Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Német nyelvtanár társaim tanácsát szeretném kérni!!!! fórum

Német nyelvtanár társaim tanácsát szeretném kérni!!!! (beszélgetős fórum)


10. Üveggolyó (válaszként erre: 8. - 1929f865b9)
2010. febr. 4. 23:37

Köszönöm mindenkinek:)


Két etetés és büfi között majd nézegetem;)

2010. febr. 4. 21:47
lap.hu-s oldalak között -ha úgy van időd- tudsz keresgélni! nyelvvizsga.lap.hu például! Ott az is fel van sorolva, milyen típusú nyelvvizsgák vannak! De a lányok elég sokat írtak! :)
2010. febr. 4. 19:09
Ezek a mai nyelvvizsgák sokban különböznek a régi Rigó utcaitól, ugyanis sokkal komplexebb tudást igényelnek, az adott nyelvvizsga típusfeladatait alaposan be kell gyakorolni.Sokszor az a buktató, hogy a vizsgázó tudja a nyelvtant, jól tudja az adott nyelvet, de a feladattípusra nem áll rá az agya.
2010. febr. 4. 19:06
Van még ITK (jó kis régi Rigó utcai), Goethe, TELC, TársalKODÓ
2010. febr. 4. 19:04

Euro nyelvvizsga:

[link]

2010. febr. 4. 19:03

Szia!


[link]

2010. febr. 4. 18:54
ott van fönt szóbeli tételsor azt hiszem,ha nincs tudok küldeni!
3. Üveggolyó (válaszként erre: 2. - 9925394c3b)
2010. febr. 4. 18:52
SZia, köszi!ez is segítség.lesz most egy tanítványom, de rájöttem, h semmi anyagom már, ami van, régről, az nem aktuális.megnézem majd amit írtál:)
2010. febr. 4. 18:49

Nem vagyok nyelvtanár. De ECL-es német nyelvvizsgám van, Esztergomban a Mária Valéria suliban csináltam, az iskola honlapján nagyon sok infót megtudhatsz róla ha érdekel!

Sajnálom,hogy többel nem tudok segíteni,remélem ez is valami...

2010. febr. 4. 18:45

Német nyelvtanár társaim tanácsát szeretném kérni!!!!Pár évig nem tanítottam, ezért kicsit kiestem a nyelvvizsgáztatás világából.Ha van egy percetek, segítsetek nekem eligazodni ebben a káoszban, milyen nyelvvizsgatipusok vannak újabban, mit ajánlotok, mihez hol van anyag.


Előre is köszönöm!

Épp pici babámmal vagyok itthon, sajnos nem nagyon van időm neten lógni, és ezt kutatni, bármily segítség, infó jól jönne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook