Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nem tudok e-mailt küldeni Hotmail-en, miért!? fórum

Nem tudok e-mailt küldeni Hotmail-en, miért!? (tudásbázis kérdés)


2010. febr. 4. 18:14
Most kaptam visszajelzés az egyik üzletfelemtől, freemail-ről küldve megkapta az e-mail-emet. A hotmail-nek van valami hibája. :(
2010. febr. 4. 17:53
Csak a hotmail-dobja vissza az üzenetet, ha hibás az e-mail cím?? Mert freemail-el el tudtam küldeni mind a kettőt. :S
2010. febr. 4. 17:46
Valóban az e-mail-ekkel van valami probléma. Egy kapott üzenetből csak kimásoltam, ezért nem értem, mert még csak el sem gépelhettem. Vagy lehet, hogy pont a másolással van baja a rendszernek? :) Jajj... nem tudom. :S
5. c0cf64890f (válaszként erre: 3. - Szecsilla)
2010. febr. 4. 17:42
Azt ám. :( Megpróbálom, amit az előbb írtam. :) Pillanat és jövök.
4. c0cf64890f (válaszként erre: 2. - Szecsilla)
2010. febr. 4. 17:42
Már 2. esetben járok így, nem lehet mindkettő e-mail cím rossz. :S Egy aukciós oldalon adok-veszek és magától a rendszertől kapom az üzletfelem e-mail-jét és adatait. Jónak kell hogy legyen legalább 1-nek. :D Nagy véletlen lenne, ha mindkettő rossz lenne. De most megpróbálok egy olyan ismerősömnek küldeni valamit, aki szerepel msn-en is, és meglátom. Ha úgy jó, akkor igazad lesz. :)
2010. febr. 4. 17:41
ha a delivery failure noticet irja ki akkor tutti nem jó a cím
2. szecsilla (válaszként erre: 1. - C0cf64890f)
2010. febr. 4. 17:39
rossz az email cím amire küldöd
2010. febr. 4. 17:38

Sziasztok!


Nem tudok e-mailt küldeni Hotmail-ről! Megírok egy levelet, rákattintok a küldésre, s kiírja, hogy elküldve, ezután egyből kapok egy üzenetet, amiben az áll, hogy a levél elküldésre az xy e-mail címre sikertelen volt! Persze mindezt angolul kapom.

Valaki nem tudna segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook