Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Herevisszér fórum

Herevisszér (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
9. mimike23 (válaszként erre: 8. - Dudika76)
2010. febr. 17. 10:15

Szia.


Hát sajna nem jöttek rendbe a kiskatonák,ezért az orvos Tapolcai klinikát ajánlotta,tehát most oda fogunk járni baba ügyben.De ez nem azt jelenti,hogy minden esetben igy van,hallottam olyat akiknek meg utánna hamarossan lett is babaájuk mindenféle beavatkozás nélkül.Sok sikert nektek,szorittok és ha van valani eredmény szivessen meghallgatnám. Timi

8. Dudika76 (válaszként erre: 7. - Mimike23)
2010. febr. 16. 21:17

Szia!

Nagyon köszi az infót! Érdekelne majd nagyon a kiskatonák gyorsultak e stb :) !

Reméljük segített.

Amúgy nem halottatok a FER14 nevű vitaminról? Egy barátunknak bejött , mi is tervezzük a műtét után!

Sok sikert, jó egészséget nektek!

7. mimike23 (válaszként erre: 6. - Dudika76)
2010. febr. 15. 20:12

Szia


Az én férjemet tavaj szeptenberben mútötték és eddig még sajna nem sikerült a baba,pedig már minden vágyunk az lenn,hogy az a pici itt legyen velünk,Már aznap hazajöhetett,egy pici láza volt utánna meg nagyon megduzzattak a herék,de jéggel nyugtattuk és minden rendben lett.Annyit tudok segitségül mondani,hogy ha esetleg gyuladás lépne fel utánna akkor semmiképp ne vizesruhával probáljátok kezelni mert az csak árt mindt segitene,és erős antibiotikumott szedett 2 nap allatt rendbe jött és kb 1.5 hét után már probálkoztunk is..Sok sikert.Férjem holnap (2010.02.16) megy vissza,hogy ujra megnézzék sikerült -e a mütét és nött e a kiskatonák száma. Timi

2010. febr. 2. 15:20
Köszönöm mindenkinek!! Várom még azért a fejleményeket! :o)
5. Mrca
2010. febr. 2. 15:15

Nekem az öcsémet műtötték három hete. Jól van!!

Eső gyermekük most lesz három éves, ő lombik baba. Reméljük, hogy a második "természetesen" fogan majd!

Mindenkinek jó egészséget kívánok: sziasztok

4. Rékanya (válaszként erre: 1. - Dudika76)
2010. febr. 1. 17:53

Szia!

Az én férjemet jövőhéten műtik u.ezzel.

Bár nekünk már meg van az utód!

2010. febr. 1. 17:53
Szia .A kolléganöm férjét mütötték erre most mennek a 3 dik lombikra .
2. ccf45f55f2 (válaszként erre: 1. - Dudika76)
2010. febr. 1. 17:46
Ismerősöm férjét műtötték ezzel 2003. októberében, a felesége 2004. januárjában már terhes volt. Azóta már több mint 5éves a kislányuk:)
2010. febr. 1. 17:43

Férjemnek herevisszér tágulata van, ezért a spermiumok száma csökkent és a mozgásuk is lassult. Műtétet javasoltak. Van valaki, akinek a férjét esetleg ilyen okból megoperálták? Utána milyen gyorsan estetek teherbe?

Köszönöm a hozzászólásotokat!

1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook