Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt a terhességem alatt fórum

Megcsalt a terhességem alatt (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. dec. 7. 14:17

Lányok, fiúk jáááááááááááááááááááj


A szeretet egy olyan dolog ami túlmutat mindenen. A gyerek szereti az anyját mégis hibázik és fájdalmat okoz és az anya mit tesz megbocsát. A megcsalás egy iszonyatosan nagy trauma, de hiszem, hogy mind a két fél számára az. Aki megtette, elkövette és aki elszenvedte bizonyára ugyanolyan felelős. A kapcsolatok tele vannak ballépésekkel, de a szeretet örök kell legyen. Hogy mondhatod valakinek az oltár előtt, hogy jóban rosszban, mikor itt fröcsögtök, hogy kiherélném stb. Láttam már olyan férfit aki egy életre javíthatatlan volt, de ti is tudjátok, hogy az már az elején kiderül. Nem tudom mit éreznék ha megcsalna az akit szeretek. Egyet tudok szeretem őt a családom és nincs választásom, ahogyan ha a gyerekem hibázik ott sincs választásom, hogy akkor kidobom. Az tény, hogy a terhesség alatt a nők többsége megváltozik. Nincs akkora figyelem a férfin ami amúgy hatalmas probléma. Ezért az a nyomorult úgy érzi, hogy ő már nem is fontos csak a baba, eddig hallgatta a lombikot meg a hőmérőt meg minden egyebet és most megvan a baba, most hallgatja a fáj a hasam és a fejem, folyásom van és így tovább. Nincs ezekre felkészülve és nem is túl vonzó neki. Az hogy nem lehet szexelni ennyi meg annyi ideig. Milyen jó is ez az ember lányának akinek a szex már évek óta a gyerek készítésről szól és elfelejti, hogy nem a kezének és nem a szájának tilos a szex. Létezik más módja is egy pasi kielégítésének mint az, hogy tegyük szét a lábunk. A férfiakról igenis elmegy a figyelem nem marad nekik más mint az hogy teljesíts hozd a pénzt mert kell a kiságy meg a babakocsi meg a minden. A szeretetben benne van a másik igényeinek a tiszteletben tartása is. Ami még nagyon fontos, hogy az én kutatásom alapján pedig az az ember nem intelligens aki nem képes minden helyzetet teljesen egészében látni, hanem csak fújja a magáét. A másik ilyen eredményem az, hogy aki amiért a legjobban fröcsög egyszer az életben belelép abba a gödörbe és akkor majd más színezetét fogja látni a dolognak.

A másik, hogy úgy beszéltek a harmadik félről mintha bármiben is hibás lenne. Könyörgöm ő ígért nektek bármit is. Hűséget, szerelmet, tiszteletet. Akkor tehát nem kéne ribancozni, sem semmi más megjegyzést sem tenni rá. Nem tudjátok mennyit tudott a körülményekről. Nincs két egyforma eset és tényleg van mikor már nem szereti az egyik fél a másik, gyávaságból viszont egyszerűbb a megcsalást választani. Viszont vannak esetek mikor nem erről van szó, mikor szereti és mégis megbántja mégis megcsalja, mégis elárulja. Ahhoz, hogy tényleg véleményt tudjunk mondani tudni és ismerni kéne a férfi minden gondolatát, hogy jutott odáig hogy viszonyt kezdjen, mi elől menekült? Ezt viszont csak az tudja aki velük él és élt. A pasik is csak annyira egyformák mint amennyire a nők is azok. Szörnyű hisztisek és akaratosak tudunk lenni és tele vagyunk elvárásokkal míg úgy látjuk tőlünk elég annyi, hogy szültünk pár gyereket.

91. katka85 (válaszként erre: 87. - Ab4b6bc17d)
2010. márc. 19. 17:04
Köszi a véleményt. A fórumot nem én indítottam, én is csak leírtam a történetem, ami véletlenül hasonlít a fórumindítóhoz...
90. ab4b6bc17d (válaszként erre: 89. - Puritan)
2010. márc. 18. 13:54

Ki nevet?


Engem pont hogy felháborít a címben megfogalmazott érzés. Nem szúrkálódásnak szántam a mondandómat sem és tényleg a lehető legjobbakat kívántam neki. Véleményt ettől még lehet írni, főleg, hogy ez egy nyílt fórum. Ettől függetlenül ő dönt az életéről.

89. puritan (válaszként erre: 87. - Ab4b6bc17d)
2010. márc. 18. 09:06

Én nem tartom viccesnek, Kata védeni próbálja azt törékeny bizalmat és reményt, ami még felépülőben van. Te leírtad a véleményedet, ő nem értett vele egyet, mondván, nem lehet kívülről megítélni egyedi eseteket, amiben igazat adok neki. Nincs ebben semmi vicces. Kicsit olyan érzésem van a hozzászólásodtól, mint amikor jól megszurkálnak valakit, aztán minden jót kívánnak neki.


Máskülönben a fórumot nem ő indította.

88. ab4b6bc17d (válaszként erre: 87. - Ab4b6bc17d)
2010. márc. 18. 08:48

Épp egy másik fórumon olvasok hasonlót, ott is "megbocsátott" a lány, aztán egy év múlva mégiscsak különváltak.

Szerintem egy ilyen gonoszságot nem lehet megbocsátani. A tüske mindig kísérteni fog. Kérdés, hogy tudod feldolgozni.

87. ab4b6bc17d (válaszként erre: 86. - Katka85)
2010. márc. 17. 08:41

Csak mert leírtuk a véleményünket??!


:) vicces, hogy fórumot indítasz a dologgal kapcsolatban, aztán meg lehúzod a rolót. Persze, nem gond, csak rajtad áll, hogy ezek után hogy bízol meg benne, de ne várd, hogy mindenki mentegesse a cselekedetet - írhattad volna átlalánosságban is, s mivel mindenki hozzászólhat, el kell tűrnöd, ha ellenkező véleményen vagyunk, mint ahogy te döntöttél. Egyébként kívánom a legjobbakat, már csak a baba miatt is, hiszen ő már eleve nem érdemelte meg, amit az apjától kapott...

2010. márc. 16. 09:58
Ítélkezni a legkönnyebb... Mivel már megtörtént nem tudok rajta változtatni, hanem igyekszem / igyekszünk a jövőben úgy "csinálni", hogy többször ne forduljon elő ilyen.
2010. márc. 13. 21:29
Én tuti kiherélném!!!
84. harminchatos (válaszként erre: 79. - Katka85)
2010. márc. 13. 21:28
sztem jól teszed... CSAK Rátok tartozik, ha te úgy érzed, egyenesbe jöhetnek/jöttek a dolgok, a más véleményét ereszd el a füled mellett
2010. márc. 13. 19:27

Nem olvastam végig a hozzászólásokat, de abban biztos vagyok, hogy soha sem fogod tudni neki megbocsájtani.

Én biztos nem tudnék egy olyan emberrel élni, akinek a gyermekét a szívem alatt hordom, Ő meg félre kefélget.

Na, ne.....

82. Zeusz33 (válaszként erre: 79. - Katka85)
2010. márc. 13. 19:17
Nem értem,hogy lehet megbocsájtani egy megcsalást hiszen megalázot.
81. ab4b6bc17d (válaszként erre: 79. - Katka85)
2010. márc. 11. 12:06
Szerintem egy ilyen helyzetben nem az számít, hogy mások mit mondanak! Egy ilyen helyzetben az számít, hogy ez a csalárd pasi olyat tett, amivel akár vetélést is előidézhetett volna a párjának... szerinted ez normális? - és hozzák rendbe???
80. 25d0cf0696 (válaszként erre: 79. - Katka85)
2010. márc. 11. 11:24
ne légy benne biztos, hogy nem tudja senki! persze ez nem jelent semmit, hiszen nem a mások véleménye számít, csakis az, hogy ti (főleg te!) mit szeretnétek és tudjátok-e folytatni!
2010. márc. 11. 10:36
Szerintem ameddig nem éli át ezt valaki, addig ne ítélkezzen a másik felett... Sokan azt mondják ott kellene hagynom, de szerintem az nagyobb felelőtlenség, mintha a helyzet rendbehozására koncentrálnánk, és megpróbálnánk egy normális családként folytatni, főleg, hogy rajtunk kívül nem tud senki róla, aki később felhánytorgathatná nekünk...
78. ab4b6bc17d (válaszként erre: 77. - Zeusz33)
2010. márc. 10. 07:58
Ezzel én is egyetértek.
77. Zeusz33 (válaszként erre: 76. - Ab4b6bc17d)
2010. márc. 7. 18:43
Aki már a terheség allat megcsalja a párját attol jobb megszabadulni szerintem.
76. ab4b6bc17d (válaszként erre: 75. - Zeusz33)
2010. márc. 6. 14:09
Persze, hogy nem, de kitapasztalhatja, ha szereti a párját, meg a gyermeküket, hogy miben jó/jobb, vagy mit csinál szívesen.
75. Zeusz33 (válaszként erre: 73. - Ab4b6bc17d)
2010. márc. 4. 14:51
De nem minden pasi egyforma!Az én fiam a válamon aludt el körbe kellet sétálni vele a szobában.
74. ab4b6bc17d (válaszként erre: 66. - Konok76)
2010. márc. 4. 11:40
Ha nem érett rá, akkor ne vállaljon gyereket, ne menjen bele egy párkapcsolatba... mert nem érett rá. Persze, a legújabb kutatások szerint mindez csak intelligencia kérdése :) A csalfák butábbak, mint hűséges társaik.
73. ab4b6bc17d (válaszként erre: 65. - Zeusz33)
2010. márc. 4. 11:39
De hát miért szorulna már hátrébb?? Mi annak idején felváltva vigyáztunk a picurunkra - a legtöbb dolog persze nekem ment jobban a lányunk körül, de pl. elaltatni a férjem hasán aludt el a legjobban (én a melleimmel göröngyös voltam neki:), vagy pl. ő is szívesen vitte babakocsiban friss levegőre és így tovább. Miért kéne háttérbe szorítani az Apát??? Miért kéne hagyni, hogy háttérbe szoruljon? Ha kiveszi a részét a baba körüli teendőkből, akkor több időnk marad egymásra is.
72. ab4b6bc17d (válaszként erre: 62. - Katka85)
2010. márc. 4. 11:34

Pedig minden jogod megvan rá, hogy letilsd a szeretőjéről :) Istenem, lányok, miért alázkodtok ennyire meg??? A hapsik csak belénkplántálják a magjukat, a többit mi csináljuk végig!!! Miben szenvednének már ők??? Szexhiány? Én inkább úgy fejezném ki magam, hogy szeretkezni is lehet, bátran. Abban az időszakban meg, amikor már nem, azt meg ki kell, hogy bírja - persze ennek is háttere a szeretet... ha nem szeret, bármilyen gátlástalanságra képes, ez tény.


Még valami eszembe jutott: abba nem gondol bele, hogy mennyire megrendítő lehet a kismamának, ha terhesen megtudja a sok-sok hazugságot/csalást, stb? Tudjátok, ez felér egy lelki hasi rúgással! Ennél már csak az a gerinctelen féreg szörnyűbb, amelyik terhesen hasbarúgja a feleségét/párját!

71. ab4b6bc17d (válaszként erre: 25. - Kata 111)
2010. márc. 4. 11:21
Szerintem inkább az legyen a kérdés, hogy Te mit érzel? Szereted még??? Ezek után is? Újra meg tudnál bízni benne?? Rá mernéd bízni magad? Az egész életed, mert ugye közösen kell tovább is menni...
70. ab4b6bc17d (válaszként erre: 24. - Velmira01)
2010. márc. 4. 11:18

Épp most olvastam egy tudományos cikket, mely szerint az a pasi, aki hagyja magát elcsábítani, nem intelligens.

Saját vélemény: ha egy férfi/vagy nő - mindegy, szereti a párját, pedálozhat nála akárki, kelletheti/kínálhatja magát neki akárki, akkor sem fog félrelépni, megcsalni a párját, mert szereti őt és nem akar neki fájdalmat okozni!

Ráadásul szerintem utána a legkönnyebb pedálozni... előtte miért nem "babusgatott?"-óvott/védett/szeretett? Miért csak utána próbálja meg rendbe tenni a dolgokat, ha pl. gondjaitok voltak?? (gondok egyébként mindenhol vannak, ez sem mentség - ha a felek szeretik egymást, törekednek arra, hogy megoldják! - vagy egy veszekedés után is, ha lenyugodtak, nem kifele kacsintgatnak, hanem közelednek a másik felé... legalábbis ott, ahol még megvan a szeretet/szerelem).

2010. márc. 4. 10:40
Szar ügy... ne légy terhes tőle,dobd ki. Idióta pasik.
68. ab4b6bc17d (válaszként erre: 7. - Kata 111)
2010. márc. 4. 10:35
Ezt csak te tudod, bár, mivel feltetted a kérdést, magad sem vagy biztos benne szerintem. Személy szerint az én véleményem az, hogy ha egy ember megcsalja a párját, akkor már nem szereti - most bocs, hogy ezt írom, ne vedd sértésnek. Raáadásul az állapotodra, gyermeketekre sem gondolt, hiszen nem egy alkalomról volt szó, hanem egy viszonyról... ami, ha nem buktatod le, ki tudja, meddig tartott volna?
67. ab4b6bc17d (válaszként erre: 1. - Kata 111)
2010. márc. 4. 10:27
Szia. Az én szembemben ez az egyik legalávalóbb dolog a világon. Főleg, hogy kisbabát vártál... én nem tudnám a párommal folytatni, ha ilyet tenne velem.
66. Konok76 (válaszként erre: 65. - Zeusz33)
2010. márc. 3. 19:58
ez nagy igazság... nem mindegyik érett az apaságra... és mást jelent nekik, mint nekünk... én nem bocsátanék, nem tettem, és nem bántam... ilyen emberrel csak a gond van így is, mi volna, ha velünk élne... bele sem szeretnék gondolni...
65. Zeusz33 (válaszként erre: 59. - Sly001)
2010. márc. 3. 18:18
Igazad van!Ha a terheség allat megcsalt m lesz késöbb.Ha megszületik a pici ő lesz az első és nem a pasi.Sokan nem képesek felfogni,hogy egy fokkal ilyenkor hátréb kerülnek,és ujra érezni akarják,hogy ők is valakik elkezdenek kalandot keresni.
64. katka85 (válaszként erre: 63. - Puritan)
2010. febr. 15. 07:17

Szia!


Te vagy szerintem az egyetlen, aki így gondolja, hogy jól tettem, hogy együtt maradtunk... Mondjuk én csak nektek és még egy barátnőmnek mondtam el, de eddig egyedól te voltál az aki bíztatott.


Köszönöm a kedves szavaidat, ezzel az én lelkem is megnyugodott valamennyire, mert már kezdtem azt érezni, hogy én vagyok az aki rosszul gondolkodik.


Szép napot neked! : )

63. puritan (válaszként erre: 62. - Katka85)
2010. febr. 14. 14:08

Örülök, hogy írtál :)

Hihetetlenül megértően és okosan viselkedsz, kevesen képesek erre a saját dolgaikat illetően.

Sok-sok kitartást neked és boldogságot kívánok nektek, ahogy mondtad, a boldogságot nem adják ingyen.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook