Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Honnan tudom, hogy a szívem "fáj"-e, v. valami más a bajom? fórum

Honnan tudom, hogy a szívem "fáj"-e, v. valami más a bajom? (tudásbázis kérdés)


25. Regin_a (válaszként erre: 23. - Kinga222)
2015. okt. 19. 23:13

Mos kapcsolok csak

Március óta érzed, nagy valószinűséggel nem infarktus és társai

Azért az alanti vizsgálatok érdemesek

A vegetativ és pánikos idegbetegségek ennél különbet is produkálnak

24. Regin_a (válaszként erre: 23. - Kinga222)
2015. okt. 19. 23:10

Eggyel alattad irják a frankót

Terheléses ekg , szív UH és van egy vérvizsgálat ami az infarktus előjelzése ha pozitív, 6 óra múlva ismétlik./nevét ne kérdezd tőlem/

2015. okt. 19. 15:52
Sziasztok annyi mindent olvastam erről a szurkàlàsról hogy nem teudom eldönteni mi lehet.Màrcius óta szedek frontint mert sresszes az életem.Most hugyuti fertözésem volt arra kaptam gyogyszert.Helyrejöttem .Àllandó teltségérzetem miatt felkerestem a hàziorvosunkat .Azt mondta sok a savam,de én ezt nemhiszem mert nem ég a gyomrom ,hanem a szivem szurkàl àllandóan.Vagyis én ugy érzem.A bal borda alatt beleszur van smikor a vàllamba is meg hàtamba is .Nagyon félek.Voltam vérvételen, mellkas röngenen,nőgyógyàsznàl ,minden rendben volt .Mitől lehet ez a szivemmel van baj ?? Aki tud esetleg tanàcsot szivesen elfogadnàm.Köszönöm.
22. judyt640 (válaszként erre: 21. - Ancsos)
2010. febr. 5. 17:36
Vagy maszek alapon mész.Ha teljesen kiakarod zárni a sziv betegséget,egy terheléses vizsgálat is kell.
21. ancsos
2010. febr. 5. 14:43

?

én most voltam kardiológusnál, EKG-t ÉS ultrahangot csinált.

csak kell beutaló a háziorvostól.

2010. febr. 5. 14:08
Háziorvos csinál EKG -t azzal menj el szivultrahangra mert anélkül nem nézik meg.Nekem is van ritmuszavarom és egyszer egy bevásárlo központban ugyanigy lettem rosszul mint te és a görcs huzta össze a hátam elölis szoritott,de ez lehet gerincröl is mint mondtad az oka is megvan.
19. ancsos
2010. febr. 5. 13:27
talán csinál egy szív-ultrahangot és akkor kiderül, mi az...vagy reméljük nem derül ki semmi :)
18. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 17. - Ancsos)
2010. febr. 5. 13:17

nem alatta hanem felette bocsi, a bal mellem alatt szokott fájni a borda alatti az más de mivel ott csak a lép van nem tudom az mi lehet. nálam amugy ez már több éves probléma, de csak néha érzem van hogy hetekig hónapokig semmi.

a háziorvost felkerestem, EKG normális sok vitamin és pihenés.. szerintem a kardiológus is valami hasonlót mondana de talán meglépem. köszönöm!

17. ancsos (válaszként erre: 16. - Elfelejtett jelszó)
2010. febr. 5. 13:06
az már az viszont nagy valószínűséggel!!!menj kardiológushoz.
2010. febr. 5. 13:05
bal oldalt a lengőborda(utsó) alatt ha fáj az szerintem az, nekem szúr nyilall tompa mindenhogy fáj és a bal kezem is zsibbad. de még élek, komoly gond nem lehet szerintem is pszichés
15. ancsos
2010. febr. 5. 12:57

akkor azzal kéne valamit kezdened. ez nem szív eredetű, sokkal inkább pszihés.

lazulj...járj jógázni, kocogni vagy ugrálj :)

(orvos vagyok)

14. Panka78 (válaszként erre: 13. - Ancsos)
2010. febr. 5. 12:42

..dehogynem! Rettentően! Szó szerint minden apróság miatt a plafonon vagyok... örjöngök mint egy fenevad...:(((((


Mit tegyek? (számoljak el 10-ig?)

13. ancsos (válaszként erre: 4. - Panka78)
2010. febr. 5. 12:04

az nem a szíved.

nem vagy stresszes mostanság?

2010. febr. 5. 11:20
Szedjetek magnéziumot, nekem bevált. Az jó szívritmuszavarra és idegességre is. Nekem az orvos írta fel, miután nem talált semmi szervi bajt.
11. Panka78 (válaszként erre: 10. - 6208ad5eaa)
2010. febr. 5. 10:55

Csak nem mutatnak ki Nálad semmi komoly dolgot.


Én is nagyon ideges vagyok mostanában, és 1/2 évvel ezelőtt is az voltam. (kaptam szívritmuszavarra bogyót, azt mondták, ha előjön kapjam be)

Remélem nálam sincs semmi komoly...

du., ha a gyerkőc alszik, lefekszek én is kicsit aludni, hátha segít.

10. 6208ad5eaa (válaszként erre: 8. - Panka78)
2010. febr. 5. 10:50
nekem is október tájt kezdett el szúrni a szivem, mindenki azt mondta, hogy tuti nem a szíved, mert a szív nem szúrhat, mellette éreztem hogy beszakad baloldalt a hátam, és a kucscsontnál szorít mint az örűlt, elmentem a dokimhoz, azt mondta tachicard vagyok és belelóg a billentyűm a kamrába, kaptam concort, ahogy bevettem rá kis idő múlva vettem csak észre, hogy jé, nem vibrálok, nincs az a kézremegésem, és ezt addig észre se vettem amíg el nem kezdett hatni a gyógyszer, kellett vagy 2 hét mire a fájdalmaim megszűntek, most kértem beutalót kardiológiára, mert szeretném tudni részletesebben, mi a bajom. Tényleg van bajom, vagy csak az akkor stresszes életmód tett be? akkor nagy változás történt nálam és tudom hogy extra ideges voltam akkoriban.
9. Panka78 (válaszként erre: 8. - Panka78)
2010. febr. 5. 10:46
Persze ez azóta nem biztos, hogy így is maradt...
2010. febr. 5. 10:45
Nincs fél éve sem, hogy voltam kivizsgáláson, mert össze-vissza dobogott a szívem.. azt mondták kutya bajom..
7. 6208ad5eaa (válaszként erre: 4. - Panka78)
2010. febr. 5. 10:45
lehet, hogy beszorult egy bordaközi izom, érdemes vele dokihoz menni, ad gyógyszert, ha nem múlik a panasz menj vissza további kivizsgálásra.
2010. febr. 5. 10:44

Teljesen mindegy, hogy mikor.. néha-néha "beleszúr", de csak pár mp-ig tart!


Most kezdtem el újra edzeni, lehet az a baj..


MEg múltkor a hátamra ugrott a gyerekem "férjestől"... lehet akkor szorult be valami???


Nagyon meg vagyok ijedve:(((((

2010. febr. 5. 10:43

A szíved állítólag nem fájhat.

De ha komoly a baj menj orvoshoz.

2010. febr. 5. 10:43
Pár napja fáj a hátam, bal oldalon, mintha szúrkálna.. aztán a mellkasom is szokott.. (vagy a szívem) Nem is tudom..
2010. febr. 5. 10:42
írd le részletesen, hogy mit érzel, és milyen napszakba, milyen mozgások vagy pihenésekkor
2010. febr. 5. 10:42
attól függ, hol és hogy fáj.
2010. febr. 5. 10:41
Honnan tudom, hogy a szívem "fáj"-e, v. valami más a bajom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook