Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ajándék külföldieknek fórum

Ajándék külföldieknek (beszélgetős fórum)


2010. febr. 3. 15:41

Pálinka

Túrórudit /sokat/

Kötényt:magyaro.utalót akár címeres is lehet.

Szalámi

Süssél sütit!

Bor is lehet

Norbis cuccok /Update kuriózum.....ott is fogyóznak bizti/

Unikum

Ilcsi nénis kozmetikumok..../nagyon szeretik!

2010. febr. 3. 14:13
Én is a pirospaprikát tudom ajánlani,helyes kis kiszerelésben árulják,vagy bort,esetleg festett díszpohárral,de a szép hímzett terítőkért is odavannak,pl. a kedvesem apja olyan lelkes volt,hogy még a magyar népzenét(akér Kodály,Bartók is jó) is vigyorogva hallgatta,még tetszett is neki.:D
2010. febr. 3. 14:04

En annak idejen rengeteget utaztam fitalon sulival, tanccsoporttal, es mindig csaladoknal laktunk.

Esetleg könyvet idegen nyelven a varosodrol, Magyarorszagrol, pirospaprika, eröspaprika, szalami, jofajta bor, magyar palinka vagy valamilyen tömeny ital. Ezek közül barmelyik, esetleg ha talalsz kisebb kiszerelset, akkor egy kis ajandekcsomagot hasonlokbol.

Esetleg ha van ra lehetöseged es a csaladnak van gyereke egyszerüen hiv meg hozzatok egy-ket hetre.

2010. febr. 3. 14:01
Szegedi piros paprika vagy Kalocsai a nagyobb áruházakban lehet kapni kisebb kiszerelésben igaz nem olcsó de hungarikum,és nem nagy helyet foglal.
2010. febr. 3. 13:59
Április elején 2 hetes nyelvtanfolyamra utazom Angliába az osztályommal, családoknál leszünk elszállásolva. Szeretnék vinni nekik valamilyen ajándékot, amivel megköszönhetem nekik az ellátást. Milyen hungarikumokat, illetve egyéb ötleteket javasoltok, melyek a busszal történő utazás során is épségben maradnak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook