Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Érdes arcbőrre tud valaki valamilyen segítséget? Mi okozza ezt? fórum

Érdes arcbőrre tud valaki valamilyen segítséget? Mi okozza ezt? (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 16. 11:04

Szia!

Bőrgyógyász látta már?

Esetleg kozmetikus is segíthet egy alapos bőrradírozással/arccsiszolással(dermabrázió)...A hoxán mások is írtak róla.


Nekem is problémás a bőröm , bár nekem másmilyen jellegű, mint a tiéd(az enyém foltos), de az arccsiszolás úgy néz ki, hogy rendbeteszi. Meg most az algás pakoláson gondolkodom. Lehet az neked is segítene.

4. Anthico (válaszként erre: 3. - 064209f635)
2010. febr. 3. 18:29
Nem, ez évszaktól és hőmérséklettől függően állandóan megvolt. Végülis nem zavar, csak érintésre furcsa...mármint szerintem nem ilyennek kellene lennie.
2010. febr. 3. 18:19
talán a hideg???
2010. febr. 3. 18:11
Az arcomon vettem észre (arccsonttól lefele), az állam szélénél nagyon érezhető, h ha felfele simogatom, szinte érdes a bőröm. Nem hámlik, nem száraz, hanem érdes..megnéztem közelről tükörrel, de semmi különbséget nem láttam (nincs erősebb szőrszál, se sérülés). Mi okozhatja ezt?
2010. febr. 3. 18:10
Érdes arcbőrre tud valaki valamilyen segítséget? Mi okozza ezt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook