Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sok zöldségtől és gyümitől mennyi idő alatt lehet látványosan fogyni? fórum

Sok zöldségtől és gyümitől mennyi idő alatt lehet látványosan fogyni? (tudásbázis kérdés)


20. Edóbaba (válaszként erre: 13. - 7c79ff1565)
2010. febr. 2. 10:10
Szia! Tudod ,hogy a zöldségek szelesek és puffasztanak. Amikor én is csináltam 2x a szétválasztó diétát,minden keményítőnapon fel voltam puffadva. Ha sportolsz is ,akkor lehet ,hogy az lehet a hízásod oka,hogy a zsír könnyebb ,mint az izom és bár a zsír ég és egyre kevesebb,az izomzatod meg nő.Egy kis kitartás és meghozza a kívánt eredményt!!! Esetleg egy kis mályvateát iszogass naponta ,ez jó méregtelenítő és vízhajtó hatású. :) Sok sikert! Ha továbbra sincs semmi változás ,akkor keress meg,írj privin.
19. Binky (válaszként erre: 16. - Xti_)
2010. febr. 1. 22:14

Anisz <3

imádom, őrület az a csaj mennyit fogyott, az ő képeit is nézzétek meg

18. xti_ (válaszként erre: 15. - 7c79ff1565)
2010. febr. 1. 22:14
a gastroyal diétái közül a turbót ajánlom. meg tudod nézni az oldalukon, hogy miből áll. én most ezt eszem, elégedett vagyok vele.
17. Binky (válaszként erre: 15. - 7c79ff1565)
2010. febr. 1. 22:11

hát van hozzá szegedi klinika diétája, de az nagyon drasztikus

de ha megnézed, hogy kb mit engedélyez, akkor képben leszel, miket lehetne és célszerű enni.

16. xti_
2010. febr. 1. 22:10

ma volt a Fél kettő c. műsorban egy Éva nevű hölgy, aki 50 kilót adott le így 6 hónap alatt. itt a hoxán is voltak fenn képei, de sajnos levette. egyébként ugyanezeket mutatta be a műsorban az rtl klub, talán ezért kellett eltávolítani.

mindenesetre nagyon meggyőző volt. és nem maradt rajta felesleges bőr, annak ellenére, hogy ez igen hirtelen fogyásnak számít.

2010. febr. 1. 22:10

na nekem a melleimből is kéne fogynom, 85ből szülés után most is két évvel majdnem 100 lettem:-( ez már elviselhetetlen

tudnál valami menűt leírni h mit kell hozzá enni?

14. Binky (válaszként erre: 11. - 7c79ff1565)
2010. febr. 1. 22:08

de cicus... a gyümölcs is szénhidrát

cukor az cukor



Mondom, fehérjediéta. Abszolút szénhidrátmentes. 2 hét. Majd beleőrültem, de óriási melleim lettek és szépen leapadtam máshol.

2010. febr. 1. 22:06
azt is kombináltam már ezzel minddel gyütt, olyan 1000-1300körül eszek egy nap, változó attól függ mikor mit meg mennyit. és fél óra sífutás mellett is csak hízok folyamatosan, és nagyon kivagyok már ezért. Már minden hülyeséget beképzelek, h mi bajom lehet, arra is gondoltam h terhes vagyok ,de ez kizárt tesztek miatt is, meg a havim se késik, emg ilyenek, de csak puffada hasam is, dagad a hájam:-((
2010. febr. 1. 22:03
Vagy számoldd a kalóriát és a ch-t...
2010. febr. 1. 22:02
pár nap alatt híztam meg majdnem két kilóval többet, holott nem ettem kevesebbet, se többet, és amit ettem az nem hizlaló voltm hanem egészséges elvileg. Az tuti h a szénhidrátot űzöm az étrendemből.
10. Binky (válaszként erre: 8. - 7c79ff1565)
2010. febr. 1. 22:01

Mondjuk csinálj belőle gyümölcssalátát?:)


Szerintem ami neked kéne az egy jó kis fehérjediéta...

9. Binky (válaszként erre: 7. - Badonyimariaeva)
2010. febr. 1. 22:00
Gyümölcs= gyorsan felszívódó cukor. Fruktóz, glükóz egyre megy. Csak a gyümölcsben vannak vitaminok, de akkor is hízlalanak. persze nem kell róluk lemondani, de azért ne mértéktelenül..
8. 7c79ff1565 (válaszként erre: 6. - Binky)
2010. febr. 1. 22:00
a gyümi keverést hogy érted? van mikor kétfélét eszem, ennyire futja a keretem.:-(
7. badonyimariaeva (válaszként erre: 2. - Binky)
2010. febr. 1. 21:59

Pontosan!

Én is így jártam.

Nem, hogy fogytam volna, felszedtem két kilót!

6. Binky (válaszként erre: 4. - 7c79ff1565)
2010. febr. 1. 21:59

Jókat eszel, csak ez hosszú távon tarthatatlan. Miért nem kevered a gyümölcsöket? Nyugodtan tedd csak.

Szerintem nálad a hízás oka a sok lé, amit fölveszel. Ne ilyen görcsösen!

2010. febr. 1. 21:58
de amúgy nem sokat mennyiségre, egy alma reggel, max mégegy délig, ebéd kis adag, ha van leves tészta nélkül, kb két deci. a többi köret max két répa főzve v reszelve, meg így tovább a vacsiig, szóval túl nagy mennyiséget nem eszek azért, de nem lehet azt mondani sem h kevés.
4. 7c79ff1565 (válaszként erre: 2. - Binky)
2010. febr. 1. 21:57
wow:-( hízni:-( gyümi általában alma, citrom, grépfruit, narancs, de nem keverve, hanem egy nap csak egyfélét, zöldség egyenlőre répe, saláta, néha krumpli ,de azzal csínyán bánok, heti egy alkalom, zeller, karfiol, pari, ubi
2010. febr. 1. 21:56
Sziasztok! Ha sok gyümit és zöldséget eszek, na meg néha egy kis fehérjét, sovány húsit, akkor lehet fogyni tőle? Tudom lüke kérdés, mert elvileg igen. Én már jóideje ezt teszem, kb két hete, mégsem fogyok, sőt inkább hízok, holott reggelim gyümi, ebéd általában zölségek, vacsim is. Még mozgok is és mégis hízok:-( Mit rontok el? Segítsetek kérlek. Néha eszem húst is, halat, de azokat is szigorúan csak ebédre. Alapjából a 90 naposat módosítottamát, reggelim gyümik, banánt nem eszek, ebédem meg zöldéseg, fehérje nap természetesen sovány hús, vacsim is zöldség, meg uzsi is. A többi napő meg adott, h zöldség nap, a szénhidrát napom én átmódosítottam zöldség fehérje kombival, h ebéd vmi húsos saláta. a töbi mag szokásos reggeli, vacsi ugyi zöld...
2010. febr. 1. 21:55

Vagy látványosan hízni:D

Attól függ miből és mennyit

2010. febr. 1. 21:53
Sok zöldségtől és gyümitől mennyi idő alatt lehet látványosan fogyni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook