Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A férfiak is tartanak az elhízástól... fórum

A férfiak is tartanak az elhízástól... (beszélgetős fórum)


2015. okt. 27. 10:42
Már amelyik
2015. okt. 27. 10:24
nemelyikuk igen,de sokat viszont egyentalan nem erdekli.
2011. dec. 31. 01:50

"A férfi 100 kg alatt csak karácsonyfadísz" - hogy aktuális legyek:)

Én meg még mindig csak 86...

Komolyra fordítva: Egy férfinak más a társadalomban elfoglalt szerepe, mint egy nőnek. Ezért nem annyira kritikus a derék méret.

2011. dec. 31. 01:20
vki igen,de zomet nem igazan erdekli/ezt toluk hallottam/.
12. Hajnal89 (válaszként erre: 11. - Noncsi18)
2010. febr. 4. 14:02

Akkor még jól is járt.:D...aztán túlzásba esett kicsit.

Bár szerintem,a férfiak addig figyelnek jobban oda,amíg nincs meg a meghódítani kívánt alany,aztán elengedik magukat.^^"Legalábbis ezt tapasztaltam.:)

A férfi 100kg alatt nem férfi?:O Nem hallottam még,azért remélem a barátom sem,jó neki az a 72.:)

11. Noncsi18 (válaszként erre: 8. - Hajnal89)
2010. febr. 3. 19:08

Igen, csak az a baj, hogy nem is akar......

22 évig kis vékonyka volt, de olyan szinten, hogy a bordája kint volt ::D És most mellettem meghízott, úgyhogy nagyon örül neki...... Mert egészen addig hiába evett akármennyit, nem hízott.... Úgyhogy nem is akar leadni belőle.

Csak legalább gyúrna rá..... :S:S

2010. febr. 3. 18:32

Igen, a férfiak is félnek a kóros elhízástól.

De "néhány" kiló felesleg a férfiaknál nem olyan nagy probléma, mint a nőknél.

Egyébként is van egy mondás: "A férfi 100 kg alatt nem férfi".

Én mindenesetre ezt "túlteljesítettem".

Van is belőle sok egészségügyi problémám.

2010. febr. 3. 16:32
Na az én barátom nem tart az elhizástól :)) Inkább szeretné ha hizna de egyzserűen nem megy neki. :S lehet az alkata ilyen. Én azt hallgatom hogy hizni kell ő meg azt hallgatja fogyni kell. :)))
8. Hajnal89 (válaszként erre: 4. - Noncsi18)
2010. febr. 3. 15:17

Aranyosak akkor is,amikor mackósok.Például a hugimnak nincs szíve rászólni a barátjára,amikor az eszik,hogy ne szedjen annyiszor,mert olyan elszántan eszeget,és sajnálja őt.Igen,némelyik pasi azt gondolja férfiasodik,a nőket meg rendre utasítják,diéta..diéta..

Szurkolok,hogy a párod is jó útra térjen.:D

2010. febr. 3. 15:07

szerintem igen

de nem is baj

nem jó se egy nőnél se egy pasasnál sem ha túlsúlyos

2010. febr. 3. 15:07

Báááár az is hozzá tartozik.....h nem biztos h szívesen főzöcskéznék a páromnak ha neki állna kaloriákat számolgatni:):)

De biztos zavarja ha van hasa,mert mostanában egyre többet emlegeti a tv shoopos has rezgető kütyüt:)

5. survivor3 (válaszként erre: 1. - Hajnal89)
2010. febr. 3. 15:03

Igen.

Bevallom. Bennem igen.

Bújkál.

2010. febr. 3. 15:02

Az én párom egyáltalán nem tart tőle, sőőőt eléggé elhízott és neki ez tetszik. Sajnos.

Pedig már nagyon mondogatom neki, hogy vissza kéne venni...... Olyan kis mackós lett.... Mikor összejöttünk akkor volt 186cm meg 75kg iszonyat vékony volt tehát akkor én kértem, hogy hízzon egy kicsit...... De most már 90kg és ez kicsit sok....... Sőőőt..... Én szeretem az izmokat... és rajta már egyáltalán nincs.

De nem is érdekli, hogy tetszik e nekem vagy nem..... Bezzeg nekem szól, hogy lóg a seggem....... :S

3. 01c8755c79 (válaszként erre: 1. - Hajnal89)
2010. febr. 3. 15:00
Igen... a volt párom kimondottan ügyelt erre... meg is mondta, hogy ő nem gazdag, tehát legalább formában kell tartania magát. :D
2010. febr. 3. 14:58
A pasik is híjuk....csak nem ismerik be be:)....na meg kicsit lustábbak is tenni értük:)
2010. febr. 3. 14:40
Valahogy a standard az,hogy a nők fogyiznak,a férfiak pedig kritikus szemmel méregetik őket.Néha a barátom is megemlíti,ha -kivételesen-jót eszek:És a diétád? Ilyenkor mindig visszakérdezek:És a tiéd? Válasz:Neki nem kell. Különben észrevettem,hogy az izmos hasfala szépen..elhalványul,igaz csak olyan 3-5kilóval lehet több,nem úgy tűnt,hogy izgatja.De tegnap bevallotta,amikor a palacsinta ünnep miatt jópárat letolt,hogy fél,ha elhízik,akkor elhagyom.Egy:Nem értem,hogy lehet ilyen kis butus.Kettő: én küzdök az "úszógumimmal",ami viszont őt nem is izgatja,csak szeret szekálni.A kezdeteknél többet nyomtam,mint most...tehát husin is szeret.Akkor,hogy feltételezheti,hogy elhagynám,hisz én is mindenhogy szeretem.Három:(És a téma nagy kérdése)Minden férfiban ott bújkál ez a félelem??Van aki bevallja? Megdöbbentett,hogy ez nem csak a nők sajátja.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook