenkinek magának kell ehhez összeszednie magát, már ha sikerül...

208. Mókica (válaszként erre: 206. - 7130b15964)
2007. máj. 1. 11:15
..ebben lehet, hogy igazad van:( Bocsika...
2007. máj. 1. 08:03
Megtartani egy olyan férjet aki átver,megaláz,minek?Igen annak van igaza aki azt mondja:Menjen Erőszakkal semmit sem lehet megoldani.Ha barátnőt tart biztos balami nem működik a házasságban.Az ember magába néz és elgondolkodik,hogy miért is nem elég neki a felesége..Ha egyszer megcsal megcsal töbször is.Hát én ilyen házasságnak nem vagyok híve.Menjen aki menni akar!Én ezt vallom.Lehet,h sok embernek más a véleménye,nekem volt benne részem köszönöm elég volt!
206. 7130b15964 (válaszként erre: 204. - Mókica)
2007. máj. 1. 07:38

Móki, ezekben a helyzetekben igazán jól dönteni, csak józan észre hagyatkozva lehet. Amikor az érzelmeid vezérelnek könnyen befolyásolható vagy. Abból általában semmi jó nem születik hosszú távon (lsd. Dundy mit írt).


Nyilván nem könnyű, de mindenkinek a saját érdekében el kell(ene) vonatkoztatnia az érzelmeitől a döntés idejére, ha nem akar érzelmi csapdába esni és évekig vergődni egy kapcsolatban, ami nem működik, csak szeretné, hogy olyan legyen, amilyennek elképzeli és amibe tulajdonképpen szerelmes.


Sokszor nem is az adott partner, hanem az illető vágyai vannak a középpontban, amit rávetít a partnerére, mert szeretné, hogy megvalósuljanak a vágyai. Ahelyett, hogy azt mérlegelné, hogy ténylegesen milyen tulajdonságokkal bír és tudnak-e úgy együtt élni, ahogyan az neki megfelel.


Sokan félnek még maguknak is bevallani, hogy rosszul választottak. Ennek több oka is lehet, pl. nem mernek egyedül maradni, szégyellik maguk vagy a környezetük előtt, hogy rosszul választottak stb.


A véleményem az, hogy nem szabad(na) senkinek tönkre tennie magát egy másik ember miatt. Ehhez persze alapvetően jó emberismeret szükséges, de azt is meg lehet szerezni. Ami még fontosabb, mielőtt kapcsolatot létesít az ember bárkivel, döntse el, hogy mit is szeretne, mire van szüksége. Mert, ha már érzelmi kötelék alakul ki, akkor sokkal egyszerűbb hitegetnie magát, hogy tud változtatni a partneren, mint kilépni az egészből, ha nem működik.


Egy felnőtt ember személyiségén alapvető változást nem lehet elérni (csak trauma, tragédia árán).


Senki nem ér annyit, hogy tönkre tegyétek magatokat miatta...

205. dundy (válaszként erre: 190. - Debóra)
2007. máj. 1. 07:16

Eleinte én is így gondoltam. harcoltam érte, bár nem tettem volna. Aki menni akar, hadd menjen.

Ez volt 13 éve. Mai ésszel, s többi dolgaival Nőivel már én küldöm de a fenének sem megy.

Ezerszer jobb lenne szegényen, 2 gyerekkel, ez már nem szerelem stb.stb. mint így.

204. Mókica (válaszként erre: 193. - Debóra)
2007. máj. 1. 04:06

Csak azt tedd amit te érzel, te akarsz....mi csak próbálunk ötleteket adni, de ez a ti életetek, nektek kell együttélni..stb....

Csak magadra figyelj!!! Ne arra ki mit gondol, hogy jó lenne nektek...

203. 71372f31c5 (válaszként erre: 201. - Mazsi-drazsi)
2007. ápr. 30. 22:59
persze, van ilyen is, de nem feltetlenul...szamos ellenpeldat ismerek...igaz, sok fugg attol, hogy hol elsz, mit csinalsz, milyen municiokkal es lehetosegekkel birsz...de nem lehetetlen!
2007. ápr. 30. 22:54

Megtartani? Menjen, amerre menni akar. Segítek csomagolni. Ha ennyit értem, akkor ne is keressen. A baj az, hogy ha házasságból lép ki, akkor a bíróság dönt a láthatásról. S emiatt olykor találkozni kell.

Kb 6 éve éltem át. Elköltözött. MINDENT elvitt magával. Egy hétig voltam egyedül. Visszajött. Nem hívtam, nem vártam. Azóta eszébe sem jut elmenni.(Pedig néha jobb lenne...)

201. mazsi-drazsi (válaszként erre: 199. - 71372f31c5)
2007. ápr. 30. 21:42
az a baj, hogyha be akarod biztosítani magad, hogy egyedül is fel tudd nevelni a gyerekedet, kiöregszel a gyerekszülésből, mire mindezt megvalósítod...
200. mazsi-drazsi (válaszként erre: 190. - Debóra)
2007. ápr. 30. 21:40

Első gondolatomat írtam le, de igazából én úgy gondolom, hogy ha még van jövője együtt a kapcsolatotoknak és ez csak egy fellángolás a párod részéről, de szíve mélyén téged szeret, akkor harcolj érte!!! Keményen!!!

De ha nem így van, akkor meg nem érdemes küzdeni, mert csak elmérgesedik a helyzet és egyre rosszabb lesz.

199. 71372f31c5 (válaszként erre: 198. - 437861a9e5)
2007. ápr. 30. 21:35
Egyetertek...es meg annyit, hogy szerintem az ember akkor vallaljon gyereket, amikor vallani tudja azt, hogy ha ne adj' Isten ugy hozza az elet, akkor egyedul is fel tudja nevelni es nem kell a haz/auto/anyagiak miatt megalazo helyzetekkel kiegyeznie...bar mindenkink nyilvan mashol van az ingerkuszobe, hogy mit erez megalazonak. Sajnos azonban ennek a szemleletnek nem nagyon van kulturaja azon a Magyarorszagon, ahol a nok evekre "kivonjak magukat a forgalombol", azaz a munkaeropiacrol a gyermevallalas kapcsan es kiszolgaltatott helyzetbe kerulnek evekre/evtizedekre akar az ok-okozati osszeguggesek reven...
2007. ápr. 30. 21:27

Ha engem csalnának meg tuti kidobnám a pasit és majd ezek után rájön hogy mit veszített,és ha szeret akkor úgyis "kaparni fog" hogy visszafogadd,és ha már nagyon szenved akkor eldöntöd békülsz vele vagy nem:-)

Ez az én véleményem,igaz még férjem nem volt csak barátom.Mondjuk ha már gyerek is van úgy másabb kicsit gondolom.

197. erikpipi (válaszként erre: 194. - 4c35511f0b)
2007. ápr. 30. 21:26
Nekem nem, én .. vagyok.:)
2007. ápr. 30. 21:26

Aludj rá még egy két napot. Nem sietsz, neked nincs takargatnivalód. Neki annál inkább, ha igaz.

joccakát

195. 4c35511f0b (válaszként erre: 193. - Debóra)
2007. ápr. 30. 21:25
Éppen ezen gondolkodtam,,,szerintem is gondold át...
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook