Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudtok jó íző gyerekvitamint (3 éves), ami nem tartalmaz aszpartámot? fórum

Tudtok jó íző gyerekvitamint (3 éves), ami nem tartalmaz aszpartámot? (tudásbázis kérdés)


1 2
34. kicsinie80 (válaszként erre: 33. - Marc§ika)
2010. febr. 24. 18:08
akkor szerintem vmit elolvastál, mert a marslakócska rágótabl. tartalmaz aszpartámot. Az enyém is imádta, de muszáj volt leállítani róla
2010. febr. 24. 11:38

marslakócska szirup!(narancs ízű)

de 3 évesnek már adhatod a tabletta változatát is.

megnéztem ezek nem tartalmaznak aszpartámot.

2 éves kisfiam imádja állandóan kérné!:-)

32. zitke
2010. febr. 24. 11:22
ja: es a tea men forro, csak langyos
31. zitke (válaszként erre: 29. - Lehoagi)
2010. febr. 24. 11:21

huu, en lehet, hogy tajekozatlan vagyok, de milyen mellektermekre gondolsz?

En a reggeli teaba teszek, egy kicsi adagolokanalnyit, es napkozben a cebion multit adom.

2010. febr. 11. 20:45
Ezért jó a Mistify. Csakis természetes anyagokat tartalmaz, acai bogyót a rengeteg piros növény kivonata mellett. Nem emlékszem pontosan, hogy hány kg gyümölcs vitamin és ásványianyag tartalma van egy üvegben. Én abszolut meg vagyok vele elégedve, csak pozitív hatása van. Amúgy nemcsak immunrendszer-erősítő, hanem rengetegféle betegségre is ajánlják. Én nagyon örülök, hogy megtaláltam ezt a terméket. A neten bárki rákereshet, ha többet akar róla tudni.
29. lehoagi (válaszként erre: 24. - Zitke)
2010. febr. 11. 07:12
zitke! c vitamin italpor!??! ez komoly!?!? gondolod, hogy teljes mértékben felszivódik!??! lehet, hgoy szivesebben iszogatja, de a mellékterméke lerakódik a szervezetben!!!
28. lehoagi (válaszként erre: 21. - Soktap)
2010. febr. 11. 07:10
hát biza semmi baj az egészséges ételekkel, gyümölcsökkel, zöldségekkel, de nem tudsz annyit adni, hogy a megfelelő mennyiségű tápanyagot bevidd. Csak almából másfél kg-nyit kéne ennie, hogy a régen tanult vitamint almán keresztül bevidd!!!! na ezért kellenek táp.kiegek, csak nem mindegy, hogy milyen!!!!!
27. Sly001
2010. febr. 11. 00:15
Multi-tabs immuno kids,és az Esprico halolajkapszula,ami az agyi érési folyamatokhoz nélkülözhetetlen öszetevőket tartalmazza.
2010. febr. 10. 20:31
Az én kislányom 1 éves, és a Synergy Mistify termékét adom neki. Minden reggel egy pici kanálnyit. Ez egy tömény (nem édes) szirup állagú ital. Reggelente ezzel kezdjük a napot, már tátogat érte :) Nagyon finom, mi is isszuk. Még nem volt beteg, pedig a környéken minden baba meg volt fázva, meg köhög, náthás.
2010. febr. 10. 14:36
activál kid
24. zitke
2010. febr. 10. 14:21

Szia!

cebion 2xmulti (inulin) - nekunk a gyerekorvos ajánlotta, mert a kislányomnál kevesebb granulocita termelődik, és ez kicsit támogatja az immunrendszerét (szerencsére nem beteges), bioco c-vitamin italpor (na-ciklamat, szukraloz)

2010. febr. 9. 12:08
béres actival kid
22. kicsinie80 (válaszként erre: 21. - Soktap)
2010. febr. 9. 09:07
igyekszem egészségesen főzni, de a gyümölcsöt nem hajlandó megenni, még süti formában sem, bárhogy próbálom tálalni :(
21. soktap
2010. febr. 9. 09:01

Én tudok!!egészséges ételeket.

Semmi mü tej,felvágottak,különböző chips-ek,szóval amit mesterségesen gyártanak.

Sok husi,gyümölcs,tehéntej,zöldség félék,és egy kis föld sem árt,sőt!!!az immunredszere rendben lesz és volt-nincs betegség.

gábor

2010. febr. 7. 21:39
A Forever Kids nekünk is nagyon bevált. Nagyon ritkán beteg, ha mégis, akkor túl van rajta 3-4 nap alatt gyógyszer nélkül!
2010. febr. 7. 21:37
Forever Kids,ez tuti
18. kicsinie80 (válaszként erre: 15. - Kitta73)
2010. febr. 7. 19:36
szerencsére én nem szoktattam a szörpre őket, csak mézes-citromos teát isznak v. sima vizet
2010. febr. 7. 15:51
Forever Kids ...még mindig. Fülfájós gyerekeknek is tuti nyerő, fülfelszúrást elkerültünk vele!!!!
2010. febr. 7. 13:10
Salus- Kindervital
2010. febr. 7. 13:03
nagyon kevés dologba van sajna,mostanában már mi is oda figyelünk erre,sokféle szörpibe is benne van,már arról is leszoktattuk a gyerekeket:-(
14. kicsinie80 (válaszként erre: 11. - Rzsi)
2010. febr. 7. 12:03
abban is benne van sajna, pedig a fiam imádta
13. gaby70 (válaszként erre: 5. - Kicsinie80)
2010. febr. 6. 20:14

GNLD gyermek vitamin:A Vita-Squares pozitív változást eredményezhet.

Tekintve, hogy olyan félesszenciális tápanyagokat

tartalmaz, mint a cholin és a mi exkluzív Tre-en-en®

Gabona-koncentrátumunk, a Vita-Squares

több mint egy egyszerű multivitamin.

A GNLD rágótablettája, a Vita-squares, a

legkomplexebb gyermekek számára

kifejlesztett étrend-kiegészítő, mely jelenleg a

piacon kapható. Biztosítja a sejtek növekedéséhez,

megtartásához és optimális megújulásához szükséges változatos és teljes értékű

tápanyagokat. A gyerekek szeretik a Vita-Squares rágótablettát, mert finom, de Önök

sem fognak csalódni hiszen:

• A Vita-Squares a legkiválóbb természetes forrásokból származó

alapanyagokat kínálja.

• A búzából, rizsből és szójából készült Tre-en-en Gabona- koncentrátum olyan

fontos, teljes kiőrlésű gabonából származó tápanyagokat biztosítanak számunkra,

amelyek a gyerekek által is kedvelt kész élelmiszerek esetében az előállítási

folyamatok során egyébként megsemmisülnének.

• A természetes aromáknak és édesítőszereknek köszönhetően íze rendkívül

finom, és a többi, gyermekek számára készült multivitaminos rágótabblettától

eltérően hozzáadott szacharózt, mesterséges tartósítószert és színezőanyagot

nem tartalmaz.

• Antioxidánsok széles skáláját tartalmazza.

• Esszenciális ásványi anyagokat tartalmaz: cink, króm, réz, vas, jód és mangán.

• Cholint tartalmaz.Nagyon jó izű,tudok küldeni ingyen kóstólásra

2010. febr. 6. 19:44

jugamals


privibe küldök szivesen tell számot aki olcsobbé adja mit a neten található

11. rzsi
2010. febr. 6. 19:44
marslakócskák
10. kitta73 (válaszként erre: 8. - NSZA69)
2010. febr. 6. 19:39
ezt mi is próbáltuk,de nekünk sajna nem jött be:-(
2010. febr. 6. 19:39
beleteszed az italába és észre sem veszi:-)
2010. febr. 6. 19:39
forever Kids. Nekünk ez vált be. Szintén üzletkötó által lehet hozzá jutni. Természetes.
2010. febr. 6. 19:38
igen,a béress c-vitaminnal én azt adom mind két gyerekemnek és nagyon jó:-) én is az aszpartam miatt nem találtam mást:-(
6. vkj77 (válaszként erre: 5. - Kicsinie80)
2010. febr. 6. 19:27
értem:(((
2010. febr. 6. 19:26
a húginál nálunk is beválik, de a fiamnak összesen 2x sikerült beadni, annyira utálja az ízét :( eddig az activalt adtuk neki, az epreset, de rájöttem, hogy az sem jó
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook