Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Msc/Ma képzésekre jelentkezésnél, hogy an/miből számolják a pontokat? fórum

Msc/Ma képzésekre jelentkezésnél, hogy an/miből számolják a pontokat? (tudásbázis kérdés)

2010. febr. 5. 21:37
Én is most jelentkezem MSc-re. A pontszámítás módját a sulik maguk határozzák meg. Ezeket a honlapjukon is megtalálod, de én pl. a felvi.hu-n néztem meg, sokkal egyszerűbb és gyorsabb. A felvételizőknek-egyetemek, főiskolák rovatban a suli nevére, majd a választott szakra kattintva a szakleírás végén találod. Remélem érthető volt, amit írtam, bár picit kacifántosan fogalmaztam. :)
2010. febr. 5. 21:14
azt hiszem az alapdimplomád eredményéből
2010. febr. 5. 21:13
A suli határozza meg, mire ad többletpontokat, a honlapon fenn van egyébként minden.
2010. febr. 5. 21:08
Egyébként ahová szeretnél továbbmenni, ott a TO-n kérdezd meg, vagy a kari honlapon időzz el egy kicsit, mert általában le van írva minden. Elvégre már volt egy év, ami minta lehet.
2010. febr. 5. 21:07
Diplomamunka eredménye+nyelvvizsgák+OTDK vagy publikáció ha van+ van ahol a hat félév átlaga is beleszámít+szociális pontok (nagycsalád, stb.)
2010. febr. 5. 21:05
Msc/Ma képzésekre jelentkezésnél, hogy an/miből számolják a pontokat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook