Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Infraszauna! Milyen gyakran érdemes menni? Fogyózók, valaki fogyi mellett járt infraszaunába? Hatása? fórum

Infraszauna! Milyen gyakran érdemes menni? Fogyózók, valaki fogyi mellett járt infraszaunába? Hatása? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 16. 03:23

Sziasztok!


Azt tudja valaki hogy milyen rendzserességgel kell ahhoz járni, hogy igazán hatásos legyen? Olvastam, hogy kúraszerűen kell, 21 napig folyamatosan mindennap, de nem sok ez?


Még sosem voltam, most szeretném kipróbálni, legfőképp fogyás, méregtelenítés céljából és hogy megszabaduljak a narancsbőrtől :))


Remélem olvassa majd valaki :)

2010. febr. 7. 08:03

Én is nagyon szeretek szaunázni!

Sajnos idő hiányban szenvedek ,nem tudok eljárni.

De,te menj amennyit csak tudsz..

Jó a testednek és a lelkednek is!

Szeretnék venni mobil szaunát,mi a véleményetek?

2010. febr. 5. 20:18

Nekem van otthon(most melózom)és imádom.egy-egy hideg téli este isteni tud lenni.Beülök 30 percre és közben olvasok,de állandóan törölkőzni kell,mert folyik az izzadság a szemembe.Akkor duplán lehet örülni,mert ég a zsir,távozik a méreganyag.Gyorsan kimentem a minuszokba az udvarra a hóba,máskor megfagynék,de a szaunából kicsit kimenni élvezet.

5 sugárzó van benn,rádió stb.Még a talpam alá is van épitve.Kb 3 éve rendeltem Bp-ről neten.Ajánlom mindenkinek.

2010. febr. 5. 20:18
Jártam fekvő infraszaunába, mellette izomstimuláló kezelést kaptam - nem emlékszem a pontos nevére. Lényegesebb változást nem tapasztaltam, de jól éreztem magam.(Ahhoz meg drága.)Ha jól rémlik, heti 2-3 alkalommal voltam.
2010. febr. 5. 20:03
En jartam rendszeresen,amig otthon eltem.Feszesiti a bort, meregtelenit es jo az immunrendszernek nagyon!Ajanlom minden egeszseges embernek, mert persze nem lehet mindenkinek.
2010. febr. 5. 20:03
De beülösbe ne járj,csak fekvőbe. Nem a levegő meleg az infrába. A fa kabinos infrába kevés a sugárzó ahoz,hogy mindelhol érje a tested.
2010. febr. 5. 20:01

Nekem volt a szalonomba egy fekvő. Imádtam!!! Akár minden nap.

A szalont bezártam,jöttek a gyerekek.

Épitkezés miatt el kellett adnunk az infrát,de még lesz egyszer,az tuti.

2010. febr. 5. 20:00
Én jártam épp fogyi alatt, de csak heti 2szer fért az időmbe, szerintem akár minden nap lehetne.
2010. febr. 5. 19:59
INFRASZAUNA! Milyen gyakran érdemes menni? Fogyózók, valaki fogyi mellett járt infraszaunába? Hatása?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook