Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szeretnél találkozni földönkívüli lényekkel? fórum

Szeretnél találkozni földönkívüli lényekkel? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7
2010. jan. 23. 20:01

Ha talizok velük, jó, ha nem, az is.

Igazából nekem 8. :)

2010. jan. 23. 09:11
Igen, már régóta foglalkoztat a téma, nagyon szeretném megismerni a világukat.
195. vforro
2010. jan. 20. 22:58
Remélem nem sértek meg semmit ha itt kozzéteszek egy címet, ahol Alaje - egy foldreinkarnálodott plejádi foldonkívuli uzenetét hallhatod. Nagyon lényeges dolgokrol beszél, és az igazat. Jelenleg még csak 1 magyar feliratú uzenete van fenn, de a késobbiekben még lesznek. Szivembol ajánlom. Jobboldalon kell majd a hungarianra kattintani. [link]
194. o.andi
2009. nov. 10. 06:19
nem
2009. nov. 10. 00:16
Igen!
192. Éva#
2009. nov. 10. 00:15

Én elhiszem, hogy vannak UFÓ-k. Én szeretnék találkozni Velük. Azt sem bánnám, ha elvinnének, de nem bántanának, és visszahoznának. Valamit megismerni a világukból az jó lenne. Még nem hallottam arról, hogy valakit is bántottak volna.

Szóval értem jöhetnek az UFÓ-k.

2009. okt. 20. 21:26
En is láttam eggyet bár én csak a hajót láttam de az is bőven elég volt kb 4-5 éves lehettem mikor mamámtól készültünk hazafelé én persze előre kimentem ők meg még bent beszéltek ekkor hallottam egy furcsa hongot és felniztem az égre és ott volt kb 4 méterre a ház felett aztán vakító fény volt majd mikor az ajtóra néztem akkor vettem észre hogy már a kapu fölött voltam néhány centire (a kapu kb2 méter) aztán már csa arra emlékeztem hogy letettek aztán lekapcsolt a fény és elment nyugati irányba bajd berohantam üvöltve de senki sem hitte el még most se hiszik el igazán de én tudom hogy mit láttam nekem ez elég ha valaki nem hiszi el az az ő baja am biztos hogy megtörtént mert a szüleim emlékeznem rá hogy berohantam. Nem volt valami kellemes találkozás de persze most már nemfélek töllük és szivesen találkoznák velük ismét.
2009. júl. 10. 19:09
nem
189. Sadrion
2009. júl. 10. 19:04
bocsánat,n téridő hajlítás hanem légtér hajlítás,nem figyeltem.most jutott hirtelen eszembe h a hoxán h is írtam?a francba hüjeséget :D na m1 kivan javítva :)
188. Sadrion
2009. júl. 10. 02:07

3.ikos koromban álmodtam valamiket,azóta vannak hihetetlen képességeim,amiket én sem értek h a véletlen műve v az én képességeim.Álmomban elöttem állt egy lény,Ezeket mondta:én most cs röviden írom le beszélgetésünket mert hosszú,és persze magyarul írom mert cs pár szot tudtam azota megjegyezni,álmomban n magyarul beszéltünk hanem valami,másvilági nyelven.Amit megjegyeztem az a mult életem beli nevem:Choniyama(Khonijámá),sanayama(szánájámá)=élet,conikashi(konicási)=ember.magyarra fórdítva a következő volt a beszélgetésünk(röviden):


Ő:Figyelj rám.Én barát vagyok az előző életed beli világból.Azért beszélek veled álmodban,mert ha megjelennék neked igaziból élőben akkor félnél tőlem.

Én:Ki vagy?

Ő:Ne félj tőlem :)

Én:Miez?Ki vagy?Hol vagyok?

Ő:Egy másik világba viszlek,álmodba,megmutatom neked hol éltél régen.Főldi időben 1091-ben születtél és 1994-ben haltál meg.Csak 903 évet éltél.mert meg akartad védeni a városod és a barátodat egy másik Rodia-tól(Ui:Abban a világban ahol éltem a lényeket Rodian-nak hívják,ott nincs ember ott rodian van).Ő őlt meg téged,ő még mindig él és a barátod is.Közlöm veled főldi halandó,hogy eddig is képes lettél volna rá mivel előző életedben levegő népéhez tartoztál tudod régi képességeidnek kis részét még használni.

Én:Mien képességek?Szuperhős leszek?

Ő:Most tedd fére a főldi gondolkozást,gondolkozz a lelkeddel,lazulj el,tedd amit mondok és felső gondolkozással tudunk majd beszélni.

Én tettem amit mondott,el lazultam.Akkor éreztem valami furcsát.Fel emelkedtem a levegőbe ugy 3-4 cm-re és hirtelen lehuppantam.Levált belőlem egy másik lény,Kaptam egy védőszellemet,akinek én adtam nevet,Choniyama-nak neveztem mivel ő voltam régen.

Ő:Higgy a reinkarnácioban,ne féj a haláltol hisz ugyis uj életet kezdessz egy másik hejen,nem kizárható h másik világban hiszen ez a második életed még csak és sok világot felfedezhetsz még életeid során.

Én:Értem és köszönöm!

Ekkor felébredtem,reggel volt sütött a nap és ment az életem.Hihetetlen,de az óta tudatosan tudok másvilági nyelven beszélni,persze én sem értem egészen mit mondok csak pár szót de tudom h n hüjeséget,azt mondom amit akarok de utána n tudom lefórdítani,cs belső gondolkozással értem,és csak akkor mikor mondom.Az óta előre érzem 1-2 napra előre h mien idő lessz és irányítani tudom az időt(időjárásra gondolok)a levegőt mozgatom amikor akarom akkor oda ahova akarom.



Szerintem most aki ezt elolvasta az azt gondolja h hüje vok megvok huzatva v esetleg cs megbolondultam h hiszek az álmaimba az időjárás joslás meg cs a véletlen egybe wesés műve,de ezt igy kell elfogadni,én hiszek benne.Aki akarja elhiszi aki nem az nem én TUDOM h mi volt,mostmár,miota álmodtam pár mult életbeli emlékem is vissza tért.Ja mégvalami ha a világomat akarjátok látni,a mult életbeli világomat.Ha valaki tudos innen közületek és ki akarja probálni h vajon igaze!Akárhol is van a hold az égen a Főld holdjátol 10 cm-re kell nézni jobra és arra kell menni.persze az a holdtool n tom mekkora távra van de innen fizikai szemmel nézve 10 cm-nek tűnik.Arra felé kell menni akárhol is van a hold,minden hét első napján(hétfő)ha kinéztek a hold mellé 10 cm-re az én mult élet beli világom pontosan a hold keringési gyorsaságának 7X-res lassuságaával kering a jsaát napja körűl.Persze nagyon nagyon messze van innen,főldi gépekkel n hiszem h a mai technologiával el lehet jutni,Adok egy tippet!Kisérletezni kéne h hogyan kell használni a téridőhajlítást.Azok a lények ameikek a főldünkre jönnek látogatoba nem onnan jönnek.Azok közlebb laknak.Ők téridőhajlítással közlekednek,másodperceken belűl több millio mérfőldre mennek el,téridőhajlítással és a szervezetük bírja mert nincs benne nagy gyorsaság,meghajlítják a teret és "féregjukat" vagyis mondjuk másképp "csillagkaput" nyitanak amin keresztül belépnek egy másik hejre.A feketejukba belekerülő tárgyak n tőrnek össze hanem más hejre kerülnek.Azt tudom h az én világom beli lények azok n Téridőhajlítással hanem közlekednek hanem cs simán elindulnak lassan majd felgyorsulnak és időutazás szerüen pár percel elöbbere mennekmikozben haladnak előre ezáltal gyorsaságuk és tér alakítással messzire lehet jutni és gyorsan.Ti kik állítolag láttatok főldön kívülit azért láttátok h hirtelen eltünnek mert téridő hajlítással közlekednek és ahhoz cs felemelkedniük kell egy bizonyos magasságra h mágneses tében eltünjenek anélkűl h valami fődi tárgy v élőlény kárát okoznák.Ha valamire jobban kiváncsi vagy h nekem mien képességeim vannak v mik tőrténnek velem vegyél fel yahoon v skype-on.

yahoo id: djmatyex

skype: nemes.matyi


Na pá mindenkinek,és jó képzelődést mindenféléről ;)

Am ez mind igaz volt!!!n hazudtam és elmondom ha felvesztek mégeccer ;) majd másvilági nyelvet is ;) na ako köszöntem

Sziasztok

Conisaya(koniszájá)

187. c20c593f1c (válaszként erre: 183. - SF)
2009. febr. 23. 08:57
Elküldöd nekem privátban?
2009. febr. 22. 23:06
Naná!!:))
2009. febr. 22. 22:49
fú, én nem szeretnék,már igy is elolvastam itt egy-két UFO találkozást, és félek... félek, de mégis érdekel..aztán meg aludni nem tudok..
184. badonyimariaeva (válaszként erre: 183. - SF)
2009. febr. 22. 21:16
Köszönöm az őszinte leveleidet.
183. SF (válaszként erre: 182. - Badonyimariaeva)
2009. febr. 22. 20:24
Dehogynem! El sem tudod képzelni, hányan ugranának azonnal! Ha lehet, más módon szeretnék majd feltűnést kelteni, de annak sem jött még el az ideje:-))
182. badonyimariaeva (válaszként erre: 178. - SF)
2009. febr. 22. 19:58
Nem nézne itt senki sem őrültnek,kérlek mesélj már egy kicsit!
181. badonyimariaeva (válaszként erre: 179. - Survivor3)
2009. febr. 22. 19:54
Én is ettől tartok,olvastam már hasonlókat róluk.
2009. febr. 22. 19:09
Kíváncsi vagyok, de egyben tartanék is egy találkozástól. Alapjaiban megváltoztantá a szemléletem. Bár már láttam nagyon érdekes dolgot, és ugyanazt nem csak én láttam... de hogy kinek a keze van benne..?? ufóké vagy embereké? szerintem sosem fogom megtudni
2009. febr. 22. 18:59

Nem.

Még elvinnének és kísérleteznének rajtam meg megerőszakolnának...

178. SF (válaszként erre: 177. - Badonyimariaeva)
2009. febr. 22. 18:58
Már így is őrültnek néz a férjem, nem szeretném, ha más is így lenne vele.
177. badonyimariaeva (válaszként erre: 176. - SF)
2009. febr. 22. 18:09

És milyen volt?

Mesélnél róla egy kicsit bővebben.

176. SF (válaszként erre: 175. - C20c593f1c)
2009. febr. 22. 11:39
Én nem hiszem, hanem tudom. Láttam már. No nem Istent, hanem UFO-t:-)
175. c20c593f1c (válaszként erre: 173. - SF)
2009. febr. 22. 11:33
Érdekes, hogy sokan hiszik, hogy van Isten, pedig eddig senki sem látta. Viszont nagyon valószínű, hogy rajtunk kívül, más bolygón is lehet életről beszélni. Én nem hiszek Istenben, de abban igen, hogy van UFO.
2009. febr. 22. 11:28
Isten őrizz!!
173. SF (válaszként erre: 168. - Csigusz 79)
2009. febr. 22. 10:42

Ketten egyszerre, ráadásul ugyanazt???


Érdekes világa lehet annak, aki ezt mondta. Elfogadja a lehetetlent, de a valószínűt tagadja...

2009. febr. 21. 23:37
Hiszem, hogy vannak ilyen lények. Remélem, ha idejönnek barátsággal jönnek és mi is úgy fogadjuk őket. Én szeretnék velük találkozni!
2008. okt. 18. 14:38
Nem szeretnék, de naponta összefutok egy kettővel. Tuti azt hiszik a holdon járnak.....:)
2008. okt. 18. 14:36
nem
169. sereva
2008. okt. 18. 13:38
Nem szeretnék.
168. Csigusz 79 (válaszként erre: 167. - C4f059c04b)
2008. okt. 18. 13:35
Nem kék volt hanem ugy nézet ki mintha az egész egy hatalmas fény lenne,alig pár méterre lehetett felettünk,izgatotan tátott szájjal lestük de sajna eltünt.Meséltük ám másnak is,mondták mind a ketten halucináltunk :)
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook