Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Irígy lennék?! fórum

Irígy lennék?! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. febr. 7. 00:24
szia drága jóéjt
2010. febr. 7. 00:22
Na irigyen, vagy sem, de én elköszönök, jó éjt mindenkinek.
82. Pné Veronika (válaszként erre: 81. - 3b816157ed)
2010. febr. 6. 23:51
Úgyhogy, azt hiszem, itt nem is irigységről kell beszélnem, hanem arról, hogy hagytam magam kihasználni, csak azért, hoyg "jóban legyek" a szomszédokkal...
81. 3b816157ed (válaszként erre: 80. - Pné Veronika)
2010. febr. 6. 23:42

uhhhhh

ez igen

80. Pné Veronika (válaszként erre: 76. - 3b816157ed)
2010. febr. 6. 23:36
Egy időben mindenért hozzám jártak kölcsön kérni... Hol pár db tojás, hol 1kg liszt, cukor, ráma, fűszerek, hagyma...vagy más egyéb kellett a háztartásba. Nyitottam egy mini abc-t, nem fogod elhinni, azóta nem járnak, sem kölcsönkérni, sem a boltba. Mintha megharagudtak volna azért, mert boltot nyitottam. Addig amíg "ingyé vót", addig jó voltam, most meg közölték, hoyg "nagybevásárolni" járnak inkább. Járjanak...
2010. febr. 6. 23:33

lehet bizony

a rotakapánkat a sógor b... szét

78. Pné Veronika (válaszként erre: 71. - G_eszter)
2010. febr. 6. 23:33
Ez sajnos tényleg íyg van... :-((
77. Pné Veronika (válaszként erre: 29. - Uracsvivi)
2010. febr. 6. 23:31

Családon belül is lehet melléfogni...


Nálunk anno a videókazettákkal volt ez. Kölcsönadtuk, hogy a tesóm gyereke is megnézze, kiderült, hogy kicsit becsípődött a szalag. Az volt a válasz, hoyg biztos már agyon volt nézve, azért gyűrte meg.

Meg amikor "kicsit megerőltette" a párom láncfűrészét, akkor is az volt, hoyg: már kopott volt a gép belseje, mert nem egy mai darab. (Egyébként a férjem kisgépszerelő, tehát attól hogy régi a gép, szuperül karbantartja)

2010. febr. 6. 23:30

vagyis van, de a szomszédok tuti megutálnak

de inkább az mint, hogy mi menjünk a dolgainkért

2010. febr. 6. 23:29

szia

nehéz megállni

de nincs más választásunk

74. Pné Veronika (válaszként erre: 38. - 3b816157ed)
2010. febr. 6. 23:28
Lehet, hogy én "véletlen" elrontanám a frizuráját, a drága szomszédnak... :-O
2010. febr. 6. 23:26

Sziasztok. Most vagyok azon a ponton én is, amikor besokalltam. Ez a fene nagy "közösen fogjunk össze és haladjunk" dolog már az agyamra megy.

A szomszédság hozzánk is nap mint nap ellátogatott dolgokat "kölcsön kérni", de visszahozni már elfelejtették... :-( Pl. a létrát amikor a párom az ősszel odaadta a szomszédnak, hogy a csatornából kiszedje a falevelet, a minap neki kellett érte kuncsorognia, hogy használni szeretné, ugyan adja már vissza... :-(

De így jártunk a tavasszal kölcsönadott talicskával is, aminek viszont az őszi "visszakérésnél" kiderült, hogy eltört a szára és kiesik a kereke... Okos szomszéd azt mondta a páromnak, hogy: "Ügyes vagy te, majd megszereled..."

72. manul (válaszként erre: 1. - 3b816157ed)
2010. febr. 5. 17:03

Sziasztok!

Én sem szeretek kölcsön adni kivéve persze az anyukámat!(mármint nem őt adom kölcsön,hanem Neki adok kölcsön)

Amit eddig odaadtam valakinek 90%-ban nem került vissza!

Kocsit elvből nem adunk oda,DVD-t MÁR nem adok senkinek!

Én nem vagyok irigy ott segítek mindenkin ahol tudok,de ezek a dolgok nekem fontosak és értékesek és ha mi képesek vagyunk ezekért megdolgozni akkor más is tegye azt!

71. g_eszter (válaszként erre: 38. - 3b816157ed)
2010. febr. 5. 15:39
ha jo vagy, akkor ott hasznalnak ki az emberek, ahol tudnak. Senkinek semmit.
70. mankusz (válaszként erre: 69. - Ancsos)
2010. febr. 5. 14:54

nekem is sok!

unokaöcséméknek kölcsönadtam..azóta se láttam

a férjem le is tolt érte!

ő senkinek se ad semmit!

ha kérnek tölle meccsfelvételeket kölcsön ..megírja nekik inkább:))))

anyukám is megjegyezte,hogy nincs valami jó filmem...nincs!

nem anyukámtól sajnálom hanem mert nővéreim gyerekei folyton ott tanyáznak és ők mindent széthordanak

69. ancsos
2010. febr. 5. 14:51
nekünk kb. 50 DVD-nk tűnt el így.
2010. febr. 5. 14:49

Régebben mi is kölcsönadogattunk könyveket, cd, dvd lemezt pár ismerősünknek. A könyveket azóta sem láttuk, a lemezeket összekarcolva kaptuk vissza.

Mi azóta senkinek semmit nem adunk kölcsön. Ha mi megtudtuk venni, gondolom más is megtudja.

67. ancsos (válaszként erre: 66. - Mankusz)
2010. febr. 5. 14:47
ja, a falu szépségei...bevándorlási hivatal emberei kimentek, megkérdezték, hogy valóban ott laknak-e akik leadták a kérvényt letelepedésre és minden szomszéd rázta a fejét, hogy itt ugyan nem laknak...
66. mankusz (válaszként erre: 64. - Nívea)
2010. febr. 5. 14:45

én is faluban lakom

egy szomszéddal se csevegek

csak a kötelező köszönés:)

4 éve itt lakok,de senkiről nem tudok semmit és nem is érdekel:))és ez fordítva is így van:))

múlt nyáron a férjemtől megkérdezték a szomszédok,hogy mi van velem mert egész nyáron nem lehet látni..

hogy mi van velem?

van egy hatalmas udvarunk!nekem meg marha sok dolgom benne:)))nem érek rá egész nap az utcán csevegni..és nem érdekelnek a pletykák!!

így nem sok vizet zavarnak:)))

hacsak!!!!

amikor építkeztünk valaki bejelentett az apeh.-nál,hogy új autó,új ház stb

csak elfelejtették mondani,hogy minden hitelre ment.....ezért nem beszélgetek egy szomszéddal sem!!!

65. tündér74 (válaszként erre: 38. - 3b816157ed)
2010. febr. 5. 14:36
Hihetetlen, hogy micsoda pofátlan emberek vannak!
64. Nívea (válaszként erre: 63. - 3b816157ed)
2010. febr. 5. 14:35

Már mondtad :D Ezért írtam. Na és nekik mi a véleményük erről?


Ezért utálom a retkes falukat! Én is faluban élek! UTÁLOM! Mert mindenki elvárja, hogy kinyald a seggüket, de ha valamit nem úgy csinálsz, ahogy nekik tetszik, akkor Te vagy a szar! Mindenki tud mindenről, mindenki beleszól mindenbe, és egyfolytában megy mindenről a pletyka, a hátad mögött! Undorító!

63. 3b816157ed (válaszként erre: 62. - Nívea)
2010. febr. 5. 14:31

egyébként az anyósék tényleg a szomszédunkban élnek

de ők soha nem szoktak kérni semmit

soha

de amúgy csövi neked is

62. Nívea
2010. febr. 5. 14:29

Hello Csajszi itt is :D Hát hogy lehetsz ilyen kegyetlen???!!! Hagyod, hogy a nagy hidegben a drága kedves szomszédod gyalogoljon 5 percet??? Na neeeeee!!! Ezt Te sem gondolhatod komolyan! :DD

Ha csak nem az anyós az a szomszéd, akkor adnám kölcsön, de szerintem nem rájuk gondolsz. Legfeljebb ha kifizetik a benzint, akkor elviszem őket :D


A hajas bunkók meg vágják maguknak! Én biztos nem vágnám le nekik többet ingyen! Vagy ha mégis, akkor hívnám őket kapálni vagy ilyesmi :DD

61. ancsos (válaszként erre: 56. - Pemete)
2010. febr. 5. 14:28
némi javulást már elértem, mert manapság megkérdez, mielőtt odaadja, de persze addigra már odaígérte, így én vagyok a g..., mert közlöm, hogy NEM.
2010. febr. 5. 14:28

na pénzt azt soha

biztos, hogy senkinek sem

aztán visszakérni

áhhhh

59. ancsos (válaszként erre: 52. - Pemete)
2010. febr. 5. 14:26
hát sajnos vannak, akik nem tanulják meg...ismerek ilyet közelről...soha nincs pénze, de kölcsönad 80 ezret olyan embernek, akinek előzőleg már adott és cirkuszok után sem adta vissza...
58. pemete (válaszként erre: 57. - 3b816157ed)
2010. febr. 5. 14:26
Nem mert mindent kölcsönkéregetnek csak:p
2010. febr. 5. 14:25

nem értem őket akkor sem

ők nem dolgoztak esetleg semmiért sem meg olyan isten igazából?

56. pemete
2010. febr. 5. 14:24
De azért az milyen dolog, hogy veszek valamit és másnap már elkérik:S
55. 3b816157ed (válaszként erre: 52. - Pemete)
2010. febr. 5. 14:23

ő aztán még "irigyebb" mint én


de a kollegájával nem akar vitát vagy sértődést

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook