Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gabi lanolinos krém kamillával, vagy bőrregeneráló hatású popsikrém pattanásra? fórum

Gabi lanolinos krém kamillával, vagy bőrregeneráló hatású popsikrém pattanásra? (beszélgetős fórum)


2010. febr. 3. 09:52
Most használtam, eddig nem rossz, bár 2 pattanásom csak kezdődő volt, de most kijött reggelre, el is tüntettem, most baj nincs még. De marad kézkrémnek akkor. :) Köszönöm a segítségeteket.
2010. febr. 3. 07:43

A lanolin száraz bőrre való, pattanásra semmiképp sem tenném, túl zsíros.

Inkább a bőrregeneráló, bár nem tudom, milyen az összetétele.

2010. febr. 2. 19:19

Igen én is hallottam hogy nem jók a Gabi termékek, meg a johnsons termékek, de akkor minek gyártják gyerekek részére?

Én vettem már a kisfiamnak Gabi krémet, de nem volt tőle semmi baja. A johnsons tusfürdő viszont kiszárította a bőrét.

3. Belle Morte (válaszként erre: 2. - Re87)
2010. febr. 2. 18:56
Pedig le van rajta írva, hogy a Heim Pál Gyermekkórház ajánlásával vannak. Na mindegy, ha másnak nem, maximum lovardában a hidegben kézkrémnek jó. :D 450-ért megérte. :D
2. Re87
2010. febr. 2. 18:44
Én a Gabi termékeket senkinek nem ajánlom semmilyen célra!Minden gyerek,akit ismerek és ezeket használta tiszta ekcéma lett(köztük az én fiam is).Orvos is mondta,hogy nem jók a "Gabik".
2010. febr. 2. 18:38
A bőrregeneráló szárította az arcomat valamennyire, a másikat még csak ma vettem, szerintetek pattanásokra j? Néha hajlamos az arcom begyulladni, nem sok, csak 1-2 van, de csúnya, fáj, piros. Éjszakára ha kenek rá szerintetek jót tesz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook