Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet megtartani egy férjet, ha tudod hogy van valakije? fórum

Hogyan lehet megtartani egy férjet, ha tudod hogy van valakije? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
584. 0c97fbb607 (válaszként erre: 582. - 9c439c5b7c)
2007. júl. 2. 22:15
Értelek és egyet is értek,csak te nem érted azt,hogy én azokról beszélek akik nem tehetik meg ,hogy lépjenek.Te pedig azokról beszélsz,akik megtehetnék,de valami miatt nem teszik.
583. 9c439c5b7c (válaszként erre: 579. - 1a50c86bb0)
2007. júl. 2. 22:09
Persze..szereti a férjet...és a férj is szeret nyugi..,csak megcsal, megaláz..ez ám az igazi szeretet...igazi hím:)
582. 9c439c5b7c (válaszként erre: 578. - 0c97fbb607)
2007. júl. 2. 22:08
Valóban... csak felelősséggel.. de a gyermekünk lelkéért még inkább flelőssek vagyunk...jobban sérül az a kicsi a rossz környezetben...Majd később azért fel fogja tenni a kérdéseit...A MIÉRTEKET...de akkor már késő...
2007. júl. 2. 22:01
Ettől függetlenül én is azon a véleményen vagyok,hogy egy megromlott házasságot,kapcsolatot le kell zárni,lehetőleg nyugodtan és normálisan.
580. 0c97fbb607 (válaszként erre: 579. - 1a50c86bb0)
2007. júl. 2. 22:00
Pláne:(
579. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 578. - 0c97fbb607)
2007. júl. 2. 21:59
Es van, aki szereti is a ferjet, mindazok ellenere :(
578. 0c97fbb607 (válaszként erre: 577. - 9c439c5b7c)
2007. júl. 2. 21:58
Én azokról beszéltem,akik nem tehetik meg ,hogy elmenjenek,nem azokról akiknek futja pszichiáterre,meg eféle dolgokra.Higgy nekem,sokan vannak,akik 2-3 gyerekkel egyszerűen nem tehetik meg,hogy albérletbe menjenek.Gyerekekkel csak felelőségteljesen lehet mozdúlni és pénz nélkül ez nem megy.
2007. júl. 2. 21:53
Akkor tűrsz..azt a több pénzt ami van költöd gyógyszerekre, pszichológusra vagy egyéb pótcselekvésekre amibe menekülsz a napi megaláztatások elől. Bár lehet nincs igazam akkor cáfolj meg!
576. 0c97fbb607 (válaszként erre: 574. - 9c439c5b7c)
2007. júl. 2. 21:51
De ha nincs az a pénz,amiért kaját és albérletet fizetsz?Akkor?
575. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 573. - Ccd9bb7d17)
2007. júl. 2. 21:46
mikor a szükség úgy hozta,szerencsére el tudtam menni dolgozni,babóm bölcsibe ment....nem haltunk éhen,bár nagyon nem éltünk nagy lábon...mindkét szülejével jó a viszonya,és szerető családban él-igaz nem az édesapjával,de őt sem nélkülözi
2007. júl. 2. 21:32
Anyagi????? Nincs az a pénz amin a gyermekednek "egészséges lelket" veszel...
573. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 570. - 9c439c5b7c)
2007. júl. 2. 21:31
na,erről szoktam beszélni,hogy nem birom azt ha a gyerekkel érvelnek!úgy értem mentsük meg a házasságot ha van értelme,ezt mérlegelni kell mindenkinek,de a gyereknek az a jó ha nyugalomban él,és úgy is megtarthatja a szüleit,ha véletlenül mégsem maradnak együtt!!
572. 0c97fbb607 (válaszként erre: 570. - 9c439c5b7c)
2007. júl. 2. 21:30
Nem,legtöbb esetben anyagi okai vannak,hogy nem lép ki,mert nem teheti meg,vagy azt hiszi,a gyerekek javát szolgálja ,ha egybe tartja a családot.
2007. júl. 2. 21:30
Bocsi: mindent? Azaz bármi áron meg kell menteni azt a házasságot, ami megcsalásra, bizalmatlanságra, hazugságokra épül???
2007. júl. 2. 21:28

Hány nő él megcsalva, rossz házasságban?! Gyerekei élnek a feszültségben, a rossz légkörben= ami minden csak nem család...

Kedves édesanyák, ezért ki a felelős, amiben felnőnek az ártatlan gyerekek??Minden a megcsaló és megalázó férfiért????

2007. júl. 2. 21:13
Ha tudom hogy van valakije, akkor menjen a francba!!! Leginkább is...
2007. júl. 2. 21:06

Sziasztok!

Hasonló problémákkal küzdök, mint Dodesz18, sajnos én is elég tanácstalan vagyok, h mit kezdjek a gondokkal. Pedig sok mindent elmondhat a párom, de azt nem ,h féltékenykedek és, hogy nem engedem bulizni. Mert mehetne, csak nem akar... és persze ezt is rám keni néha. Rengeteg időt töltünk együtt,az elején csak hétvégén, de rövid idő után, már hétköznap is együtt aludtunk. Lassan 9 hónapja vagyunk együtt. a párom 22, én 18 vagyok. Sokszor észrevétlenül megbánt, persze ha szólok neki, bocsánatot kér. Szájhúzogatással... Néha olyan messze érzem magamtól, néha meg úgy érzem, hogy ennek semmi nem vethet véget. Olyan problémákat képzel be a kapcsolatba, amik nincsenek is... Úgy érzem néha, hogy direkt provokálja a veszekedéseket, hogy esetleg próbára tegye a tűrőképességem... vagy passz, h mi a célja ezzel, csak már kezd ebből elegem lenni... és ha szépen szólok neki, még én vagyok a hisztis... Jajjj, már azt se tudom, hogy mit csináljak, elég tanácstalan vagyok... Néha nagyon rideg, néha meg már sok a kedvességből is... Bár azt szívesebben eltűrném, mint a hiányát...

Dodesz18, Neked pedig remélem, hogy megoldódnak a gondjaitok. Sok boldogságot kívánok Nektek!

567. Donina (válaszként erre: 566. - Zolko96)
2007. júl. 2. 10:09
Ebben igazad van. És lehet, hogy pár év múlva a lány fogja így érezni magát, hiszen csak 18 éves.
566. zolko96 (válaszként erre: 557. - Dodesz18)
2007. júl. 2. 10:07
Szia én csak annyit szeretnék hozzászólni,hogy jobb ha most élítek ki magatokat mint majd a házzasságotok alatt mikor már késő lesz.
565. 0c97fbb607 (válaszként erre: 558. - Dodesz18)
2007. júl. 2. 09:31

Ne agyald magad ennyire az egészen.Ha ő lazábban veszi a kapcsolatot ,tedd azt te is.Elsőlépésben ,ha szereted szavazz neki bizalmat és ha megjön kérdezd meg ,jó volt -e ,merre jártak,mik történtek vele,de ne féltékenyen.Addíg ,amig nem tesz olyant,az alaptalan vádakkal tönkretehetsz mindent.

Nyugi,ha szeret ,eszébe sem jut csajozni.Ha hazudott ez ügyben,akkor meg nincs is kérdés....

564. Droma (válaszként erre: 563. - M_Marcsa)
2007. júl. 2. 09:27

Hát,én biztos,hogy nem szépen csendben intézném el,ha már volt olyan féreg,hogy megcsalt.

Szerencsére engem sem érint a téma.:)

563. M_Marcsa (válaszként erre: 562. - Droma)
2007. júl. 2. 09:21

Nem hiszem, hogy ezt minnél csúfabban kéne elintézni...(Szerencsére, nem érint a téma.)


Milyen ötleteid vannak?

562. Droma (válaszként erre: 561. - M_Marcsa)
2007. júl. 2. 09:17

Ó,én tudnék egy pár igazán szép dolgot.:)

De most nem is arrólvan szó,hanem szerintem egy nőnek kellene,hogy tartsa magát annyira,hogy ilyenen ne gondlkozzon,ha a férje megcsalja.:(

561. M_Marcsa (válaszként erre: 560. - Droma)
2007. júl. 2. 09:14
Ez tetszik, kirakod pl. a bőrőndöt az ajtó elé...
560. Droma
2007. júl. 2. 09:10
A kérdés inkáb az kellene,hogy legyen,hogy:Hogy lehet minél csúnyábban krúgni a férjet,ha tudod,hogy van valakije?!
2007. júl. 2. 08:51
Szerintem ez a srác még túl fiatal egy házassághoz. 20 évesen a fiúk többsége még nagyon is gyerek, a leírásból pedig az derült ki, hogy ő még nagyon is szeretne bulizni, élni a felelőtlen, komolytalan életét. Még nem nőtt fel. Vagy legalábbis őrlődik a kettő között. A férfiak nem szeretik, ha egy nő "uralkodik" rajtuk, minél szorosabbra veszed a köteléket, annál jobban fog menekülni!
2007. júl. 2. 06:41
Na s akkor így még1x átolvasva az írásod. Menjek én is bulizni? Meg mondjam neki h ő is menjen haverjaival? És akkor egy idő után már nem is hiányzik neki? Ő azt mondta nekem, most csak eza balaton kell neki, semmi más.... Mármint nem kell olyan más dolog amia haerokkal van. Miért oylan nagy dolog ez a balaton? Meg igen ő cseszte ott el h saját magát lekorlátozta mégis ő engem hibáztat.A másik meg h most van benne egy tüske és épp ezaz h most megy el... és mégha szeret is de jelen pillanatban nem annyira. Meg oylan idiótáka kaverjai, tisza bolondok és gyerekesek. Ez kell neki?
2007. júl. 2. 06:36

Igen, ezekre rájöttem, bár nehéz elfogadni, h eljött az idő, h menni akar. Csak tudod, most attól félek, h jelenleg nem oylan fényes a helyzetünk és mi van ha jön rá a pia, vmi nyomulós csaj. Azt mondta nekem h szeret, de most ne várjam el, h kimutassa, mert van benne egy tüske ami ezt nem engedi és meg kell emésztenie. Nem tudom, mit mondjak neki ha hazajön szerdán, mert pl sztem sokat iszik de ezt nem ismeri be (jó nem alkoholista bár mindig így kezdődik sztem) és jönnek a versenyei amik ottalósak és állandóan isznak. Kicsit úgy élrzem h megkomolyodott mióta velem an (csapattársai is mondták) csak mintha nem tudná hova tartozik. Úgy értem, h ahaverjai pl 15-16 évesek akikkel elmegy a másik 2 19-20 és még alog volt bnőjük. Szal nem tudja h hova tartozzon, a gyerekjes kategóriába vagy egy komoly kapcsoalthoz. És nem tudom,h mit mondhatnék neki, ha hazajön vagy egyáltalán azzal vana bajom,h neki nem tudom elmondnai h a bajomat mer egyből közbevág vagy megmaygarázza. Vagy miben változtathatnék és ő h változtasson. Ja, meg mostanában (amióta 1x nagyot a szemembe hazudott, bár szte nem volt hazugság csak füllentés) leellenőrzöm és egyre gyakrabban veszem észre h kamuzik. Apró dolgok, de alapból nehezen bízom meg emberekben, és akkor ezeke az apró dolgok úgy betesznek. De ezeket nem mondhatom el neki, h leellenzőriztem szal ne kamuzz. Gondolkodtam azon is h anyujával beszélek, míg most nincs itthon a barátom, hátha tud vmi jót mondnani, mert ő meg csak a barátom véleményét hallja.És az anyja múltkor azt mondta h én kisajátítom őt. De ezt barátommal beszélték, nem velem. És jó lenne ha az én véleményemet is hallaná. Meg pl hiába mondom barátomnak h efejezem ezt h hiszitzek ha elmegy vhova de azt mondta hmár a hite elveszett, de reménykedik és h ad még egy esélyt a kapcsoaltunknak. Ez ylan lehangoló, nem értem minek van velem. (ő azt mondja azért mert szeret, d emár ki hiszi ezt el)

És köszönöm h válaszoltál nekem!!!!!!

556. d77e128ed9 (válaszként erre: 555. - Dodesz18)
2007. júl. 2. 00:56
a hiba abban van hogy lekorlátozta saját magát miattad az elmúlt 7-8hónapban és most sokallt be...egy kapcsolaton belül is meg kell adni a függetlenséget a másiknak.Igenis kellenek a privát barátok a "kanbulik" néha...és neked is kellene hogy barátnőzz...mert ha szabad és bármikor mgteheti és te is megteheted nem is fog rá ennyire vágyni...szerintem nem baj ha egy fiú elmegy pár napra a barátaival...ha szeret és te is szereted akkor itt nem lehet gond....
2007. júl. 2. 00:39
És bár nem idevágott atörténet, mert nincs senkije, de hátha tudtok segíteni.
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook