Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet megtartani egy férjet, ha tudod hogy van valakije? fórum

Hogyan lehet megtartani egy férjet, ha tudod hogy van valakije? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
434. fde954d8c0 (válaszként erre: 424. - M_Marcsa)
2007. jún. 28. 21:19
én is szeretlek:)))
433. fde954d8c0 (válaszként erre: 425. - 4726e582cf)
2007. jún. 28. 21:18

erre nem reagálok....

nincs értelme, ez annyira naív hozzáállás!

432. fde954d8c0 (válaszként erre: 428. - Lill)
2007. jún. 28. 21:03
tapasztalatom sajnos nekem is van!
431. lill (válaszként erre: 430. - Ec63a7fc29)
2007. jún. 28. 20:24
na igen, a gyereknek sem jó a folytonos feszültség - de nálunk ez sajnos itthon lejátszódott és anyumék nem váltak el. történhetett akármi is, anya annyira szereti apát, hogy képtelen lenne elválni, apa pedig nyugodt, mert biztos családi háttér van mögötte.
2007. jún. 28. 20:15
Hidd el, a gyerekek is látják a tűrést, tűrést, tűrést és nem biztos, hogy boldogok két ingerült szülő jelenlétében. A gyerekek a nyugalmat, a biztonságot szeretik.:))))))
429. lill
2007. jún. 28. 20:14

emellett hangsúlyozom, én is a szakítás mellett vagyok, de mondom beleláttam már a fordítottjába is, amikor tényleg úgy éreztem, indokolt együtt maradni.


a kapcsolat 2 emberből áll, mind2nek ugyanannyira kell odatennie magát mindenhez. pontosan az a lényeg, hogy a problémákat ketten vészeljék át. amikor az egyik már nem tesz annyit oda, onnantól megbomlott közöttük a kapcsolat és sokáig nem fog tartani.

428. lill (válaszként erre: 409. - Fde954d8c0)
2007. jún. 28. 20:09

szia!

sajnos egy pici tapasztalatom van ebben. mint öntörvényű überfeminista lány azt mondanám, nem bírnék egy olyan férfi mellett élni, aki folyton megcsal, megaláz.

de ha szereted a párod, márpedig azért vagy vele, akkor akárhogy is érzed, hogy valakije, az agyad nem fogja fel.amikor a szerelem múlni kezd, és észreveszed, hogy a barátodnak már nem te vagy a legfontosabb, akkor látod igazán reálisan. és még nehezebb, ha már férjről beszélünk. nagy igazságot látok benne, amit írtál Carsac, hogy a nőnek mekkora szerepe van egy kapcsolatban.

amikor ott vannak már a gyerekek, akkor viszont, ha már vállalták őket a születéskor, igenis ilyenkor, válsághelyzetben is az ő érdekeiket is szem előtt kell tartani. hány gyerekből lett lelki roncs, beteg ember, mert a szülei csak a maguk javát hajtották.

egy kapcsolat nem enged meg félrelépéseket, ha becsúszik mégis sokkal könnyebb dönteni. házasságban sokatsokatsokat kell tűrni és nyelni és bírni..

427. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 423. - E71af41436)
2007. jún. 28. 19:37
Elkezdtem írni a véleményem,de mielőtt előre ítélkeznék,inkább megvárnám a kérdezett válaszát kérdéseidre...Igaz azt hiszem sejtem előre...
2007. jún. 28. 19:04

Aki benne van, az érti igazán. Nem tudhatjuk ki milyen helyzetben van.

Én is sokat gondolkodok, s várom a nagy változást, közben ugyanolyan vagyok, mint már 15 éve, hátha egyszer észreveszik.

Bár csodákra nem várok.

De a gondolataim naponta változnak. Néha eltűnnék a semmibe, néha pedig olyan jó maradni.

Nem önszántamból dolgozok sokat, de ez most gyógyír. Addig sem gondolkodok. S semmi esetre sem mozdítanám a kisujjamat sem, annál sokkal lustább vagyok.

425. 4726e582cf (válaszként erre: 422. - Fde954d8c0)
2007. jún. 28. 19:02

A fent említett eset szerint a férfi csalta meg a feleségét... ugyebár. Akkor miért is kéne megbecsülni??? Ha már ő nem tisztelte meg a feleségét avval, hogy előbb megoldaná a hiányzó akármit. Ergó, ha már megcsalta a feleségét, akkor semmit nem kell megbecsülni benne, hanem szépen adni neki bőröndöt és mehet, amerre lát.


Úgy látom kicsit el vagy ezen a téren tévedve, de talán találsz majd odaadó nőt, aki minden elvárásodnak megfelel...

424. M_Marcsa (válaszként erre: 422. - Fde954d8c0)
2007. jún. 28. 18:56

Nem pofázom az okosságokat, benne vagyok...

Mindegy, úgysem érted... Van ilyen...

423. e71af41436 (válaszként erre: 422. - Fde954d8c0)
2007. jún. 28. 17:15

én megfordítom ezt a dlogot úgy is. ha én egyszer megcsalnám a párom,akkor dobjon ki mint macskát szarni. de a fenti esetben ne csodálkozzon,ha én is ezt tenném.

van egy topic,ahol hevesen ellenzed,azt ,hogy egy nő összetartó erő a családban. ugyanakkor itt pedig szinte elvárod....

akkor most melyiket tartod igaznak?

minden vagdalkozás nélkül,ha nem tartod szemtelennek a kérdést,akkor írd le kérlek,hogy egy házasságban(kapcsolatban)mi a férfi szerepe és mi a nő szerepe :)

érdekelne a te szemszöged :)

422. fde954d8c0 (válaszként erre: 420. - M_Marcsa)
2007. jún. 28. 16:12

maximum te pofázol,,,!

másrészt a nőt meg kell becsülni, de itt nem olvastam azt hogy a férfit is meg kell becsülni,, még te sem írtad, pedig annyira tele szájjal pofázol okosságokaT

a közös gyerek meg legfőképpen a hazai bírói gyakorlat miatt marad az anyánál, és közel sem azért mert minden anya alkalmas a gyereknevelésre!

421. M_Marcsa (válaszként erre: 419. - 'szti)
2007. jún. 28. 15:53
Egyetértek.:)
420. M_Marcsa (válaszként erre: 416. - Fde954d8c0)
2007. jún. 28. 15:51

Asszem te vagy korlátolt...


A nőt is meg kell becsülni...

Tudod, az a baj, hogy a közös gyerekek többnyire az anyánál maradnak, mert apucinak így jobb, könnyebb.

Így könnyű pofázni...

419. 'szti
2007. jún. 28. 15:51

egy kapcsolat KET ember kozott jon letre

ezert KET ember felelos erte

nem pedig haritjuk egymasra a felelosseget

anyuci apucira, mert keson jar haza

apuci anyucira, hogy faj a feje

ugyanmar, ketton all a vasar

a no a csalad lelke, ezt nem vitatom, de maga a kapcsolat nemcsak rajta mulik

418. moncus (válaszként erre: 416. - Fde954d8c0)
2007. jún. 28. 15:51
Ha megnézted volna a topic indítójának az adatlapját akkor látnád, hogy csak 27, alig 27:)))
417. M_Marcsa (válaszként erre: 408. - Fde954d8c0)
2007. jún. 28. 15:47

"talán mert állandóan " fáj a feje"..:))))

taklán mert elhanyagolja a házi munkát..

talán mert elhanyagolja a férjét...

talán mert nem becsüli meg azt, aki adott esetben éjjel nappal dolgozik azért hogy anyuka szabadon tologathassa a gyerekkocsit egész nap!"


Megnézném azt, mikor egész nap egy kisbabával lennél, csak totlogatnád a kocsit...

Van kb. egy órát főzni, takarítani, míg a baba alszik...

Egész nap csak futkosnál utána...

Egy nő éjjel-nappal dolgozik, szökik ha sír a baba...

Próbáld csak ki, utána írj okosakat.


Apuci is segíthet kis házimunkát, mert úgy-e, egyenjogúság van...

Egy gyerek nevelése nagy felelősséggel, sok türelemmel jár.

De azt hiszem, inkább csak magamnak írtam...

2007. jún. 28. 15:43

korlátoltak vagytok!

nem talál egy nő semmilyen új kapcsolatot ha egyszer 30 felett elhagyták!

a férjet meg kell becsülni!

más:

döntsem el melyik?

legfőképpen a nőn müúlik minden!

neki kell észrevenni először hogy baj van! a közmondás azt mondja: egy okos nő nem kérdezi hol van a férje, egy okos nő tudja!

aztán ha már szólt, és felfigyelt ,akkor már természetessen mindkét fél az akin múlik a megoldás!

az a baj hogy nagyképű a nők java része, és azt gondolja hogy csettint, és és 36 évessen 2 gyerekkel 20 jelentkező lessz!

ez vágyálom, az elvált java része pártában madrad, az hogy azért a stílusért amiért egyszer már elváltak, vagy azért mert van 2 gyerekük? ez sosem fog kiderülni.....

van minden esetre tippem!!!!

415. moncus
2007. jún. 28. 15:38

Miért kellen az ilyen férfit megtartani???

Én azt vallom, hogy aki el akar menni, azt el kell engedni!!!

Ha egyszer megpróbálta, megteszi újra, meg újra, akkor mi értelme van?

414. 'szti (válaszként erre: 408. - Fde954d8c0)
2007. jún. 28. 15:37

„márcsak azért is mert mindíg a nő a hibás ha egy férfi elmegy otthonról! "

„egy kapcsolat 2 emberen múlik”

„egy nő az aki felelős egy kapcsolatért”


el kene mar dontened, hogy most akkor melyik :-)

413. b8669bde37 (válaszként erre: 412. - Fde954d8c0)
2007. jún. 28. 15:35
te még is a nőket vonod felelősségre.
412. fde954d8c0 (válaszként erre: 411. - B8669bde37)
2007. jún. 28. 15:34
erről van szó!
411. b8669bde37 (válaszként erre: 408. - Fde954d8c0)
2007. jún. 28. 15:29
Lehet, hogy valami hiányzik. De ahelyett, hogy a pasi félremegy, meg lehetne beszélni a dolgokat, őszintén, tudatni a nővel, hogy figyelj, oké, h a gyerek felemészti az energiádat a háztartás mellett, de hiányzol, ölelj meg, bújj hozzám, keressünk egy bébiszittert és menjünk el valahova kettesben. Nem az a megoldás, hogy akkor pótolom mással a nőt, akit szeretek elvileg, aki gyermeket szült nekem és neveli, biztosítja a munkámhoz a nyugodt hátteret, a vasalt inget és a meleg kaját. Mindkét fél feladata, hogy a kapcsolatot életben tartsa és odafigyeljen a másikra!!!!!
2007. jún. 28. 15:25
Sehogy. Ha már van valakije, akkor valami nagyon elromlott. Én nem akarnám megtartani.
2007. jún. 28. 15:23

egyébként megjegyzem hogy a 20 -éves"lill" több élet tapasztalattal bír, mint a nekem válaszoló nők összesége!

egyedüliként írta le hogy a hétköznapokban nem mindíg van úgy!

ezen el lehet gondolkodni!

2007. jún. 28. 15:21

hát hölgyeim kár hogy nem jött le amit mondani akartam.talán ha sikerült volna megérteni, akkor rájöhetnétek, hogy egy kapcsolat 2 emberen múlik!

de!

a nő az akinek ezt többnyire össze kell egyeztetni adott esetben egy gyerekkel is..

sajnos többnyire azért mennek el a férfiak, mert valami hiányzik.

a szex mint olyan kell.a lelki dolgok kellenek,

de sok nő elfelejti azt hogy a gyereke mellet van pl férje is!

sok nő csőlátást ban kezd szenvedni amikor gyereke születik, aztán csodálkozik hogy elhaggyák.

és miért hagyják el?

talán mert állandóan " fáj a feje"..:))))

taklán mert elhanyagolja a házi munkát..

talán mert elhanyagolja a férjét...

talán mert nem becsüli meg azt, aki adott esetben éjjel nappal dolgozik azért hogy anyuka szabadon tologathassa a gyerekkocsit egész nap!

lehet most dartsal dobálni a képernyőt, de akkor is leírom: egy nő az aki felelős egy kapcsolatért!

okos őt még sosem hagytak el, és itt nem a diplomára gondolok, arra teszek! hanem a józan paraszti észre, arra tudományra, amivel működtetni lehet egy családot!

az itt most nekem fröcsögő nők zöme valószínű a hétköznapok szürke magányában is hasonlóan vélekedik. és ha mondjuk mindez egy férfi fülébe jut, akkor lehet hogy nem vet jó fényt arra aki ezt/ ezeket mondja!!!!!!!!

be kell ismerni hogy túl vagyunk emancipálva!

mi minden médiából az ömlik hogy a nő erős, a nó okos, a nő egyedül is megállja a helyét...

persze hogy meg, a mesében!

a hagyományos férfi, és női szerepek, nem azért lettek kitalálva, ergo : kialakulva, mert ez nem volt jó!

azért mert ez volt a jó!

a nő maradjon nő annak minden bájával, és szépségével, a férfi legyen férfi!

407. lill
2007. jún. 28. 12:59

nehéz kérdés..

én most 20 éves fejjel azt mondom sehogy, a kapcsolat alapja a bizalom, ami ha egyszer meginog, akkor VÉGE.

de maradjunk reálisak, ez azért a mindennapokban mégsem teljesen így van!

406. Teráz (válaszként erre: 405. - 'szti)
2007. jún. 28. 12:20

Határozottan igazad van !!!

Egyetértek !!!!Az ilyen férfi memóriája teljesen tőrlődik amikor más ágyába bújik ?!?!? Az ilyen apa szerintem csak futkosson a szoknyák után,az anyuka meg örüljön hogy megszabadul tőle.

405. 'szti (válaszként erre: 398. - Fde954d8c0)
2007. jún. 28. 11:14
tipikus önigazolás ez, semmi egyéb (gyk.: a csaló önigazolása)
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook