Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 24 éves nő nagyon tetszik egy 50 éves elvált férfinak - van barátnője, állítólag vége felé a kapcsolat.. Ettől függetlenül csak szexet akar? fórum

24 éves nő nagyon tetszik egy 50 éves elvált férfinak - van barátnője, állítólag vége felé a kapcsolat.. Ettől függetlenül csak szexet akar? (beszélgetős fórum)


1 2 3
61. ina87
2013. dec. 17. 22:39
Nem jelinti azt h sexet akar,de nyilván ha többet szeretnél töle várd meg h a kapcsolata teljesen végett érjen.na igen de egy ujabb kapcsolatot mindjárt lehet h nem szeretne ki alakitani,mivel az többnyire nem müködött soha h az egyik kapcsolatbol ki,a másikba bele...
2013. dec. 16. 07:27
100-ra biztos lehetsz benne!
2010. febr. 22. 00:51
szerintem nem a kor számít .hanem az hogy milyen típusú a pasi. és ha neked tetszik, miért ne?! és tényleg nem a kor a lényeg!!
2010. febr. 22. 00:42
mi perverz? dehogy perverz?! ez egy veled egykorval is megeshet. Sőt, még gyakrabban kiábrándító lehet..egy fiatal is
57. Babyshambles (válaszként erre: 56. - 1a951eba44)
2010. febr. 19. 20:15
Mármint a nagy korkül?
2010. febr. 19. 20:14
Ez már perverz, szerintem.
2010. febr. 19. 19:57
Ki az aki megállapítja,hogy mennyi az ideális korkülöbség?Van erre valami grafikoon?Szerintem nincs.Az én mostani párom 11é.vel idősebb nálam.Igenis érezhet szerelmet vágyat az ember lánya idősebb férfi iránt is.Ez nálam meg is volt úgy két évig.Egyszer csak azt vettem észre,hogy már nem érzem azt a vágyat amit eleinte,egyszer csak elmult,és nem tudom,hogy miéért.Az-az tudom,talán azért mert észrevettem,hogy rendetlen,hogy nem fürdik naponta,hogy van hogy fogat sem mos.Lehet,hogy mindig is ilyen volt csak én vak voltam a szereletől és nem vettem észre.Most már nem vagyokvak,és rohadtul zavar és kiábrándít.Nekem ciki ,hogy szolnom kell érte.Ezzel mi kezdjek?
2010. febr. 9. 00:19
nna. eltűntetek?? :-)
2010. febr. 7. 10:25

Na hogy mégis kifejtsem a véleményem: látszik, hogy nagyon érdekel a pasi, mert kb már 10 különböző fórumot indítottál u.azzal a címmel. Hogy csak szexet akar vagy mást is azt itt senki sem fogja megmondani neked, mert bár minden egy irányba mutat, kivételek mindig lehetnek. Nyilván, ha ennyi időt és figyelmet szentel rád, akkor nem egy egyéjszakás kaland leszel neki. Még az is megeshet, hogy tényleg egészen megkedvel téged. (de! a szimpátiát, vonzódást és rajongást sokszor összekeverik a férfiak a "szerelemmel".) Viszont mivel ő már egy idős férfi, ezért jól tudja, hogy nem sok mindent nyújthat neked. Te egy fiatal lány van, van jövőd, családod lesz, gyerekeid. Ő ezt már nem tudja megadni neked. Legjobb esetben is egy pár éves kapcsolatra számíthatsz, ami természetesen a szexre fog épülni, és szerencsés esetben kötődésre is. Valószínűleg megadja majd neked azt, amit a pénztárcája megenged, de egy életet nem építhetsz rá. Amikor 35 leszel Ő 65.


Ergo: nem kéne túlstresszelni a dolgot vele. Nyilván nem életed lovagjáról van szó. Ha kell neked, feküdj le vele és élvezd azt amit adni tudtok egymásnak - a hercegre fehér lovon felesleges várni. Ha pedig amit fent leírtam (és amit mások is megerősítettek) neked nem felel meg, akkor lépj tovább. Ha még 20-szor is kiírod ezt a témát akor sem fogsz mást választ kapni, pedig én megértem, hogy a szíved mélyén mire vágysz. Minden nő romantikára és stabil kapcsolatra vágyik. De milyen jövőd van egy idős emberrel?


Nekem most egy nálam 15 évvel idősebb pasi udvarol. Én is csinos vagyok és örül, hogy egy olyan fiatal lányt talált, akinek ő tetszik, ez nagyon beindítja a fantáziáját. Azért az nem általános, hogy idősödő férfiak "friss husit" képesek leakasztani.


Még egyszer: csak azt tudom mondani, hogy most vagy fiatal, éld az életed és ne a nagy csodára vágyj, hanem arra, ami elérhető.

52. Babyshambles (válaszként erre: 1. - 8f1ddc2679)
2010. febr. 6. 17:12
Ez már hanyadik ilyen topikod???? :S :S
51. Donna Elvira (válaszként erre: 46. - 8f1ddc2679)
2010. febr. 6. 00:49
Én azt mondanám, hogy menj el vele randizni, beszélgetni. Érezni fogod a férfi viselkedéséből, gesztusaiból, hogy milyen kapcsolatot képzel el veled. Legyél nyitott, és őszinte! Nem kell rögtön lefeküdni vele, nem ez a lényeg. Úgy gondolom, a korkülönbség nem lehet akadálya egy kiegyensúlyozott, boldog párkapcsolatnak. Ha mindkét fél részéről őszinte és mély a szeretet az életkor csupán egy adat. Kívánom hogy minden alakuljon úgy ahogy szeretnéd.
2010. febr. 6. 00:37
az volna az igazi, ha az emberek halálukig tudnának szerelmesek lenni, mert akkor mindig van cél, mindig van vágy.. És ha valakinek ez még egy bizonyos kor után is megadatik, annak csak örülni kell, nem pedig elítélni. Legfeljebb irigykedni lehet.- ezt most csak úgy mindentől függetlenül jegyeztem meg :-)
2010. febr. 6. 00:32
Miért ilyen nagy dilemma mindenkinek a korkülönbség? Ha egyszer iszonyatosan vonzódom egy férfihoz, aki sokkal idősebb nálam, és totál szerelmes vagyok belé ( és ez igaz is az én esetemben), abszolút nem érdekel, hogy mennyi idős ő , vagy én, pláne nem foglalkozom vele, hogy ki piszkál amiatt, hogy én csak a pénze miatt... ő meg mert fiatal pipivel ....Nem érdekel. Szeretem, ez egyszerúen így alakult, érzés jött, nem tudatosan. És ez jó, és ez tény!! Értitek? A szerelemnek nincs korhatára.
48. 07c4794583 (válaszként erre: 46. - 8f1ddc2679)
2010. febr. 6. 00:32

Természetesen az alapreakció az, hogy a saját szexuáis (önző) céljaira ki akar használni. Ezzel láthatóan te is tisztában vagy. Hogy ettől mennyire tér el a ti esetetek, van-e különbség, például érzelmi töltet, azt szerintem nagyon nehéz így távolról megítélni.

A topic csak a sztereotípiákban fog megerősíteni, amíg nem hozol "életszagú" példákat: hogy néz ki egy hétfő, egy szombat, egy családi ünnep nálatok, és ez jó-e így nektek. Addig marad az általános sztereotípia.

2010. febr. 6. 00:21
van fehérholló ne izgulj
46. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 45. - 07c4794583)
2010. febr. 6. 00:16
Oké. Én úgy érzem sajnos, hogy részéről ez inkább csak szexuális vonzalom és pont ( nem is a személyéből, mint inkább a körülöttem lévő világból kiindulva mondom ezt) és azért a topic, hogy megtudjam létezik e fehér holló, látott e már valaki, várhatom e hogy ő pont az, vagy sem.
45. 07c4794583 (válaszként erre: 42. - 8f1ddc2679)
2010. febr. 6. 00:08

Inkább úgy, hogy szívedből már te tudod, mit szeretnél hallani.. vagy nem? Tévedtem? Nekem mindenesetre a kérdésfeltevés dacára úgy jön le, hogy igenis vagy egy véleményed a dologról - csak nem írtad le.


Mindegy, én nem akarlak el/megítélni, te tudod.

2010. febr. 6. 00:05
Valahogy nekem tökre oké, amikor ilyen 2x csajok 5x fixckókkal megtalálják a boldogságukat. De amikor topikot nyitnak róla.. na ott már nem tök oké.
2010. febr. 6. 00:03
Nagyon szomorú, hogy fiatal nők apjakorabeli férfiakra fanyalodnak. Fordítva sem helyeslem, de a véleményem a férfi sexre vágyik, a nő a pénzre.
42. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 31. - 07c4794583)
2010. febr. 5. 23:52
úgy érted hogy már a kérdés sem igazán kérdés és inkább pont kellene a mondat végére?
41. bnedora (válaszként erre: 37. - 3b816157ed)
2010. febr. 5. 23:49
Azért ekkora korkülönbség, túlzás...
40. 80ASIQ (válaszként erre: 32. - 3b816157ed)
2010. febr. 5. 23:41
Szia itt is! Amikor az élet problémáin gondolkodom, valóban hülyeségek is jutnak eszembe. Semmilyen ötletet nem szabad első hallás után elvetni, hátha nem is annyira hülyeség.
39. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 37. - 3b816157ed)
2010. febr. 5. 23:27
igen, én is így gondolom..
38. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 36. - Ymanie)
2010. febr. 5. 23:26
Az jó ötlet, hogy le kell tesztelni. Csak én szexszel biztos nem tesztelem, akkor inkább nem eszik belőle(m).. azon kívül lehet még tesztelni, vagy mással nem?:)
37. 3b816157ed (válaszként erre: 33. - 8f1ddc2679)
2010. febr. 5. 23:21

egy idősebb férfi szerintem sokkal jobban értékel min egy veled egykorú

hasonló cipőben járunk

és mi már össze is házasodtunk

hajrá

36. Ymanie
2010. febr. 5. 23:21
Különben van egy megoldás a problémára.Ki kell próbálni,menj el a randira,feküdj le vele,aztán ne jelentkezz egy ideig.Ha keres,hívogat,akkor komolyak a szándékai.Ha nem,akkor volt egy szép estéd :D
35. Ymanie (válaszként erre: 33. - 8f1ddc2679)
2010. febr. 5. 23:17
Mondom hogy kapuzárási pánik!
2010. febr. 5. 23:15
Túl nagy a korkülönbség.
33. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 27. - 80ASIQ)
2010. febr. 5. 23:13
igen, a nagy számok törvénye alapján biztos így van, ezt nem vitatom.. De kettőnk közül Ő az aki kevésbé monogám típus.. Igazából az lett volna a kérdésem, csak hosszú és bonyulult topiccím lett volna, hogy ringathatom e magam olyan ábrándban, hogy a pasi csak mert idősebb nálam, meg odavan értem, meg csinos vagyok stb, tehát valahol (reálisan nézve) valóban örülhet, ha ilyen barátnője akadna.. lehetséges e hogy képes lenne értékelni azt, hogy tetszik ő is egy ilyen nőnek (Mindig mondogatja, hogy az ő korában.. meg ha fiatalabb lenne.. meg hogy már öreg.. - gondoltam hogy azért mert szeretné ha bizonygatnám az ellenkezőjét, de már meguntam és meg is mondtam neki hogy én nem tartom öregnek, tényleg fiatalos, de befejeztem azt hogy állandóan ezt bizonygassam, téma lezárva részemről. Persze itt az is kérdés, hogy képes e elhinni IGAZÁN ezt és azt is hogy nem a pénze kell neki, de mivel nagyon sok van neki, gondolom mindig eszébe jut hogy a nők és a pénz..) szóval képes lenne e kialakítani (és igen, venni a fáradságot egy komoly kapcsolatra) vagy ebben a korban, meg egy válás után, felnőtt gyerekekkel a háta mögött, már csak szórakozni akar a fiatal lányokkal, kifelé meg jó egy kicsit idősebb barátnő, és ennyi az élet..
32. 3b816157ed (válaszként erre: 27. - 80ASIQ)
2010. febr. 5. 23:11

szia drága

tudom, hogy neked mindig a hülyeségen jár az eszed

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook