Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Torokfájás terhesen fórum

Torokfájás terhesen (beszélgetős fórum)


2010. febr. 10. 00:38
Tantum Verde. Nekem csak ez segített.
2010. febr. 8. 15:26

Kedves Lányok!

Köszönöm a segítséget. Mostanra meg is gyógyultam, már dolgozok is. :)

És a babóca is jól van. :)

2010. febr. 5. 18:34

A párom hozott a patikábó ilyen homeogene 9-et. Most azt szedem. A munkatársnőm szerint a torokfájás nem árthat a babának. Remélem, igaza van.

Lehet, ma éjjelre teszek egy olyan dunsztkötést.

2010. febr. 5. 09:19
Szerintem egy gargalizálás nem árthat.Vagy sós vízzel (érösszehúzó hatása van) vagy pedig Corsodyllal ez megöli a bacikat.Mivel nem nyelitek le, nyugodtan lehet+ mellé sok-sok folyadék!!!
6. mandulaszem (válaszként erre: 3. - Cranberry28)
2010. febr. 5. 09:16
Higgyétek el, a dunszkötésnél nincs jobb.
2010. febr. 5. 09:00
én már négy hónapja anyuka vagyok és aterhességem első heteiben nagyon beteg voltam,rengeteg tea,méz és citrom,sok fekvés. Jóbulást! :)
2010. febr. 5. 08:56

Na, ez a téma most nálam is aktuális, majdnem 18 hetes babás vagyok.


Én a gyógyszerektől ódzkodok, nyomatom magamba a mézes-citromos forró teát napjában 2 liter formájában, szopogatok Halls cukorkát. Ennyi, remélem hétvégén elmúlik.

2010. febr. 5. 08:55

Komolyan mondom, ez bevállik, bár soha sem voltam terhes, de torokfájós igen.


Hideg vizes borogatás a nyakra, arra pedig egy száraz "dunsztba rakni" . Éjszakára tökéletes, másnapra jobb lesz. Plusz persze a tea továbbra is:)

2010. febr. 5. 08:53
A Homeogene 9-t bátran ajánlom torokfájásra.Én is ezt ettem,amikor kismama voltam.De a gyógyszertárban segítenek!
2010. febr. 5. 08:51

Sziasztok!


A 8.hétben járó várandós vagyok. Kb 3 napja fáj a torkom. Lázam nem volt. Mostmár kissé folyik az orrom is. Ittam sok mézes citromos teát, de nem akar elmúlni. Nem tudom, hogy elkaptam-e valakitől vagy megfáztam, mert mindig jól felöltözök.

Ma itthon maradok, és veszek valami homeopátiás szert.

Félek, hogy ez a betegség árt a babának. Szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook