Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fogamzásgátló folymatosan szedése...káros? fórum

Fogamzásgátló folymatosan szedése...káros? (beszélgetős fórum)


10. 66b8a86ae1 (válaszként erre: 1. - 3fd432567f)
2010. febr. 12. 15:31
Szerintem egyszeri alkalommal nem káros, de persze nem kell rendszert csinálni belőle. A gyógyszerekkel - akármilyenek is - nem szabad játszani. ;)
2010. febr. 5. 16:25
Szia! Ezt csak az egy fázisú bogyókkal lehet megcsinálni,hogy tovább szeded pár nappal. A több fázisúval csak úgy lehet,hogy ahogy elfogy az elöző levél,következő naptól végig szeded a levelet. Szerintem nem érdemes pár nap miatt,felborítani a hormon háztartásodat. Én sajnos már pórúl jártam ilyennel.
2010. febr. 4. 20:46

én már csináltam ilyet, szintén utazás miatt. Cypromixet szedek, ami azért elég erősnek számít...

Utolsó bogyó utáni nap egyből elkezdtem szedni a következő levéllel, az egészet végig szedtem, nem volt tőle semmi bajom, se áttöréses vérzés, se semmiféle fájdalom, szokatlanság... persze mindenki máshogy reagál a gyógyszerekre, de ha ritkán megejtesz egy ilyet, nem lesz belőle szerintem semmi bajod ^^

7. 6d239b08e1 (válaszként erre: 5. - 3fd432567f)
2010. febr. 4. 20:37
megkezded a másik levéllel, beveszel belőle anniyt, amennyit (2-3 szemet). így tudod csúsztatni egy kicsit..én ezt hallottam, de nem próbáltam...
2010. febr. 4. 20:20
Egy évben egyszer szabad megcsinálni, hogy szünet nélkül szeded tovább (legalábbis az én gyógyszeremnél, Cypromix), de a biztonság kedvéért kérdezd meg a dokidat!
2010. febr. 4. 20:12
Pár napot eltolni...hogyan? Igazából,minden lehetőség érdekelne :D Mi szombaton utazunk,és akkor jönne meg...
2010. febr. 4. 20:11
Egyszer azt olvastam, hogy nagyon ritkán lehet olyat csinálni, hogy nem hagyod abba, hanem megkezded a következő levelet és azt is beszeded. Tehát kimarad egy ciklus. De ezt csak nagyon-nagyon ritkán, mert nem egészséges.
2010. febr. 4. 20:10

Nem gond, én most váltok Cypromixről Sensonette-re és nem szabad kihagynom szünetet.

Dokit megkérdezed, egyszer egyszer meg lehet ejteni, de számolnod kell vele hogy áttöréses vérzés előfordulhat.

2010. febr. 4. 20:09
úgy tudom, pár napot el lehet tolni, de azt nemtudom, hogy egészséges-e kihagyni egy teljes ciklust...
2010. febr. 4. 20:08

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem,hogy ha Milligestet szedek,és márciusban utazunk Prágába,de pont akkor lennék beteg,ha a 7 napos szünet betartása után szedem be a köv. levelet,és csak azután tartok szünetet,akkor ugyebár,nem jön meg.De ebből lehet bármiféle bajom?Köszi a válaszokat:)


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook