Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért nem érkezik meg az elküldött e-mail? fórum

Miért nem érkezik meg az elküldött e-mail? (tudásbázis kérdés)


7. Meda (válaszként erre: 5. - Lolita63)
2010. aug. 29. 15:35

Én is gmaies vagyok, velem is szórakozik a szerver. Sokszor nem kapom meg még gmailes levelezőktől az üzeneteket sem. Nem megy át.

És az Internet is sokszor szünetel, kiköveteltem a szolgáltatónál hogy hozzák rendbe! volt, hogy 2 hét szünetet csináltak :@


A Gmail megújult és valahol láttam, hogyha egy szolgáltatást igénybe veszem, rendbe hozzk az adatátvitelt. Így pedig tönkremehet a gép és a hálózat. Aztán vagy nem veszem igénybe, de nem minden üzenet jön át.

Ez kérem, zsarolás.

2010. febr. 4. 21:24

gmaillel még sose jártam így, de ingyenes levelezőnél nem igazán lehet rajtuk számon kérni.


a citromail köztudottan egy kalap sz@r. én már nem használom.


ha van netelőfizetésetek otthon, és ahhoz jár szolgáltatói email-fiók (valami@t-home.hu vagy ilyesmi), na rajtuk le lehet verni, felhívni a szolgáltatót, és utánanézetni. mivel ezért fizettek.

5. Lolita63 (válaszként erre: 4. - 07c4794583)
2010. febr. 4. 21:11
Én gmailes vagyok és ott vacakolt.Az ismerősöm pedig citromailes ő is így járt.
2010. febr. 4. 21:09
persze, bármelyik szerver lehet hibás. citromailnél, freemailnél is jártam így. el kell küldeni egy másik címről, ami megbízhatóbb (pl gmail).
2010. febr. 4. 21:09
Nekem gmail van és ott jártam meg ,hogy nem ment el,vagyis mutatja ,hogy elment de nem ért oda.Az egyik ismerősömnek citromail van ,és ő is így járt.Elküldte ,de az illető nem kapta meg.Hát ez hogy van?
2010. febr. 4. 21:03
sya! én a citro...mailnál jártam így!elküldtem 2x és semmi!akiknek küldtem kellett volna vizsga anyag volt!úgyhogy ez kellemetlen!tiszta ideg voltam.
2010. febr. 4. 20:57
Jártatok már úgy ,hogy nem kaptátok meg a várt emailt?Vagy ti küldtetek,és az illető nem kapta meg?Viszont az elküldöttben ott van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook