Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A kislányom allergiás a nátrium benzoátra, mit használtok a kipirosodásra? fórum

A kislányom allergiás a nátrium benzoátra, mit használtok a kipirosodásra? (tudásbázis kérdés)


9. rzsi
2010. febr. 3. 18:48
Vettem ma Cremor Aquosa krémet majd beszámolok róla hogy bevállt-e.Köszönöm
2010. febr. 3. 14:19
Sziasztok! Ajánlom nektek a Cremor Aquosa nevű gyógyszertári krémet, mely mindenféle bőrproblémára, érzékeny bőrre nagyon jó.Hidratáló.Színezék és mindenféle allergizáló anyagtól mentes. Illatanyag nélkül is lehet kérni. Vényre kb.50ft, recept nélkül 200-300ft 100g. Babák bőrére is szokták ajánlani.
2010. febr. 3. 12:56
szia.nem nagyon tudod ilyenkor mivel kenni.mi is ebben a cipőben járunk.én akkor szoktam kenni a fiam bőrét,ha már hámasodik ,sebesedik neki.tiszta körömvirágkrém jó szokott lenni.látom vásárhelyi vagy.a müllerben vannak nagyon jó minőségű és jó árú gyermek krémek.mi azokat használjuk.
6. rzsi
2010. febr. 3. 10:03
Sajnos a neogranormon nekünk nem vállt be, kaptunk a bőrgyógyásztól kikevertetett krémet de sajna lejárt a szavatossága.Gondoltam megkérdezem tud e valaki olyat amit gyógyszertárba lehet kapni recept nélkül
2010. febr. 3. 10:00
Bőr pirosságra, égésre, hámosításra Neogranormon kenőcs nagyon jó. Tapasztalatból ajánlom.
2010. febr. 3. 09:54
Nekünk gyógyszert írtak fel és ilyen esetekben oda kell adni neki és közölték velem, hogy nem biztos, hogy kinövi. Hát sajna én is így érzem, mert lassan 5 éve alllergiás
2010. febr. 3. 09:54
ne adjatok neki ilyen tartalmú élelmiszert, gyógyszert...de ha már baj van, a kalcium pezsgőtabletta, és a fenistil gél segíteni fog!
2010. febr. 3. 09:52
Milyen kipirosodásra?
1. rzsi
2010. febr. 3. 09:45
A kislányom allergiás a nátrium benzoátra, mit használtok a kipirosodásra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook