Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szájtetoválás fórum

Szájtetoválás (beszélgetős fórum)


1 2
2016. júl. 30. 21:12

Sziasztok!!!

Szàjtetovàlàson gondolkozom, de valójàban nem tudom megèri-e.

A problèmàm, hogy eltàvolìtottak a szàmról egy anyajegyet, de nem azèrt mert rosszindulatú volt, csak mert èrzèkeny helyen volt, vagyis a szàmon. Ìgy viszont egy kissè asszimetrikus lett a felső ajkam, a heg miatt. Èrdemes erre tetovàlàst csinàltatni?

Azèrt vagyok bizonytalan, mivel hajlamosak a sebhely nèlküli szàkon is elrontani a tetovàlàst, valamint, hogy ha èn a normàl sminktermèkekre allergiàs vagyok elèggè, akkor itt is felmerülhet hasonló problèma? Valamint meddig tart egy ilyen tetovàlàs, ha màr elkèszült?


Előre is köszi a vàlaszokat!

39. Z. Betti (válaszként erre: 38. - Fanny)
2012. okt. 17. 18:50

Szia "fanny"!


A Cypromix és a sminktetoválás közötti összefüggésről nincs ismeretem. Remélem a fórum olvasói között van aki tájékozottabb e témában.


Nyugi, ha jó helyen, jól csinálták, aggodalomra még nincs okod! Az természetes, ha miután lejön a pörk (lehámlik az ajak bőre) világos alatta a szín. A 6 nap még kevés, majd csak később fogod látni a színt.(Kár, hogy ezt nem mondják el mindenhol!) Ha láttál tőle szép szájkontúrokat, akkor reménykedhetsz, hogy a tiéd is szép lesz. A korrekció fontos. Várd ki, hogy milyen az eredmény 3 hetesen! Ha szép, csak a szín nem egészen olyan mint amilyet szeretnél, azon a korrekció még tud segíteni. Ha viszont az eredmény semmi, akkor azon a korrekció sem segít. A szájsatírozás, és a szájkontúr is nagy kihívás, bárkire nem szabad rábízni! -Ja és az a legkisebb hiba ha nem marad benne! A neten rengeteg elrontott szájtetoválást találsz! :-( Ők szívesen kiegyeznének már azzal is ha nem lenne.


Várom az eredményt!

Üdv: Betti

38. fanny
2012. okt. 17. 10:58
Lányok sziasztok! Szeretnék véleményt kérni az alábbiak miatt. 12 évvel ezelőtt végeztettem szájkontúr tetoválást, ami mostanra halványodott el. Felkerestem egy helyi kozmetikust aki 6 napja újratetoválta a régi elhalványodott vonalat. Most már majdnem rendesen lehámlott a helye, de ezzel együtt az új szín is felszívódott, mert gyakorlatilag egy árnyalatnyi különbség lehet a régihez képest a különbség. Szedek egy gyógyszert (Cypromix) ez egy ösztrogén tartalmú szer, (gyakorlatilag a fogamzásgátló tabletták hatásával azonos), ez esetleg szerepet játszhat-e abban, hogy nem maradt meg a szín? Mert a kozmetikus erre hivatkozott. Szerintem, ha a gyógszer befolyásolná a felszívódást, akkor a korábbi tetoválásnak is fel kellett volna szivódnia, nem? Lehet-e, hogy régi az anyag amivel a kozmetikus dolgozott, lejárt a szavatossága esetleg a festéknek és az volt a probléma? Mit gondoltok? Érdemes lesz bevállalnom nála 2 hét múlva a korrekciót? Vagy vegyem úgy, kidobtam ennek a tetoválásnak az árát az ablakon... ?
37. Z. Betti (válaszként erre: 36. - Rina2)
2012. szept. 21. 08:50

Szia!

A félelmeid nem alaptalanok. Kiváncsi vagyok, hogy milyen szempontok alapján választottad ki a helyet, a sminktetoválót, akit megbízol ezzel a feladattal.

Az eredmény ugyanis döntő mértékben ettől is függ.

Ha csak szájkontúr tetoválást készítenek, max. aznap lesz kicsit duzzadt. Feltételezve, hogy megbízható, jól képzett és precíz technikai felszereltséggel, nagy gyakorlattal rendelkező,kolléganőt választottál, heges és csúnya egyáltalán nem lesz!!!

Ha nem csak virtuálisan, a neten tájékozódtál, hanam élő "referenciák" alapján választottál, nincs komoly okod a félelemre. Az olcsó ár azonban óvatosságra inthet!

Üdv: Betti

36. Rina2
2012. szept. 20. 16:50
Sziasztok! Jövőhéten megyek szájkontúr tetoválást csináltatni. Nagyon tetszik, de vannak azért félelmeim is. Pl hogy utána mennyi ideig heges és csúnya a helye? Nagyon bedagad a száj napokig? Vagy hamar elmúlik viszonylag?
35. farah
2012. szept. 12. 12:33
Benkóczi Bettinánál járt már valaki sminktetováláson ?
2012. szept. 11. 20:13

Sziasztok!

Tegnap csináltattam teljes sminktetkót.Szemöldök ,szem,száj.Nagyon aggódok mert a szám nagyon sötétnek néz ki,egyáltalán nem tetszik.Tud valaki írni nekem hogy mennyit fog ez változni?2-3 árnyalattal sötétebbnek tünik mint szerettem volna.

2012. jún. 18. 16:37

Nyugi, ha jó helyen, jól csinálták, aggodalomra még nincs okod! Az természetes, ha miután lejön a pörk (lehámlik az ajak bőre) világos alatta a szín. Majd csak később fogod látni a színt.(Kár, hogy ezt nem mondják el mindenhol!)


Mint a másik sminktetoválással foglalkozó fórumon írtad, kuponos volt. Hidd el, profi sminktetováló sminktetoválást nem kuponoz. Ha szépet akar alkotni annak tetemes költség, és idő igénye van. Azt nem lehet futószalagon készíteni. Azért meg, hogy veszteséget "termeljen" nem dolgozik.

Így már a végeredményt illetően nem vagyok túl optimista.

Üdv: Betti

2012. jún. 15. 15:48

van valakinek tapasztalata a szájtetoválással kapcsolatban?

két napja csinálták a számat, teljes satir, ma kezd lejönni a felső réteg, és ugy látom, mint ha alatta nem is lenne szin, tehát mint régen volt.

Lehet hogy alig fog látszódni?

A formája sem nagyon tetszik, szerintem nem egyforma, és a kontur nem szépen egyenletes, vagy ez még változni fog?

most hogy jön le a bör, szörnyen néz ki:((

Mindennap kenem többször a bepantennel, ezt hány napig kell csinálni?

Most érzem, hgy nagyon száraz, nagyon félek, hogy nem lesz szép!!

31. Fru01 (válaszként erre: 30. - Tothviki85)
2012. márc. 12. 11:14
Szia.Megkérdzethetném,hogy hol csináltattad a szájtetoválást?
2012. jan. 28. 20:18
Csajok,én tegnap voltam szájtetováláson (teljes satír). És csak azért írok, mert láttam, hogy kevesen írnak a fájdalomról, amire én is rákerestem előtte...de nem sok mindent találtam, csak kozmetikai szalonok oldalait, ahol persze hogy azt írják, hogy nem fáj. Nos az igazság, fáj vagy inkább kellemetlen, de kibírható, és az eredmény nagyon szép. Az eljárás 2-3 óra, ez alatt sem mindig fáj, csak az elején, utána még 1 napig fáj kb. Én ajánlom annak aki csak a fájdalomtól tart.
2011. ápr. 14. 17:47

Szijjasztok...

hogy vagytok?

Szeretnék egy olyat kérdezni h van e lehetőség olyanra h halvány rózsaszínre tetováltatni az egész számat.... mert nem tetszik a sajátom egyszer se szinű egyszer meg nagyon vörös és nem vmi szép... :( itt biztos vannak nállam tapasztaltabbak....

köszönöm szépen a válaszokat...

szép napot.. syasztok

2010. márc. 8. 13:53

sziasztok!

nekem az a bajom a számmal,hogy olyan seszínű alapból ráadásul a felső nagyon vékony és nincs vonala...érdekelne a szájkontúr satírozással,de nem sötétet szeretnék.alapból is rózsaszín,barack, korall színű rúzst,szájfényt használok.érdeklődnék aki jártas benne,hogy mennyire volt fájdalmas, van-e ilyesmi színben,mint amilyent írtam, mennyi ideig tart egy ilyen kb ill.lehet e tenni valamit,ha mégse olyan színű,mint amilyet akartam..akkor pl korrigálásnál megpróbálják más színnel?remélem valaki tud segíteni!köszönöm

27. IßyOO7 (válaszként erre: 26. - 89b99f816e)
2010. febr. 2. 11:47
Mert lehet nem is látszott rajta,hogy tetoválva volt,egyszerűen csak az,hogy szép!Nem lehet?;))
2010. febr. 2. 10:01
Más, ha tényleg vmi természetes hatású satírt csinálnak, bár én olyat még nem igazán láttam.
25. 89b99f816e (válaszként erre: 12. - Jusztina)
2010. febr. 2. 09:56
Igen? Akkor vagy a Marson élek, vagy csak szimplán egy normális világban. Amikor kb 14 éves voltam, akkor volt ez divat, undorító fekete vagy barna ceruzával kihúzott ajkak mentek az utcán. Már akkor is szép volt.
2010. febr. 2. 09:29

Sziasztok!

Nekem volt a szamon korabban. Eredetileg elegge asszimmetrikus, de nagyon szepen korrigalta a tetovalas. Most a szemoldokom es a szemhejamat is megcsinaltattam, nagyon szep lett.

Jo tanacs: mindenkepp kozmetikussal csinaltassatok, ne tetovalo szalonban, mert amit a tetko szalonban csinalnak, az orokre megmarad. Az embernek valtozik az izlese es az arcfelepitese is, a kozmetikai tetovalas elhalvanyul, lehet kesobb korrigalni, mas formajura csinalni, a rendes tetovalast nem.

23. verosz (válaszként erre: 16. - Babbbbaaa:D)
2010. febr. 2. 09:26

Az ár egyénfüggő.Függ attól is hogy milyen géppel dolgoznak stb.

30.000-től felfelé

22. verosz
2010. febr. 2. 09:20

Iby007!


Köszi z üzit.

2010. febr. 2. 09:18

Ne haragudjatok, de én már nem vagyok "mai csirke", és fiaim vannak. Lehet, hogy ha én most lennék fiatal, akkor én is másképpen látnám a világot, bár soha nem voltam olyan, aki a divat után ment. Én csak hüledezek itt a fórumokon, hogy miket csináltattok magatokkal. Azért, sokszor át kellene gondolni, hogy mit miért, és mi a következménye.

Nem volt szándékomban bántásként írni.

20. tavaszilány (válaszként erre: 16. - Babbbbaaa:D)
2010. febr. 2. 09:12
Igen, szép természeteset is tudnak csinálni...
19. tavaszilány (válaszként erre: 17. - IßyOO7)
2010. febr. 2. 09:12
Így igaz!
2010. febr. 2. 09:12
nagyon szép szájkontúrt vagy satírt tudnak csinálni, nem feltétlenül arra kell gondolni, hogy egy élesen elütő vonalat akar valaki a szája szélére...Nekem is vékony szám van, szerettem volna, ha kicsit szélesebb lesz, ezért csináltattam meg másfél éve, félsatírral. Így nem feltünő a vonal,hisz belesatírozzák az ajkakba.
17. IßyOO7 (válaszként erre: 11. - Vigyorex6)
2010. febr. 2. 09:11
Ha jól el van találva a szín,nagyon meg tudja szépíteni a szájat!Nem muszáj,sőt nem is szabad túl sötétre tetoválni,az szerintem is elég gázos!
16. Babbbbaaa:D (válaszként erre: 10. - Verosz)
2010. febr. 2. 09:10

Jajj de jó! :)

És természetesnek hatna a szám? Vagyis nem lenne olyan mesterkélt mű száj feeling?? :D

Kb. mennyibe kerül egy ilyen manapság?

15. verosz (válaszként erre: 7. - 89b99f816e)
2010. febr. 2. 09:10
Nem kihúzott szájat szeretnék,hanem satírozottat.,ami természetes
14. verosz (válaszként erre: 9. - IßyOO7)
2010. febr. 2. 09:09

Szia Iby007!


Megköszönném ha átküldenéd..

13. tavaszilány (válaszként erre: 2. - Bnedora)
2010. febr. 2. 09:08
Jujj, ne légy már ilyen!
12. jusztina (válaszként erre: 7. - 89b99f816e)
2010. febr. 2. 09:08

Nem divat???

Hat TE hol elsz???

Most divat igazan (mindenfele tetko),egy baratnom ket hete csinaltatta meg...

11. Vigyorex6 (válaszként erre: 7. - 89b99f816e)
2010. febr. 2. 09:07
Egyszer divat, egyszer nem (most pont nem)...és igen; ez egy olyan dolog amit ha jól is sikerül, nagyon kötött. Nem tudsz vele mit kezdeni, ha már nem szeretnéd.
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook