Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Digi tv. Tudja valaki, hogy miért keverednek össze állandóan a beállított csatornák? Tegnap 2x állítottam vissza.... fórum

Digi tv. Tudja valaki, hogy miért keverednek össze állandóan a beállított csatornák? Tegnap 2x állítottam vissza.... (tudásbázis kérdés)


9. doxikri (válaszként erre: 8. - Anyuci91)
2010. febr. 6. 14:52

Azt értem, csak nekünk nem a kábeles digi van, hanem műholdas. Vajon ahhoz is jó?

De megkérdezem hétfőn, mindenképpen. Köszi az ötletet!

2010. febr. 6. 14:46
Ez kifejezetten Digi kábeltévéhez való,van belőle sima tv-hez 300-ért havonta és HD tv-hez valamivel többért. Ahol laksz menj be a Digi ügyfélszolgálathoz,itt megnézheted és haza is viheted ha tetszik a dolog. www.digikabel.hu/Digitalis
7. doxikri (válaszként erre: 6. - Anyuci91)
2010. febr. 6. 14:21
Erről még nem hallottam. Ez a műholdashoz is jó, vagy csak a kábeleshez?
2010. febr. 6. 13:36
A Digi nél lehet venni,vagy havi 300 -ért bérelni kábel TV-hez Set Top Box -ot ami sok problémát megold. Van rajta elektronikus műsorújság,amivel megtudod nézni,hogy a többi adón épp mi megy és mik következnek, a filmek tartalmát is ki írja. Nekünk egy hónapja van és nagyon jó.
5. doxikri (válaszként erre: 4. - Mandula23)
2010. febr. 6. 10:22
Úgy látom nem nagyon...nyilván ez egyedi probléma! :((
2010. febr. 5. 20:09
Egyszer nekem is csinált ilyet, de magától megoldódott a probléma. Azóta sem tudom mi volt az oka, hátha most kapunk rá választ.
3. doxikri (válaszként erre: 2. - 3b816157ed)
2010. febr. 5. 18:33
Persze. Semmi baj, sokáig aztán egyszer csak összekeverednek, minden átmenet nélkül. Van amikor hónapokig nem, de például tegnapelőtt igen, aztán tegnap beállítottuk újra és 5 perc múlva megint. Akkor megint beállítottam és most eddig jó. De már nagyon unom!!!
2010. febr. 5. 18:19
elmentetted miután megkerested a csatornákat?
2010. febr. 5. 18:18
Digi tv. Tudja valaki, hogy miért keverednek össze állandóan a beállított csatornák? Tegnap 2x állítottam vissza....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook