Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyermek születésnapi partyk fórum

Gyermek születésnapi partyk (beszélgetős fórum)


25. jooeva
2017. máj. 7. 14:24
Mi tavaly 8 éves lánykáknak csináltunk bulit, volt bekötött szemmel rajzolás, volt célbadobás zoknikkal, lufifújás, írtam cetlikre közmondásokat-szólásokat, azt súgták egymás fülébe és a legutolsónak ki kellett mondani hangosan, hogy mi lett a végeredmény :-))
2017. máj. 4. 18:15
.
2010. márc. 26. 10:23
Nagyon jó volt a szülinapi buli! A gyerekek jól érezték magukat!
2010. márc. 1. 14:39
További ötleteket várok a játékokkal kapcsolatban, hogy miket lehet játszani a gyerek segerrel ilyen eseményeken!
21. becseiagi (válaszként erre: 20. - 0d56c4c6dc)
2010. febr. 28. 22:15
Én egy halom zsírkrétát vettem, és sajna a plüssöket már eladtam, ami nem kellett a gyerekeknek. De azért köszi, hogy írtál!
2010. febr. 28. 16:25

Ha vennél mondjuk aszfaltkrétát?? Az van jó nagy kiszerelésben és nem vészes az ára. nem tudom fog-e a falon??

Én azt fogom csinálni hogy van egy csomó régi plüss állatka a padláson kimosom és lesz tombola is. Mikor a fiam 9 éves volt akkor a nagy cula kölkök úgy örültek neki hogy csuda. Ja és legalább haszna is van a sok félérerakott játéknak.

2010. febr. 28. 15:03
Egyre jobban közeleg a szombati szülinapi buli. Még a héten (köv. héten) veszek szép színes műanyag tányérokat, poharakat és villákat, meg party sityakot nekik, illetve még krepp papírt, hogy díszeket gyártsunk belőle. Már megrendeltem az arcfestéket is, a tortához már csak a túró meg az eper kell, mert már megvettem az ostyalapot, marcipán virágot, mindent hozzá. Majd teszek fel képet, ha kész lett!!! Meg a gyerekekről is, hogy milyenek lettek kifestve.
2010. febr. 22. 11:33
Előkészítettem a falat (tavaly vettük a lakást, és nem volt időnk még festeni, így áprilisban kezdjük el) a nagy szobában, dombormintás tapéta van fennt, letéptem úgy, hogy a papír réteg ott maradjon a falon, és majd tudnak oda rajzolni a gyerekek. Ehhez kellene nekem egy halom ceroza, mondjuk egy vödörnyi. Van valami ötletetek ezzel kapcsolatban? Hogy hol vehetnék nem a legmagasabb áron ennyi ceruzát?
2010. febr. 16. 12:54
Ma jöttek meg a meghívók, amiket rendeltem. Gyönyörűek lettek, Eperkés, mert az a kedvence a kislányomnak! :)
16. becseiagi (válaszként erre: 15. - Vaczila)
2010. febr. 11. 10:50
Én kinéztem most egyet a neten: Snazaroo Party Pack
15. vaczila (válaszként erre: 14. - Becseiagi)
2010. febr. 10. 17:27
Nem tudom mi a neve, de van ami púder alapú és az teljesen bőrbarát. Sajnos nekem sikerült egyszer olyat is vennem amit le kellett mosni, mert több gyereknek is csípte a szemét a körülötte lévő fejték. Érdemes utána érdeklődni hogy melyik milyen fajta.
2010. febr. 10. 11:43
Igen, már csak az a kérdés, hogy milyen fajtát vegyek. Mert ami biztos kell, az a fehér és fekete. Aztán kell sárga, rózsaszín, lila. Csillámot hogy kell feltenni a festékre???? Szeretnék pillangót is festeni, az egyik lányom azt szeretne majd, de az akkor a legszebb, ha csillog is! ;-)
13. vaczila (válaszként erre: 12. - Becseiagi)
2010. febr. 10. 06:13
Az nagyon jó ötlet! Nálunk is volt a múlt héten az oviban és nagyon élvezték a gyerkőcök. Állítólag este még fürdeni sem akartak miatta. :))
2010. febr. 9. 11:43

Arcfestés is eszembe jutott, ahhoz elég jó a kézügyességem, hogy meg tudjam csinálni. Mit szóltok hozzá?


Csinálok kis szendvicseket is, jó sokat, mert valószínűleg a szülők is itt maradnak, hisz 3-4 évesekről van szó.

2010. febr. 7. 06:30

Ügyességi játékok, versenyek.

Pl 2 csapatban söprűvel lufi görgetése távolabb lévő szék körül.

Kanálban pingpong labda hordása, átadása egymásnak.

Tálcán pohár víz hordása. Kinek lötyög ki kevesebb?

Csoki evő verseny kicsiknek hátra tett kézzel, nagyoknak késsel villával.

Szörp ivó verseny szívószállal

2010. febr. 6. 22:36

Köszönöm az eddigi tanácsokat! Nagyon jókat írtatok! Igen ki is akarom lőni a tv-t, azért kértem tőletek tippeket!!! :)


Még várok ötleteket ide! Jó éjszakát mindenkinek!

9. tücsimücsi (válaszként erre: 8. - Vaczila)
2010. febr. 6. 21:48
köszi
2010. febr. 6. 21:26
Körberakjuk a székeket, eggyel kevesebbet mint ahányan vagyunk. Akinek nincs széke, mesélni kezd. A mesébe időnként bele kell szőni azt a szót, hogy "földrengés". Ilyenkor mindenkinek helyet kell cserélni. Akinek nem jut szék, az lesz az újabb mesélő.
7. tücsimücsi (válaszként erre: 6. - Vaczila)
2010. febr. 6. 21:12
A földrengés olyan ismerős...bizti régen mi is játszottuk de már nem emlékszem rá. Megírnád?
2010. febr. 6. 20:57
Közös játékok: pl székfoglaló, ektiviti, földrengés, találós kérdések, szembekötősdi, stb..
5. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - Becseiagi)
2010. febr. 6. 20:39
Nálunk most nagyon aktuális a téma, 2 hét múlva lesz a lányom 8. szülinapja és bulit csinálunk neki.
2010. febr. 6. 20:34
Ja és egy ilyen bulin tessék a tv-t kilőni :).
2010. febr. 6. 20:34

Lehet velük is "üvegezni", körben ülnek, megforgattok egy üres műanyagüveget, akire rámutat, annak pl. mondani kell egy gyümölcsöt, zöldséget, szint, állatot stb.

Lehet célba dobni: egy vödör, pár műanyag vagy szivacs labda és mindenki kap annyi matricát, amennyi labdája célbatalált.

Szobrosat játszani, szól a zene, amikor elhallgat, mozdulatlanná kell válni.

2. sword (válaszként erre: 1. - Becseiagi)
2010. febr. 6. 20:03
Szia:) mi csináltunk zsákbamacskát..persze úgy, hogy mindenki kapjon valamit, apró kis meglepiket tettünk zacsiba..kölkök nagyon élvezték, (rágó, gumicukor, zselés szemgolyó stb)mese ovi cd-re nyomtak egy táncversenyt, persze mindenki nyert:) csináltunk arcfestést, komolyabb feladatokat nem adtunk anno a gyerekeknek, mert abban a korban voltak, amikor ha nem nyer valamelyik gyermek akkor eltörik a mécses..ilyenkor még mind nyerni akar..
2010. febr. 6. 19:58
Ki mivel szórakoztatja a vendég gyerekeket, akiket a csemeték hívnak meg? 1 hónap múlva lesz a kisebbik lányom 4. szülinapja, és szeretném, ha jól éreznék magukat a kis vendégek nálunk, de ne úgy, hogy csak ülnek a tv előtt. Decemberben volt a nagy lányomé, és az volt az első party, amit rendeztünk, és a mese nézésen és "Játszatok nyugodtan gyerekek!"-en kívül nem jutott sok minden az eszembe. Szeretnék nekik valami jó pofa feladatokat adni, és most ide tippeket és tanácsokat is várok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook