Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől lehet barnás folyás? Volt valakinek? fórum

Mitől lehet barnás folyás? Volt valakinek? (tudásbázis kérdés)


2017. jan. 2. 23:00
Sziasztok. Nekem is barna folyásom van. Kicsit félek, mivel olvastam, hogy beágyazódás elött is lehet barnás folyás... viszont most nagyon nem jönne jól egy baba. Novemberben 2x volt menstruációm és decemberbe kimaradt. Barátommal utoljára december 24 voltunk együtt. eredetileg 22-én kellett volna megjönnie tehát 2 napja már késett. Most barna folyásom van és kicsit félek tőle hogy beágyazódás lehet e az oka vagy csak a menszesz miatt lehet.
12. 0d56c4c6dc (válaszként erre: 11. - Angyalbaba)
2010. febr. 6. 06:31

Okés köszi.

Mennék én futnék csak nemolyan egyszerű. bejelentkezni időpont munkahelyről eljönni.......

De persze megyek nemisd vagyok jól leszakad a derekam görcsölök folyamatosan szóval alig élek már.

11. Angyalbaba (válaszként erre: 9. - 0d56c4c6dc)
2010. febr. 5. 11:11
Szia ! Nekem nem de egy bnőmnek volt ilyen és őt is kaparták utána.. Gyulladás volt neki is! A dokit semmikép ne halogasd hátha nem a legrosszabbat kell csinálni akkor!
2010. febr. 4. 22:08

Szió!

Nekem is volt, elmentem orvoshoz, vérzéscsillapítót, folsavat és hüvelyöblítőt írt fel. Előtte beteg voltam, és sok Neocitránt ittam, a doki azt mondta, ettől lehetett. Aztán el is múlt.

2010. febr. 4. 21:49

Hát ez elég gáz:)

de köszi nem halogatom.

2010. febr. 4. 21:43

gyulladás állhat a háttérben, nekem is volt ilyen, sajnos egészségügyi kaparás lett a vége, annyira begyulladt a méhnyálkahártya.


Én nem halogatnám a dokit!!

2010. febr. 4. 21:41
nem tudom görcsöl a hasam is meg olyan nyamvadt vagyok folyton. Tiszta mensis tünetek.
2010. febr. 4. 21:33
Hát én épp tegnap keresgéltem erre választ, de érdemlegeset nem találtam. Nekem elvileg ma v holnap kéne megjönnie, de tegnap óta van pici barnás folyásom, nekem még sosem volt, fogalmam sincs, mitől lehet.
2010. febr. 4. 21:31
Tapasztaltatok már ilyet??
4. 0d56c4c6dc (válaszként erre: 2. - Erusss)
2010. febr. 4. 21:30

Miért nem akarsz hallani dokiról??

Én mennék csak nincs időm de összehozom mert idegesít.

megjött de csak pár napig és utána két nappal elkezdte és nem marad abba. nemértem sosem volt ilyen:(

3. 84882672dc (válaszként erre: 2. - Erusss)
2010. febr. 4. 21:29
hát pedig el kell menni orvoshoz!!!
2010. febr. 4. 21:27

szió, én is tapasztaltam, de elmúlt...ismerőseimnek volt, azt mondták csokiciszta, de ehhez nem értek...biztos lehet valami fertőzés....


2 hónapja van véres-barnás folyásom..jó lenne tudni mitől...dokiról hallani sem akarok :(

2010. febr. 4. 21:25
Mitől lehet barnás folyás? volt valakinek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook