Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Régi kamionos feleségek ide! :) fórum

Régi kamionos feleségek ide! :) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
218. DAF65
2013. nov. 26. 08:42
Sziasztok. Én is kamionos feleség vagyok sajnos 15 éve.Én azt szerettem volna ,hogy egyűtt menjűnk,egyűtt dolgozzunk.Csak hát ő ebbe nem ment bele.Azt mondta nem nőnek valo.Meg legyek a gyerekekkel.Persze az jo volt hogy műszakoltam mellettűk.Na mindegy.Én már tőbbszőr megcsaltam,tudom most többen huzzák a szájukat.Nem érdekel más véleménye.Én többszőr el akartam válni,ő nem akart,persze ö azt csinálja amit szeret.Nekem már nagyon régen meg vannak a vizsgáim,nem mondtam le az álmaimról,csak azt várom legyenek a gyerekek önnállóak.És ez az idő most jött el.Csak az a baj velem,hogy félek változtatni.De szerintem jövö évet már ugy akarom kezdeni ahogy szeretném.
2013. febr. 7. 18:24
Sziasztok! Tünde vagyok Békés megyéből, nézelődtem a neten és rátaláltam erre a fórumra! Nem túl sokan és sűrűn vagytok itt! Igaz én nem vagyok feleség, de az én párom is kamionozik! Hát, valóban nem könnyű egy ilyen kapcsolatban élni,az első szerintem a bizalom, de ez az elhatározás kettőnk döntése volt, mivel mint tudjuk, és érezzük a hazai fizetés mire elég. Mivel már 4 éve csináljuk egész jól belejöttünk, mit és hogyan tegyünk.Megtanultuk elfogadni a dologot, mert megszokni nem lehet. Az egyik probléma, az amikor elkeződik az első hét, na az nekem a pokol, mert itthon van egy hétig és minden szép és jó, de menni kell vissza, ugyan engem még a két fiam is igyekszik lekötni, nem mindig sikerül.A hétköznapok még elmennek, mert dolgozom, csak a hétvégékkel van néha gondom, de vannak barátok akikkel eljárunk "spinningelni" tekerni. Néha beülünk valahová egy dumcsira. A párommal legtöbbet sms-ben, és hát a neten tartjuk a kapcsolatot,. Amikor ráér jelentkezik. Nyáron egy "kanyart" elmegyek vele, ilyenkor akkár 5 hétre is eltünök és nagyon évezzük! Ha pedig már kezdünk az éves hajtásba beleőrülni, akkor elmegyünk valahová 3-4 napra és csak egymásra figyelünk. Hát most igy elsőre ennyi.Érdekelne, ti hogyan bírjátok ki a párotok nélkül hetekig?!Én szörnyen nehezen, nagyon hiányzik!
2010. júl. 18. 11:29

Sziasztok,látom előkerült a fórum,elnézést hogy nem szóltam hogy töröltetem magam de hirtelen elhatározás volt,láttam kerestetek,köszönöm:)

február 22-én írtam utoljára,25én megszültem,a párom előző este érkezett haza szóval babám jól időzítette magát:)

olvasom volt egy kis vita itt,sajnálom:((továbbra sem vagyok kamionos feleség,de örülök ha ti is előkerültök:)


Jutka

215. erzsok06 (válaszként erre: 210. - M.rozália)
2010. júl. 18. 11:12
Sziasztok! Én még csak barátnője vagyok egy kamionosnak és szeretnék meg tudni többet arról, hogyan is lehet azokat a hosszú heteket elviswlni a párunk nélkül? Az első hónapon túl vagyok, most ment vissza egy hét után Franciába ahogy mélyül a kapcsolatunk egyre nehezebb. Ti hogy bírjátok a hiányukat?
2010. ápr. 28. 21:23
Szia Csajok! Látom mindenki rég járt erre! Kivel mi van mostanában?
2010. ápr. 4. 16:49
Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok Mindenkinek!
212. b23551ea80 (válaszként erre: 211. - 8a8125e283)
2010. márc. 31. 17:55
Gratulálok Anett! :) Nagyon ügyes vagy! :) Puszi!
2010. márc. 31. 13:44

Hűűűű lányok mi ez a harciasság? Ezer éve nem voltam itt.


De a vizsgám sikerült! :-)

210. m.rozália (válaszként erre: 206. - Tűzhelyőrző)
2010. márc. 19. 23:40
Bocsi most olvasom,hogy te is kamionos feleség vagy!Bár nem egyszerü ez az élet,de ha ez a szakmája a szivünk választotjának,el kell fogadni,és tudni vele agyüt élni
209. m.rozália (válaszként erre: 206. - Tűzhelyőrző)
2010. márc. 19. 23:34
Szia bár én nem ismerlek,de ez mindenek a teteje amit ide leírtál,már ne haragudj,azért anyit hozá tehetél volna,hogy" tisztelet a kivételeknek"mert hát nem csak Enci van itt egyedül,és még anyit kivánék neked,hogy legalább egyszer próbáltasa meg veled az élet a kamionos feleség életét!!!
2010. márc. 19. 20:51
Mindenkinek kellemes hétvégét! :)
207. b23551ea80 (válaszként erre: 206. - Tűzhelyőrző)
2010. márc. 19. 18:41

Tökéletesen ismerem magam, és nem abba a kategóriába tartozom, ahova te sorolsz engem, mert dolgozok... és arra költöm a keresetemet, amire csak akarom, ez szerintem az én magánügyem, mert 28 évesen nem fogok otthon ülni, mikor a barátnőkkel és baráti társaságommal, élvezhetem az életem ...

No comment, mert ha én ide leírom a véleményem, akkor tuti kivágnak az oldalról...

Azt gondolsz amit akarsz, lepereg rólam, mert egyáltalán nem ismersz engem!!!


Hello!

206. tűzhelyőrző (válaszként erre: 205. - B23551ea80)
2010. márc. 19. 16:21

Igen, baj van... Én is rájöttem közben, kicsit elhamarkodottan írtam ebbe a topikba. Nem volt sok időm akkor, és csak utána néztem vissza tüzetesebben az itteni a postokat, ma már tudom, hogy ez a hely nem "az a hely", ahol én jól tudnám érezni magam.


Encike! Lehet, hogy több diplomás "csajszi" vagy (nekem csak egy van, de azzal soha, sehol nem kérkedek - ügyelek azonban a szabatos, érthető fogalmazásra, kerülöm a sztereotip megnyilvánulásokat, és HELYESEN ÍROK. ;)) de ez a megnyilvánulásaidból "nem jön le" - hogy így fogalmazzak... :D

Ha valaki nyit egy topikot, az nem jelenti azt, hogy onnantól az az ő TULAJDONA. A topiknyitás nem privilégiumokkal, inkább íratlan kötelezettségekkel jár, pl. üdvözölni az újonnan belépőket, lehetőleg napi szinten (v. ha nem is, legalább rendszeresen) részt venni az ottani életben, stb. Lehetnek elképzelései/kérései a társalgási stílust illetően, de nem "szabhat" meg diktatórikusan semmit, arra ott vannak a fórum szabályai...


Ahogy elnézem, te itt valami (fontosság-érzést pótlandó) főnökasszony-szerepet akarsz inkább kialakítani. Számodra nem az a fontos, hogy MÁSOK IS jól érezzék itt magukat, hanem, hogy "diktálhass" a te kis "csajszikáid"-nak.


Te panaszkodhatsz, hogy 4 hete nem volt otthon a párod, hogy betegen dolgozik, hogy megint felvágták a ponyváját, hogy sok a hó és lapátolni kell (vajon ezek nem "negatív" dolgok?), de ha bárki csak érintőlegesen is megpróbálná megfogalmazni a maga problémáit, azonnal jössz ezzel az erőltetett "pozitív látásmód"-mániáddal, és lehengerlő modorban beleszorítod az userba, amit pedig biztosan jól esne annak elmondani, megosztani másokkal.

Mindenki pszihológusává avanzsáltad magad, ami nem lenne baj, ha vígasza, bölcs tanácsadója tudnál lenni bárkinek. Én azt gondolom, valami nagyon nincs rendben a te lelki egészségeddel. Csak az szajkózza állandóan hogy "nincs probléma, minden rendben van", aki erőlködve próbálja a háttérbe szorítani a kemény valóságot... nevezetesen, hogy bizony az élet nem (vagy nem mindig) egy habostorta.


7 évig rádióztam (amatőr szinten is, de a CB-k kamionos sávjain leginkább), van rálátásom a kamionos feleségek életére, egyáltalán erre a nem hétköznapi, normálisnak egyáltalán nem mondható, sok nehézséggel járó "kényszer-életre". Aki tagadja, hogy ez egy problémákkal és nehézségekkel teli élet - becsapja önmagát. Vagy.... Vagy van egy másik verzió is... Ha nem is sokat, de ismertem egy-két olyan "kolleginát", akik nagyon is jól berendezkedtek erre az életformára, és kifejezetten élvezték az "előnyeit". Mert ugye - embere válogatja, kinek mi az igénye - előfordul, hogy valaki egyáltalán nem vágyik napi szinten gondoskodni a férjéről/társáról, estéről-estére elviselni őt, a gyengéit, a zavaró szokásait, ápolni, ha beteg, tűrni, ha rosszkedvű, főzni-mosni rá, und so weiter... und so weiter... A legrosszabbul kereső nemzetközi sofőrök is tudnak azonban gondoskodni otthon rostokoló párjuk jólétéről, a jobban keresők a "kicsi párom" luxus-igényeiről is akár... Az ilyen tipusú nő berendezkedik tehát egy olyan életre, amiben maximálisan élvezi a szabadságot és gondtalanságot, és minden happy, mert végülis ki lehet bírni azt a pár napot, amíg itthon van a robotoló/pénzkereső "apuci". Továbbmenni már nem akarok, hogyan édesítik meg egyéb módon ezek a "feleségek" a hétköznapjaikat... ;)


Nem fog tetszeni neked, de megvallom; szerintem te ebbe a kategóriába tartozol.


Sajnálom, mert úgy érzem, a többiek jó részével nagyon jól ellettünk volna itt, és bár én is idegenkedem a mindent kiteregető, örökké nyüszögő, a problémákra, boldogtalanságra kiélezett emberektől, szerintem ezek a topiklakók nem ilyenek. Egyszerűen csak reálisan látnak-éreznek dolgokat, és nekik is jól esne néha egy kis gondolatmegosztó, egymást-vigasztaló/bíztató, kicsit bensőségesebb hangvételű társalgás.


Terelgesd csak tovább a kis "csajszikás" nyájadat, kedves Encike, nem gátollak benne, amíg te diktálod itt az iramot, gyanítom, marad a "szűk kör"... és ez neked pontosan elég is. :)


tornázni voltam, ma squasholni

205. b23551ea80 (válaszként erre: 204. - Vkj77)
2010. márc. 15. 14:38
Ez most mi? Valami baj van?
204. vkj77
2010. márc. 14. 23:40
:(((
203. b23551ea80 (válaszként erre: 200. - Anika70)
2010. márc. 14. 17:24

Nálam a kapcsolat alapja a bizalom... Azért, mert ő így járt, nem tehetek róla! Különben is, most nem kamionos feleség... talán hiányzik neki a régi élete...?

Nincs kedvem ezt tovább ragozni!

No comment!

IJ...

Sziasztok!

202. b23551ea80 (válaszként erre: 201. - Ráczné Hollik Ilona)
2010. márc. 14. 17:21

Nem fogok benne csalódni!

De neked semmi közöd a magánéletemhez!

Szia!

201. Ráczné Hollik Ilona (válaszként erre: 200. - Anika70)
2010. márc. 14. 16:04
Szia. Köszi hogy mellém áltál mégegyszer. Privát üzenet irhat bárki. Válaszolok mindenkinek. DE ide többet nem irok. Bocs ha valakit megbántottam. Remélem Encike tényleg megbizható a párod és nem fogsz benne csalódni. Sziasztok.
200. Anika70 (válaszként erre: 199. - B23551ea80)
2010. márc. 14. 13:47

Szia Encike!


Nagyon sajnálom hogy erre a történtetre így reagáltál.

Én is bármikor mehetek a párommal, nincs ebböl gond nálunk sem, söt minden nyáron rendszeresen elmegyek vele 1-2 hétre. Csak tudod az élet útjai kifürkészhetetlenek, soha nem tudhatjuk, mikor esünk bele egy ilyen csapdába (soha ne kerüljön rá sor persze) Ha a mi történetünkre egyszer valaki így reagál, mint most Te, talán nem fog jólesni:-(



Azt hittem itt elmondhatjuk egymásnak a gondjainkat, no persze ez a "Te topic-od" , mint mondtad.....én is igyekszem ezek után észben tartani.


Megértem azt is, hogy ez a kamionos feleségek részére fenntartott hely, de úgy gondolom, ez a "régi szeretö" titulus, kicsit sértö volt, nem érdemelte meg....(nem a saját akaratából lett azzá)

Bár én nem járok ilyen cipöben, mint a történet írója,(egyébként mi kértük, hogy mesélje el ) de ha nem lehetek itt öszinte senkivel, vajon mit keresek itt :-(

199. b23551ea80 (válaszként erre: 198. - Ráczné Hollik Ilona)
2010. márc. 14. 11:52

Kamionos feleségeknek van nyitva ez a topic, és nem volt kamionos szeretőknek!


Köszönjük a történetet, de mi 100%-an megbízunk a párunkban és tudjuk, hogy nem lépnek félre. Én konkrétan bármikor mehetek vele...


No comment!

Viszlát! Szia!

198. Ráczné Hollik Ilona (válaszként erre: 196. - B23551ea80)
2010. márc. 14. 09:21
Elhiszem hogy nehéz. És mégegyszer bocsi. Nem is jövök ide többet. Sok boldogságot mindenkinek. Sziasztok. És bocs hogy zavarkodtam nekem nincs itt keresni valóm.
197. vkj77
2010. márc. 13. 21:52
Kellemes hétvégét Mindenkinek!
196. b23551ea80 (válaszként erre: 195. - Ráczné Hollik Ilona)
2010. márc. 13. 21:26

Szia!


Semmi gond! Nem bántottál meg senkit sem, csak ne olvassanak itt a lányok negatív dolgokat, mert elég nehéz nekik enélkül is...


Üdv.:

Dr. Encike

195. Ráczné Hollik Ilona (válaszként erre: 192. - B23551ea80)
2010. márc. 13. 19:27
BOCSI. NEM AKARTAM SENKIT MEGBÁNTANI.
194. vkj77
2010. márc. 12. 23:19
S persze Mindenkinek azt kívánom!
193. vkj77 (válaszként erre: 192. - B23551ea80)
2010. márc. 12. 23:19
Szia Encike!Én is várnám haza a férjemet.A tied már biztosan otthol.Nem is kérdem ,hogy hogy érzed magad:-)))Remélem ,hogy nem vagy beteg.Kellemes hétvégét!
2010. márc. 12. 21:26

Csajok! Meg se forduljon a fejetekben, hogy megcsal a párotok!


Hééé, azért vagyunk itt, hogy optimisták legyünk, és tartsuk egymásban a lelket, és nem azért, hogy negatív dolgokat olvassunk!

Köszönjünk, hogy megosztottad ezt velünk, de többet ilyet a topicomba nem szeretnék olvasni!


Köszönöm szépen!

2010. márc. 12. 21:18

Sziasztok Csajszikáim!


Apim jön ma haza! :) Olyan jó! :) Nálatok mizu csajok? Ki, hogy van?

P.S. Nyelvvizsgádról nincs még eredmény?


Pusza mindenkinek és kellemes, hosszú hétvégét mindenkinek!

Dr. Encike :)

190. b23551ea80 (válaszként erre: 184. - Tűzhelyőrző)
2010. márc. 12. 21:15

Szia! Légy üdvözölve köztünk és érezd jól magad! :)

Dr. Encike

189. vkj77 (válaszként erre: 188. - Tűzhelyőrző)
2010. márc. 12. 14:45
Szia!Azt hittem már nem is jössz.Üdv. köztünk.Akkor neked sem könnyű.Gyerekek vannak?Nekem 3 van.Nekem sem könnyű,de a kicsik nem annyira értik még,hogy miért mey el.Azaz mondják,hogy dolgozni,de nem fogják fel.Az enyém is általában 3 hetet van oda,és,ahogy hazaér,az a hét(vége) itthol.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook