Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fényképezővel készített avi felvételt milyen programmal tudok átkonvertálni, illetve dvd-lemezre kiírni, hogy lejátssza az asztali lejátszó? fórum

Fényképezővel készített avi felvételt milyen programmal tudok átkonvertálni, illetve dvd-lemezre kiírni, hogy lejátssza az asztali lejátszó? (tudásbázis kérdés)


9. 07c4794583 (válaszként erre: 6. - Monacsaj23)
2010. febr. 8. 20:32
Nem lehet, hogy a lejátszó tud avit? Nekem egy Panasonic S49-em van, és tud a dvd-n kívül avit, divx-et, sőt feliratos divx-et és mp3-at is. Mi a lejátszó típusa?
8. 6c4fb2f974 (válaszként erre: 6. - Monacsaj23)
2010. febr. 8. 12:01
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. febr. 8. 10:56
Sikerült már? Bocsi de nem tudtam eddig válaszolni...
2010. febr. 6. 13:39
Kipróbáltam a Xilisoft-ot,hamar meg is voltam vele,csak az a baj,hogy a megírt videót úgy viszi,hogy a közepén egész idő alatt mutatja,hogy regisztrálatlan.Valami más ötlet? :-(
2010. febr. 6. 13:15
Allok Video Joiner -el átkonvertálod MPEG2 -be,ez a program konvertálja és össze is füzi úgy,hogy egymás után szépen lejátsza mindet.( Az MPEG2-t minden videolejátszó elfogadja) Az így készült videót egyszerűen ki írhatod lemezre, Ashampoo Burning Studio - val ,vagy Nero - val.
2010. febr. 6. 12:55
Köszi :-) Nem soká utána is nézek .-)
2010. febr. 6. 12:36

Xilisoft AVI to DVD converter

Így korrekt a megnevezés. :)

2010. febr. 6. 12:35

Szia!


A Xilisoft szerintem egész jó erre a feladatra ha nem túl nagy méretűek a fájlok. Szuper menüt is tudsz hozzá kreálni saját háttérképpel és zenével. A használata sem bonyolult egyáltalán...

2010. febr. 6. 12:32
Fényképezővel készített avi felvételt milyen programmal tudok átkonvertálni, illetve dvd-lemezre kiírni, hogy lejátsza az asztali lejátszó?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook