Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen izű a noni lé? fórum

Milyen izű a noni lé? (tudásbázis kérdés)


2011. okt. 20. 10:47
nehez megmondani,mert nagyon egyedi ize miatt nem igazan hasonlithato semmire sem,de teny.,hogy egeszseges.,
21. leonee
2011. szept. 25. 22:09

Ha még olvassa valaki ezt a fórumot, akkor annyit hozzátennék, hogy nagyon sok noni juice van forgalomban, különböző higításokban, ezért nem egyforma az ízűk, mint ahogy különbözik a 100%-os narancslé íze is a 12%-ostól.

A tömény noni íze, ami püré formájában kapható, az tényleg nagyon rossz ízű, de meg lehet szokni. A TNI az, aki először kezdte el forgalmazni ezt a terméket, ami Tahitin terem és ott szüreletelik le. Lehet kapni többféle ízesítésben is. A hagyományos Tahitian noni juice ízét meg lehet szokni, mert van benne még szőlő és áfonya, és 89% noni, de nem szűrt, hanem benne marad a rostja is. Mindegyik noni termék rendelkezik Novel food engedéllyel, és élemiszerként forgalmazható. az, hogy kinek hogyan segít, azt ki kell tapasztalni, de nekem például segített a fejfájásom csillapításában, és évek óta alig fáj a fejem, amióta fogyasztom.

20. emagdi (válaszként erre: 17. - Colnago)
2010. febr. 13. 08:15

ez szuper, de ugye tudod hogy működnek a bizottságok és a lobbisták? :)) akármiről is legyen szó, a "független" csak egy jelző a névben, de jelentéssel a gyakorlatban nem bír:)


mondom, én elhiszem hogy az mlm-es cucc jó, és nyilván ha te azt forgalmazod akkor azt mondod, hogy csak az a jó. (és még azt is elhiszem, hogy erről 100%ig meggyőztek a hálózatot üzemeltetők, hiszen nekik az a dolguk, hogy meggyőzzék a forgalmazóikat, hogy azok teljes lendülettel próbálják a termékeket eladni. bár én nem léptem be sosem ilyen szervezetbe, láttam-hallottam milyen jellegű agymosás megy, szóval vannak elképzeléseim:))


na a lényeg, hogy a noni az noni, a leve az a leve. ha kipréselik, és nem tesznek hozzá semmit, akkor az 100%-os lé. ezen sokat nem lehet minősítgetni szerintem. ráadásul mondom, van a herbaházban olyan is, ami rendelkezik bio minősítéssel is (nem tudom az mlm-es terméknek van-e ilyen).

19. soktap
2010. febr. 13. 00:15
szar
18. 3c0814215c (válaszként erre: 17. - Colnago)
2010. febr. 12. 23:18
Független Nonibizottság. Ez jó!:D
2010. febr. 12. 21:56
ASU-ban es Kanadaban az orvosok kezikonyveben, a PDR-ben benne van a Tahitian Noni juice, level szerum, es magolaj, az ottani orvosok felirhatjak mint kiegeszitot, mas nonitermek nem szerepel ebben a konyvben. Ugyanott letezik egy fuggetlen, un. nonibizottsag amely bevizsgal minden noni termeket es az etalon amelyhez ezeket viszonyitja a TNj. Egy eve korul megjelent egy ujabb noni termek a TNI reszerol, a Tahitian Noni nCore, ez is rendelkezik a Novel Food engedelyel.
16. f64f0d9a69 (válaszként erre: 15. - Emagdi)
2010. febr. 12. 18:47

Eddig én is mlm-ben vettem,de már kacérkodom másik fajta kipróbálásával.

Szerintem is többfajta is lehet nagyon jó.

15. emagdi
2010. febr. 12. 13:58

herbaházban többféle noni dzsúz is kapható, köztük bio minősítésű is, s természetesen kizárólag a növény levét tartalmazza, más hozzáadott anyagot nem. (és ez nem MLM-ben forgalmazott termék:))

persze vannak olyanok is amik mindenféle egyéb gyümölcslével és más anyagokkal higítottak, kétesebb eredetűek. dehát van választék, ha az ember odafigyel, elolvassa a címkéket, akkor tud választani.

de ugye azt senki nem hiszi hogy egy termék az ami kizárólagosan jó:))) már csak azért sem lenne logikus, hiszen ha egy termék kelendő, elengedhetetlen hogy más cégek is gyártsák. s ez nem egy bonyolult dolog, egy növény kivonata... ezt nem nehéz másoknak is legyártani. :)


de persze biztos az mlm rendszerben forgalmazott termékek is kiválóak, nem akarom rontani az ő forgalmukat sem.


egyébként szerintem nem vészes a dzsúz íze, jó, nem mondom, hogy hú de finom, de simán meg lehet inni.

14. colnago (válaszként erre: 5. - Husianyu)
2010. febr. 12. 13:40

Vilag szinten kb. 300 ceg forgalmaz tobbek kozott nonit is. igy van ez mindennel, ami jo azt igyekeznek lemasolni, meg nem mindent tuntetnek fel a cimkere amit bele raknak...Az EU-ban egyedul a Tahitian Noni Juice-nek van forgalmazasi engedelye:

[link] (a dokumentum 4. oldalán.)

13. colnago (válaszként erre: 6. - 3c0814215c)
2010. febr. 12. 13:36
Igen, csak az eredeti a jo, pontosan amit en forgalmazok, a TNJ
12. f64f0d9a69 (válaszként erre: 5. - Husianyu)
2010. febr. 7. 13:51
A mit én veszek az más gyümölccsel ízesített és bordó színű. Íze érdekes édes, de nem rossz. Fura, jellegzetes az illata. Nem a legolcsóbb...
11. 3c0814215c (válaszként erre: 9. - 7c1de072c3)
2010. febr. 5. 10:31
A tahitiak narancslevet kortyolgatva jókat röhögnek rajtunk európaiakon, aki ezt a szemetet megisszuk, és még fizetünk is érte. Náluk ezzel büntetik a tolvajokat. Kenyéren és nonin tartják.
10. SF
2010. febr. 4. 21:51
Húú, amikor először láttam ezt a szót, véletlenül o helyett u-val olvastam. Azt a röhögést nem tudjátok elképzelni:-DD
2010. febr. 4. 21:22
Van annyira szar, mint amennyire drága! Ihatatlan!!!
2010. febr. 4. 21:17
Szerintem nagyon rossz ízű, számomra ihatatlan...egy kortyot tudtam inni eddig belőle, de ki is köptem, pocsék szerintem az íze...tényleg nem tudtam lenyelni....akármilyen ízesítésű, én köszönöm szépen, de soha nem kérek többet belőle.És igen, az ára is horribilis....:-/
2010. febr. 4. 10:08

Én csak az áráról tudok nyilatkozni.

Horrrrrrribbbbillliiiissss!!!!

6. 3c0814215c (válaszként erre: 5. - Husianyu)
2010. febr. 4. 10:01
Majd mingyárt jön egy MLM guru, és elmagyarázza hogy csak az eredeti a jó, történetesen pont az amit ő forgalmaz. :D
5. Husianyu (válaszként erre: 2. - 3c0814215c)
2010. febr. 4. 09:48

Két helyen vettem már noni lét, az egyik inkább sós izű volt, a másik édes. Szerintetek hogy lehet ez.

Az üvegen az összetétel teljesen egyforma volt, az eltérés csak a gyártó a sós Belga, az édes Kinai

4. xti_ (válaszként erre: 3. - E714eda109)
2010. febr. 4. 09:28

képzeld, el, hogy ezeket összekevered, és olyan.

borzalmas.

3. e714eda109 (válaszként erre: 2. - 3c0814215c)
2010. febr. 4. 09:17

Jól megmondtad kedves, azt írod "Xeronin ízű..

tudod már az anyatejnek a sörnek a bornak, meg a szatmári szilvapálinkának is ilyen lehet az íze.

Xeronin ízű, nem kellene valami pontosabb, érthetőbb magyarázat, vagy csak szédíted az olvasót.

2010. febr. 4. 08:39
Xeronin ízű.
2010. febr. 4. 08:33
Milyen izű a noni lé

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook