Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vérzéskimaradások, hosszú vérzés, tapasztalatok.... fórum

Vérzéskimaradások, hosszú vérzés, tapasztalatok.... (beszélgetős fórum)


7. gulyasanitu (válaszként erre: 6. - Erusss)
2010. febr. 4. 22:13
Köszi,Szép álmokat!Húzok aludni!
2010. febr. 4. 21:50

Örülök h rendbe jöttél, én babát nem szertnék....egyenlőre....viszont a gyógyi nélkül is megvagyok...de köszönöm a bíztatásod, sokat segített, és egy kicsit nyugodtabban fekszem le :)


szép estét neked :)

5. gulyasanitu (válaszként erre: 4. - Erusss)
2010. febr. 4. 21:47

Ha majd egszer szeretnél babát kezd el időben a dokihoz járást.DE az is lehet hogy addigra rendeződik a dolog.

Nekem 14 évesen felírták a Diane35 és 10 évig szedtem.24 évesen úgy döntöttem nem mérgezem tovább magam.Ha van tartós kapcsolatod természetesen írasd ki a neked megfelelő foggátlót egyébként nem szükséges semmi.Nekem semmi más hormonzavarra utaló jel,szőrösödés meg ragyák nem voltak.A mostani nőgyogyim nagyon szupi meddőségi orvos azt mondta nem szabadott volna szednem ennyi ideig.Még jobban bekavart.

Egyébként nem jelentett problémát egészen a gyermekvállalásig a dolog.De így is sikerült Barnus 1kis rásegítéssel.

Majd szeretnék még1 babyt,és most az orvos tanácsára fogyizok.

4. Erusss (válaszként erre: 2. - Gulyasanitu)
2010. febr. 4. 21:32
ja és túlsúlyos vagyok...de a hormonok miatt nehezen megy a fogyás...bár 14 évesen nem voltak súlyproblémák...de akkor mégyegy ok h lefogyjak :)
2010. febr. 4. 21:30

Jajjjjjjjjjj de jóóóó, istenem!!!!!!!

évente egyszer jön meg, nagyon gáz....mióta az eszemet tudom, nem rendszeres...és képzeld most 2 hónapja barnás-véres folyásom van...félek a dokitól, de megmondta h biztos hormon baj...vérvételre küldött, de nem mentem...23 éves vok, egy éve voltam rákszűrésen, de fájt nagyon, ezért félek menni...remélem nincs baj....szedtem bogyót is, akkor megjött, de szarul voltam, úgy írta fel a doki h meg se vizsgált....most jelenleg nem szedek.....:(

2010. febr. 4. 21:25
Sajnos én is ebben a cipőben járok.13 éves korom óta rendszertelen a mensim.Sokáig fogamzásgátlót szedtem hogy renbe legyen.Olyan is volt hogy 20 napig tartott,14 körül lehettem befektettek a nőgyógyira nagyon szégyeltem magam.Semmit nem csináltak velem csak b12-t kaptam.Ha túlsúlyos vagy próbálj lefogyni,sok esetben helyreáll a hormonháztartás.A kisfiam 2 év gyógyszeres kezelés után sikerült,miután a rendszertelen ciklus miatt nem volt peteérésem.9 hónapja nem jött meg.Az orvos mindig gyógyszerrel hozza meg.Ha még kíváncsi vagy vmira írj!
2010. febr. 4. 21:17

Arra lennék kíváncsi, hogy van-e valakinek olyan, hogy ritkán menstruál, vagy sokáig tart???


MI okozhatja, mit mond az orvos??????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook