Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Esküvő... fórum

Esküvő... (beszélgetős fórum)


2010. febr. 4. 13:48
Nálatok azért már nem kell komolyan venni, ezt a megkérem a kezét. Gyűrűt nem kaptál? Szerintem is kerek perec beszéld meg vele, hogy házasodjatok össze. Nagyon édes lesz ha a lányod is ott vonul veletek. Az én párom akkor kérte meg a kezem mikor kiderült terhes vagyok (már 5 éve voltunk együtt). Most tervezzük a következő babát, és kb a 10 éves évforudlónkon lesz egy "farmeros" esküvő 2 gyönyörű gyerekkel. Persze picit fáj a szívem a nagy lagziért, de már tudom egy baba milliószor többet ér egy bulinál. :)
2010. febr. 4. 13:37

NE, te ne kérd meg a fiú kezét, rosszul is elsülhet ez a kéregetés!

Nekem úgy tűnik mintha NEM –EGYMÁSSAL, hanem EGYMÁS MELLETT élnétek napjaitokat.

Törődjetek többet egymással és figyeljetek jobban egymásra.

Sok sikert!!!

8. 90b84d226e (válaszként erre: 3. - E84f402a75)
2010. febr. 2. 14:56
Sok sikert! :D
2010. febr. 2. 14:21
Szerintem meg nem ciki, ha Te kéred meg a kezét. Pont azért, mert már ilyen régen együtt vagytok, van (gondolom közös) gyerek is. Szerintem se minden a papír, de én házasság párti vagyok. Nálunk is én tettem meg az első lépést az esküvő felé, és nem éreztem magam kevésbé nőnek ez miatt. Ettől függetlenül is boldogan élünk, míg meg nem halunk... A férfiak sem egyformák.
6. maya80 (válaszként erre: 3. - E84f402a75)
2010. febr. 2. 14:14
Én képtelen lennék megkérni egy férfi kezét... Valahogy nem érezném magam nőnek.
5. Fiatal nő (válaszként erre: 3. - E84f402a75)
2010. febr. 2. 14:12
Hát nem tudom, azért ez elég kínos. Ha amúgy sem akarsz nagy felhajtást és a házasság számodra amúgy is csak egy papír, akkor hova ez a nagy sietség?
4. simple (válaszként erre: 3. - E84f402a75)
2010. febr. 2. 13:56
Na ez jó! Vedd kezedbe a dolgokat, ha akarsz valamit. Tuti igent mond. :-)
2010. febr. 2. 13:55
Szerintem is az lesz! Kicsit utána nézek a dolgoknak és +kérem a kezét :D
2. simple (válaszként erre: 1. - E84f402a75)
2010. febr. 2. 13:53
Ne utalj. A férfiak nem értenek utalásokból. Kerek-perec mondd meg neki mit szeretnél!
2010. febr. 2. 13:51

Sziasztok!


Párom 18 éves volt mikor elvett egy lányt feleségül... a házasság 3 évig tartott


Velem már a 8. évet tapossa és 5 év után megkérte a kezem. De az esküvőnek még semmi híre...


Igazából Én is csak most kezdtem el nézegetni a gyűrűket, nem tudom miért hiszen számomra a házasság csak egy papír amire vigyázni kell...

Nem szeretnék nagy felhajtást csak mi 2en a Leányzónk és 2 tanú... Szóval 'farmeros' esküvőt szeretnék....


Véleményetek? Beszéljem meg a párommal, utaljak elég erősen,h már 3 éve volt az eljegyzés.....?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook