Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek Forever Aloe Vera gélt adhatok két éves lányomnak? fórum

Szerintetek Forever Aloe Vera gélt adhatok két éves lányomnak? (tudásbázis kérdés)


11. Reno77
2010. okt. 1. 21:20
1 hónapos kortól adható, napi egy kávéskanál.
2010. febr. 5. 22:33

nagyon is, a legjobb, amit adhatsz neki. Hidd el, szivesen fogja inni. Ők még értékelik a natúr izt. Tudjátok az első pohár colát a szülők veszik!!!!

Mi 5 éve isszuk!!!!!!ok, én ebből is élek!!!

2010. febr. 5. 22:24

Én mindig tök baromságnak tartottam ezt az aloe vera mizériát, egészen addig, míg a férjemmel össze nem költöztünk... Otthon az anyukájának volt egy csomó aloe verája (cserepes, de állítólag nem a szobanövény típusa, hanem az "eredeti") és amikor a férjem ideköltözött, az volt az 1. neki, hogy mindenképp kell ilyen növényt hozni. Én még jól ki is röhögtem. :) Aztán bármi baja volt (pl. elvágta az ujját, kiütés vagy bármi, égés) csak letört egy levelet belőle és bekente vele... És mindenre kb. azonnal használt, úgyhogy jól ledöbbentem és többet nem röhögtem ki. :D

Szóval tutira van egy csomó jó hatása (legalábbis magának a növénynek mindenképp), most már tapasztalatból mondhatom. :)

2010. febr. 1. 21:11

És hol tudnám megvenni?Gyógyszertár, vagy drog

éria?

2010. febr. 1. 21:07

Az Aloe Vera Gél mind a helytelen, mind a hiányos táplálkozás következményeit enyhíti, illetve korrigálja. Az Aloe Vera Gélben 200 feletti fitokémiai anyag található. Ezek egy része táplálék kiegészítő (vitaminok, ásványi anyagok, szénhidrátok, aminosavak)


méregtelenítő hatása révén segíti a salakanyagok távozását

javítja a tápanyagok felszívódását

szabályozza a táplálék áthaladási idejét

nélkülözhetetlen tápanyagokat juttat a szervezetbe

mindezek révén segíti a szervezet megbomlott egyensúlyának a helyreállítását

szabályozza az immunrendszer működését, legnagyobb behatolási kapu a bélrendszer nyálkahártyája (200 nm)

segít helyreállítani a kisiklott anyagcsere folyamatokat

vagyis aktivizálja a szervezet öngyógyító képességét

segít a gyomorfekély tüneteinek csökkentésében

gyomor- és bélhurutnál a bélnyálkahártyát nyugtatja

elfogyasztott nagy mennyiségű zsíros, fűszeres étel és édes szénsavas italoknál is nyugtatja a bélnyálkahártyát

vastagbélgyulladásnál, ami egy speciális immunbetegség, segít a gyulladás megszüntetésénél megfelelő diéta alkalmazása mellett

Napi 1/2 dl ajánlott.

2010. febr. 1. 21:06

Szerintem igen... Mivel természetes anyagból van és nem tartalmaz semmilyen mesterséges vackot...

A felnőtt adag felét... :)

5. weberkitti (válaszként erre: 2. - Csepagi87)
2010. febr. 1. 21:05
Igen. Védőnőm is ezt tanácsolta. Főleg ha közösségbe jár tud nagyon hatásos lenni! :D
4. 63d4878d37 (válaszként erre: 2. - Csepagi87)
2010. febr. 1. 21:04
Azt nem tudom.
2010. febr. 1. 21:04
Szia, szerintem hatásos, nekem immunerősítő ereje volt, legyőztem egy betegséget vele, ami előtte semmilyen más módon nem ment.
2010. febr. 1. 21:03
Adhatnám immunerősítőnek két éves kislányomnak?
2010. febr. 1. 21:03
Szerintetek?Forever Aloe Vera gél?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook